Nakladatel: Pointa

Nová nakladatelská služba Pointa přináší alternativu k tradičnímu publikování knih. Spojujeme autory, redaktorky, korektory, grafičky, sazeče, ilustrátorky i markeťáky se čtenáři a čtenářkami. Spisovatelům a spisovatelkám Pointa umožňuje vybrat si tým, který bude na knize pracovat. Profíkům z branže zase příležitost podílet se na knihách, které jsou jejich srdci blízké a spolupracovat s talentovanými kolegy a kolegyněmi napříč knižním světem. Čtenářům a čtenářkám pak kromě knih samotných Pointa přináší i možnost přispět k jejich vzniku.

Spolupráce na knize jako projektu, marketplace kolegů, financování skrze předprodej, tisk, distribuce i samotný prodej - to všechno je Pointa.

Ve zkratce, jsme služba, díky které lidi vytvoří, vytisknou i prodají svou novou knihu

https://pointa.cz/landing


Pointa - Nejnovější knihy

knihaDivukrásné příběhy Slečny Duhy knihaSmažák od Papeže Františka knihaPětatřicítka knihaDvě tváře policisty

Pointa - Související články

O tanci a tichu

Opatrilova_Tanec a ticho

Dospělost. Co to vůbec znamená, být dospělý?

Ženy píší o ženách

tipy zeny pondeli (1)

Pondělními tipy potěšíme zejména ženské čtenářské publikum. Jedná se totiž o romány především pro ženy a navíc pochází z pera žen. Přečtěte si je!

Každý je originál, jeho příběh unikát

tipy pondeli uvod (1)

Pondělní tipy opět přináší zajímavé lidské osudy. Potkat zde můžete obyčejné lidi, které inspirovalo jejich povolání, hvězdy hudby, showbyznysu či sportu. Zkrátka a dobře je z čeho vybírat, ať už sáhnete po jediné knize nebo vás třeba zaujmou všechny.

Zvíře jménem inspirace

Selingerova Bakonyi Ludmila_Zvire jmenem inspirace2

Múza, nepolapitelná a tolik chtěná. Kde se bere, proč je tak nespolehlivá a dá se nějak ovládat? Rozhodla jsem se shrnout své letité pozorování a vztah se zvířetem zvaným inspirace. Budu moc ráda, když se přidáte do diskuze se svými zkušenostmi.

Plná náruč povídek

uvodni povidky

Máte rádi krátké texty na rozmanitá témata v různých žánrech? Pak jsou páteční knižní tipy určeny právě vám. Představíme vám totiž rovnou pět souborů povídek z pera českých i zahraničních autorů. Zkrátka dnes si vybere každý!