Nakladatel: Yoli

yoli.cz/


Yoli - Nejnovější knihy

knihaZa pět minut zvoní knihaHistorky ze tmy knihaMluv knihaNedej se

Yoli - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 31. října do 6. listopadu 2022

nenechte_si_ujit

Říjen se s námi loučí a přichází listopad. Nemusíte ale mít strach: i tentokrát se můžete těšit na mnoho literárních akcí! Nenechte si ujít křest sbírky povídek Historky ze tmy, besedu s Janem Němcem či uvedení knihy Zpěv straky Dany Beranové.

Nenechte si ujít v týdnu od 18. do 24. června 2018

nenechte_si_ujit

Léto už je opravdu tady a s ním i čas dovolených. Přijďte získat inspiraci pro letní čtení na některou z literárních akcí, které se konají příští týden. V Praze se například můžete zúčastnit křtu knihy Margarety Křížové Z deníku investorky.

Sci-fi a fantasy

Čtení, fantasy, magie - ilustrační

Léto pomalu končí, nastávají školní i pracovní povinnosti a na cestování už není tolik času. Nicméně s dnešními tipy zaměřenými na fantasy a sci-fi můžete navštívit Watfordskou školu magických umění, svět víl, svět, kde stojí u moci zlo, či společnost, která se snaží vyrovnat s potenciálním Nanebevzetím.

Čtení pro náctileté

Tipy_Will Grayson_Trinacte nebe

Přestože jsou naše dnešní tipy určeny především teenagerům, určitě v nich najdou zalíbení i starší ročníky. Jen málokdo totiž dokáže odolat kouzlu Johna Greena, zvláště když se navíc spojí s Davidem Levithanem. Roli třetího mušketýra pak bude zastávat skvělý Neil Smith.

Na vlnách nadpřirozena

nadprirozeno

Naše dnešní knižní tipy jsou ve znamení nadpřirozena a sci-fi. Poznejte sílu dvojčat a rovnosti mezi lidmi. Pohybujte se na hranici mezi minulostí a současností, genialitou a šílenstvím. Nebo využijte poslední rok života k záchraně světa. Tak neváhejte a čtěte!