Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 audioknihy Poslední poutník

Nález šedesát let staré oběti vraždy odstartuje kolotoč událostí, který musí kriminalista Tommy Bergmann včas zastavit. Podaří se mu najít pojítko mezi starými zločiny a zločinem, který se udál teprve nedávno? To už si poslechněte sami.

Nejasná spojitost mezi úmrtími


Spletitý příběh propojuje dávné události z 2. světové války s událostmi současnými. Začíná návratem okouzlující Agnes Gernerové do Norska v roli britské tajné agentky. O více než šedesát let později jsou v lese nedaleko Osla nalezeny kostry lidských těl, které stářím odpovídají válečnému období.

Nedlouho po tom dojde k vraždě bývalého odbojáře, bohatého podnikatele Carla Oscara Krogha. Vyšetřovatelům se podaří odhalit mezi těmito dvěma případy souvislost. Krogh se totiž pokoušel zjistit příčinu smrti Kaje Holta, vůdčí osobnosti odboje, který zemřel za nejasných okolností na jaře roku 1945.

Kriminalista Tommy Bergmann se pohybuje v pavučině falešných výpovědí a zatajování klíčových událostí. Jedinou možností, jak se z ní dostat ven, je následovat stopy válečného šílenství, kdy touha přežít zastínila lásku i lidskou důstojnost…

Více o této audioknize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát audioknihu Poslední poutník.


audiotekaCZ_logo

Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu Audiotéka.cz nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 777 tipů.

Kdo vyhrál?

hannah1112 (777), honeybee (777), Debbie (777)

Správná odpověď

Který z interpretů audioknihy Poslední poutník se narodil v Opavě?
Michal Stalmach.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePoslední poutník (Sveen, Gard)
Audiokniha
Spletitý příběh propojuje dávné události z 2. světové války s událostmi současnými. Začíná návratem okouzlující Agnes Gernerové do Norska v roli britské tajné agentky. O více než šedesát let později jsou v lese nedaleko… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.