Nakladatel: Pointa

Související články

Cesta může být cíl…

cesta uvod

V dnešních tipech, které jsme pro vás připravili, bude řeč o cestování. Čtyři vybrané knihy nám ukážou, že cestování není pouze záležitostí těla a nejde jen o přesunování se z místa na místo, ale nezřídka i záležitostí mysli a i cesta může být cíl!

Román jednoho dobrodruha

dobrodruh_z_panelaku2

Dnes přinášíme tip na knihu (nejen) pro milovníky cestování. Pusťte se do pokračování cestovatelského románu o životě, podnikání a hromadě dobrodružství! Procestujte společně s Lukášem Matějčkem několik států v Asii a Africe.

Jak Švédsko potkalo Vicky, Lauru a Annu, 14. díl: Vicky u doktora

Opatrilova_dil14

O tom, jak Vicky řekla doktorce úplně všechno…

Cesty za zdravím a sebevědomím

Osvojte-si-nove-dusevni-dovednosti

V dnešním knižních tipech se zaměříme na naučnou literaturu. Dozvíte se mimo jiné to, jak najít svůj vnitřní rytmus či jak se stát sebevědomým člověkem a akceptovat své slabosti. Tak se vydejte společně s námi na cestu za zdravím a sebevědomím.

Nově objevená klasika

nove-objevena-klasika

I když má klasická literatura stále své čestné místo v našich knihovnách, pořád existují neznámá díla světoznámých autorů, která čekají, dokud je někdo neobjeví. Jako například de Vegova nadčasová hra. A co Balzacovy povídky, z nichž některé byly do češtiny přeloženy vůbec poprvé? Obstojí ve srovnání s jeho romány?

Jak Švédsko potkalo Vicky, Lauru a Annu, 13. díl: Jedna Velká Rodina

Opatrilova13

O tom, jak byla Laura součástí jedné velké rodiny…

Jak Švédsko potkalo Vicky, Lauru a Annu, 12. díl: Spoďáry

Opatrilova_Spodary

O tom, jak se Anna cítila méněcenná.

Český humor

Tipy_Faraoni_To nechces_Povidky pod psa

Dnes pro vás máme povídky přetékající vřelým českým humorem. Ať už dáváte přednost sportovnímu prostředí, brněnskému hantecu nebo příběhům ze života pražského psa, rozhodně se náramně pobavíte.

V hlavní roli žena

zeny uvodni

Dnešní knižní pondělí věnujeme ženám. Ženský svět je totiž velmi bohatý a o zajímavé příběhy a události v něm nebývá nouze. Abychom potěšili všechny milovnice knih, do dnešního výběru jsme zahrnuli knihy různých žánrů včetně jednoho moderního cestopisu.

Jak Švédsko potkalo Vicky, Lauru a Annu, 11. díl: Milostné dopisy pracovního úřadu

Opatrilova_Svedsko11

O milostných dopisech…