Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 krimi knihy Dívka v ledu

Dosud se londýnský vrah zaměřoval pouze na prostitutky, jejichž mrtvol se zbavoval hozením do vody. Nyní je však ve vodě pod ledem nalezena dívka z bohaté a vlivné rodiny. Co dívku spojuje s předchozími oběťmi? Na to musí Erika Fosterová přijít co nejdříve.

Mrtvola ukrytá pod vrstvou ledu


Poté, co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Fosterová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život. Když Erika začne pátrat hlouběji, vynoří se souvislosti mezi její vraždou a smrtí tří prostitutek, které někdo uškrtil, svázal jim ruce a hodil do vodních ploch po Londýně.

Jaká je spojitost mezi dcerou vlivného lobbisty, který si myslí, že může ovlivňovat i vyšetřování, a mrtvými imigrantkami? Jaké temné tajemství dívka v ledu skrývala? Čím více se Erika přibližuje k odhalení pravdy, tím více se vrah blíží k Erice. Poslední případ detektiva šéfinspektora Fosterové skončil katastrofou a smrtí několika kolegů. Eričina kariéra visí na vlásku, musí bojovat s vlastními démony i s vrahem, který je hrůznější než kdokoliv, komu čelila v minulosti. Dopadne ho dříve, než udeří znovu?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Dívka v ledu.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte krimi knihu a odhalte tajemství dívky v leduDo soutěže bylo odesláno 1856 tipů.

Kdo vyhrál?

vlahy (1856), lumul (1856), helgaskapova (1856)

Správná odpověď

Kolik kolegů zemřelo během práce na posledním případu Eriky Fosterové?
5
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDívka v ledu (Bryndza, Robert)
Poté, co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Fosterová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.