Nakladatel: Tympanum

www.tympanum.cz/

Tympanum - Nejnovější knihy

knihaDíky, Jeevesi knihaParazit (audiokniha) knihaUž teď jsi mrtvá knihaDobrá práce, Jeevesi

Tympanum - Související články

Známe nominace na audioknihu roku 2020

audio-nahled

Asociace vydavatelů audioknih oznámila pětici audioknih nominovaných v jednotlivých kategoriích Alza.cz Audiokniha roku 2020, ze kterých vzejdou vítězové. Nejvíce nominací získala nakladatelství OneHotBook a Témbr (Euromedia Group).

Svatební poplach

Wodehouse_DikyJeevesi_audio

Propadnout svému koníčku může být stejně nebezpečné, jako zahrávat si s city bývalé snoubenky. Říká se, že hudba povznáší, ale ne každý nedobrovolný posluchač o takové rozptýlení stojí. Když se pak na jednom místě sejde nadšený hráč, zamilovaný přítel a k tomu žádoucí žena, začnou se dít divy.

Očima, ale především ušima

ocima-nahled

Od března až do května nás všechny nenadále zaskočila pandemie a hlavně různá restriktivní opatření, která s ní souvisela. Snad i proto je v dnešní rubrice většina titulů převážně v audio verzi. Ta se totiž dala stahovat bez omezení. Pokud vás dnešní recenzní postřehy zaujmou, pak v souvislosti s podporou malých nakladatelů a knihkupců doporučuji

Absolutním vítězem ceny Alza.cz Audiokniha roku 2019 je groteska ze současné vesnice DĚDINA

Audiokniha-roku-2019_Jiri-Dvorak

Které audioknihy a kteří interpreti získali ocenění? Následující audioknihy by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti!

Jsou známy nominace na nejlepší audioknihy roku 2019

FOTO : MARTIN PEKÁREK

Beneš, Vlasák nebo Bambas? Hrzánová, Maciuchová či Ježková? Pagnolovy vlídné vzpomínky z Provence anebo Houellebecqův skličující román z dnešní Francie? Ti všichni mohou uspět v soutěži o nejlepší audioknihy roku 2019, kterou pořádá Asociace vydavatelů audioknih (AVA). Cenu za mimořádný přínos v oblasti mluveného slova převezme herec Jiří Dvořák.