Nakladatel: Pointa

Nová nakladatelská služba Pointa přináší alternativu k tradičnímu publikování knih. Spojujeme autory, redaktorky, korektory, grafičky, sazeče, ilustrátorky i markeťáky se čtenáři a čtenářkami. Spisovatelům a spisovatelkám Pointa umožňuje vybrat si tým, který bude na knize pracovat. Profíkům z branže zase příležitost podílet se na knihách, které jsou jejich srdci blízké a spolupracovat s talentovanými kolegy a kolegyněmi napříč knižním světem. Čtenářům a čtenářkám pak kromě knih samotných Pointa přináší i možnost přispět k jejich vzniku.

Spolupráce na knize jako projektu, marketplace kolegů, financování skrze předprodej, tisk, distribuce i samotný prodej - to všechno je Pointa.

Ve zkratce, jsme služba, díky které lidi vytvoří, vytisknou i prodají svou novou knihu

https://pointa.cz/landing


Pointa - Nejnovější knihy

knihaPerníkové městečko knihaS malou pomocí přátel knihaTen, co kráčí se Smrtí knihaHoubáci

Pointa - Související články

Dětem k svátku

děti čtení Flicker

Už zítra je Mezinárodní den dětí! Obdarujte své děti knihou. Nejmenším se jistě bude líbit vyprávění o medvídkovi Pú či o koťatech, která chodí do školy. Starší děti by mohl zaujmout dobrodružný příběh s prvky detektivky či audiokniha o malém chlapci, kterého vychovali vlci.

Romány pro ženy a další katastrofy

Opatrilova_Romany pro zeny a dalsi katastrofy

Tak jsem se nedávno od jednoho inteligentního a vysoce vzdělaného (i sečtělého) muže dozvěděla, že „je teď hodně literatury psané ženami“.

Za fantasy kolem světa

fantasy uvodni

Dnes se společně vydáme do světa fantasy příběhů. Zamilují si je ti, kterým je blízké čtení v kategorii Young Adult, ale i starší a ostřílení milovníci fantasy klasiky. Vybrat si můžete hned ze tří knih zajímavých autorek. Který titul si zvolíte?

Krátké zamyšlení o odpadu

Opatrilova_Kratke zamysleni o odpadu

Přemýšlím, proč v Databázi knih existuje tlačítko odpad. Jeho existence mě zneklidňuje. A ještě víc mě zneklidňuje člověk, který tlačítko odpad zmáčkne. To tlačítko mě přinutilo k zamyšlení nad celou substancí hodnocení. Proč vůbec existuje?

Nenechte si ujít v týdnu od 6. do 12. března 2023

nenechte_si_ujit

I druhý březnový týden je plný různých literárních akcí. Koná se např. křest knihy Marie Tomsové či Hanky Takáscové Kubátové. Nenechte si ujít ani besedu se Štěpánem Javůrkem či debatu o knize Vykořenění. A nechybí ani akce pro děti!