Nakladatel: Pointa

Nová nakladatelská služba Pointa přináší alternativu k tradičnímu publikování knih. Spojujeme autory, redaktorky, korektory, grafičky, sazeče, ilustrátorky i markeťáky se čtenáři a čtenářkami. Spisovatelům a spisovatelkám Pointa umožňuje vybrat si tým, který bude na knize pracovat. Profíkům z branže zase příležitost podílet se na knihách, které jsou jejich srdci blízké a spolupracovat s talentovanými kolegy a kolegyněmi napříč knižním světem. Čtenářům a čtenářkám pak kromě knih samotných Pointa přináší i možnost přispět k jejich vzniku.

Spolupráce na knize jako projektu, marketplace kolegů, financování skrze předprodej, tisk, distribuce i samotný prodej - to všechno je Pointa.

Ve zkratce, jsme služba, díky které lidi vytvoří, vytisknou i prodají svou novou knihu

Pointa - Nejnovější knihy

knihaStopařův průvodce zeměkoulí knihaDobrá myslivna knihaLatinos knihaDe(bil)níček

Pointa - Související články

Zážitkové cestování

zazitkove-cestovani

Cestování je další z mnoha činností, kterým letos nebylo přáno. Naše dnešní tipy vám to trochu vynahradí. Vydejte se s námi Prahou, jak ji neznáte: se sklenkou vína po stopách bratří Čapků. Nebo dáváte přednost alpské přírodě? Či exotice „třetího světa“?

Biografické inspirace pro soužití s přírodou

cestovani2

Většina následujících autorů má jedno společné. Opustili pohodlí dosavadního života a vydali se objevovat krásy přírody a kouzlo cestování. I když to někdy nebylo lehké, nevzdali to a nakonec byli za své úsilí odměněni. Kromě knih, které o jejich životech vypráví, v dnešních tipech nechybí rozhovor s biochemikem o aktuální koronavirové situaci, která nyní limituje

Skutečné osudy

autobiografie

Život každého člověka je jedinečný a plný malých i větších dobrodružství. A tak je občas fajn si přečíst o osudech druhých, ať už jde o významné osobnosti světového dění, nebo lidi žijící zdánlivě všední životy. Dnes si proto představíme biografie či autobiografie plné inspirativních lidských příběhů.

Rozsviťte si den úsměvem

Do-noveho-tydne-s-humorem-perex

Smíchu a veselí není nikdy dost! Dopřejte si v těchto nepříznivých časech chvilku pro sebe a bavte se. Rádi vám s tím pomůžeme. Spolehlivé pomocníky k vykouzlení úsměvu na tváři najdete v dnešních knižních tipech.

Psáno životem

autobiografie

Začtěte se do rozmanitých životních příběhů, mnohdy šokujících, jindy zase důvěrně známých. Zjistěte, jak kvete láska během pandemie, sledujte osudy dvou věřících jdoucích proti proudu, čelte traumatům malé holčičky nebo nahlédněte do biografií a memoárů slavných.