Nakladatel: powerprint s.r.o.

Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

Související články

Arťom

Stagl_Artom

Na malé plóšťadi nás stálo asi pět set muklů. Žádní svatoušci. Život mezi žádnými svatoušky rozhodně není cesta ke svatosti. V podstatě každou minutu je potřeba se mít na pozoru. Při jídle. Ve sprchách. Ve tmě na palandě.

Nenechte si ujít v týdnu od 12. do 18. září 2022

nenechte_si_ujit

I příští týden se v různých koutech naší země konají literární akce. A na co se můžete těšit? Třeba na autogramiádu Barbory Koutné, autorské čtení Boženy Neumanové či křest nejnovější knihy spisovatele Štěpána Javůrka. Vybere si tak úplně každý.

Femdom povídka

Stagl_Femdom

Tematika s femdom, lezdom, maledom se běžně hledá na jiných stránkách. Na erotických, pornografických. Femdomkracie propojuje Freudovu základní hnací sílu se světem politických rozhodnutí o správě věcí veřejných. Jen zřídka píši články ze světa fantazií.

A teď, babo, raď!

sarka_svobodova2

Když se mi před dvěma lety narodila Sofie, věděla jsem, že přichází krásné, ale i náročné časy. Několik let ve školce ze mě nedělá odborníka, ale doufala jsem, že mi to výchovu ulehčí. Přesto se často nestíhám divit, jak nerozhodná jsem v každodenních konfliktních situacích.

Myšák Očko – nejen detektivka pro děti

Mysak Ocko

Není to jen detektivka. Kniha Myšák Očko v sobě spojuje napínavý příběh s aktivitami pro děti, a to jak těmi, které lze provozovat doma s knihou, tak i venkovními. Příběh se totiž odehrává v reálných kulisách. Stačí se podívat do mapy a vydat se po skutečných stopách myšáka Očka!