Nakladatel: Titanic

Související články

Nenechte si ujít konec roku 2017

nenechte_si_ujit

Vánoce už jsou opravdu za dveřmi. Pokud chcete na chvíli utéct předvánočnímu shonu, není nic lepšího než navštívit některou z literárních akcí.

Netradiční průvodci

road

Vydejte se s námi na netradiční průzkum rozličných míst! Následující tituly vás provedou hlavním městem Francie, drsnou Ukrajinou i exotickou Brazílií. Zklamáni ale nebudou ani ti, kteří preferují krásy naší rodné země.

Jak přežít v Brazílii

Brazilie

Blíží se léto a s ním i období dovolených a navštěvování zahraničních a exotických destinací. Pokud se chystáte do Brazílie, neměli byste opomenout dnešní knižní tip. Nejedná se o klasického průvodce, ale o kombinaci humoristického vyprávění, konverzační příručky a slovníku. 

Nový rok chci začít s knihou!

Nový rok chci začit s knihou

Velká prosincová soutěž Klubu knihomolů o 25 úžasných knih je tu!

Nesmrtelný příběh indiána Čerwuiše ve třetím vydání

fireball

Máte rádi knihy plné dobrodružství, nečekaných zvratů i překvapivých objevů? Příběhy o lidské touze a snaze pomoci někomu třeba až na druhém konci světa? Odpovíte-li ano, pak nahlédněte do této recenze…

Nenechte si ujít v týdnu od 28. listopadu do 4.prosince 2011

Nenechte si ujít

Poslední listopadové dny a počátek prosince jsou doslova nabity různými literárními akcemi. Můžete si vybrat z mnoha nabídek a na akce si dokonce můžete vzít s sebou i děti. Nechybí exotika, vůně dálek a domorodých kmenů.

Alberto Vojtěch Frič: Čerwuiš

cerwuis_nahled

Autentický příběh cestovatele A. V. Friče se vrací se k letům 1908 až 1910, kdy ho provázel z paraguayského vnitrozemí do Prahy indián divokého kmene Čamakoko. Po roce se oba do Jižní Ameriky vrátili a přivezli Čerwuišovým lidem lék na záhadnou nemoc, kvůli které celé dobrodružství začalo.