Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy pro děti Tajemství jedné knihovny

Veselá kniha pro děti mladšího školního věku nabízí nejen čtení o knižních skřítcích, ale také si na konci kapitoly splnit hravé úkoly a doplnit je obrázky. V této interaktivní knize je totiž výjimečně dovoleno také psát a malovat.


Psát do knihy povoleno!


Knížka je určena pro děti mladšího školního věku. Nenásilnou, zábavnou i humornou formou se snaží přivést děti ke čtení, ke knihám, ale i k zamyšlení nad okolním světem, chování ke svému okolí, ke svým kamarádům. Snaží se podnítit děti, aby přemýšlely o příběhu, který čtou a zkusily domyslet, jak by se zachovaly, jak by příběh mohl skončit. Tím v nich prohlubuje samostatné myšlení, schopnost mít vlastní názor, ale i fantazii. Její nedílnou součástí jsou zábavné úkoly, omalovánky, komiksy, doplňovačky, které podnítí v dětech pocit, že spoluvytváří příběh, zdokonalují jejich výtvarné schopnosti, slovní zásobu. Díky interaktivní povaze knihy je možné ji považovat i za jakousi formu „památníku“, po letech se děti mohou ke knize vrátit a podívat se, jak a co spoluvytvořily. Kniha akcentuje výchovu ke čtenářství a lze ji využít i v knihovnách na různé besedy a akce s dětmi.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Grada vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Tajemství jedné knihovny.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte interaktivní knihu pro malé čtenářeDo soutěže bylo odesláno 1081 tipů.

Kdo vyhrál?

ekov (1084), babytka (1085), altyre (1086)

Správná odpověď

Jak se jmenuje skřítek z knihy Tajemství jedné knihovny?
Hašpršpula
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeTajemství jedné knihovny (Štíbrová Dolejšová, Eva)
Ze života knižních skřítků
Knížka je určena pro děti mladšího školního věku. Nenásilnou, zábavnou i humornou formou se snaží přivést děti ke čtení, ke knihám, ale i k zamyšlení nad okolním světem, chování ke… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.