Nakladatel: Pointa

Nová nakladatelská služba Pointa přináší alternativu k tradičnímu publikování knih. Spojujeme autory, redaktorky, korektory, grafičky, sazeče, ilustrátorky i markeťáky se čtenáři a čtenářkami. Spisovatelům a spisovatelkám Pointa umožňuje vybrat si tým, který bude na knize pracovat. Profíkům z branže zase příležitost podílet se na knihách, které jsou jejich srdci blízké a spolupracovat s talentovanými kolegy a kolegyněmi napříč knižním světem. Čtenářům a čtenářkám pak kromě knih samotných Pointa přináší i možnost přispět k jejich vzniku.

Spolupráce na knize jako projektu, marketplace kolegů, financování skrze předprodej, tisk, distribuce i samotný prodej - to všechno je Pointa.

Ve zkratce, jsme služba, díky které lidi vytvoří, vytisknou i prodají svou novou knihu

https://pointa.cz/landing


Pointa - Nejnovější knihy

knihaDeník idiotky knihaJak to vidí Wilda knihaKreténi knihaHravé pohybovky

Pointa - Související články

Věda i zábava pro malé i velké

zacinajici ctenar

Dnes vám představíme pět knih, které se věnují vědě, tvoření a psychologii. Přesvědčte se, že věda není žádná nuda. Prostřednictvím pětice knih o vědě, tvoření a psychologii se seznámíte s velikonočními tradicemi, zjistíte, jakým problémům čelí dospívající dívky a také děti s poruchou řeči, a nezapomeneme ani na dyslektiky!

Jak vést děti k pohybu

Tipy_Jak vychovat z ditete sportovce_Hrave pohybovky

V dnešních tipech se budeme věnovat dětem a rozvoji jejich dovedností. Ukážeme si, jak jim prostřednictvím zábavných her dopomoct mj. k lepší kooperaci a smyslu pro rytmus. Zároveň se naučíme správně podporovat nadané malé sportovce.

O tanci a tichu

Opatrilova_Tanec a ticho

Dospělost. Co to vůbec znamená, být dospělý?

Ženy píší o ženách

tipy zeny pondeli (1)

Pondělními tipy potěšíme zejména ženské čtenářské publikum. Jedná se totiž o romány především pro ženy a navíc pochází z pera žen. Přečtěte si je!

Každý je originál, jeho příběh unikát

tipy pondeli uvod (1)

Pondělní tipy opět přináší zajímavé lidské osudy. Potkat zde můžete obyčejné lidi, které inspirovalo jejich povolání, hvězdy hudby, showbyznysu či sportu. Zkrátka a dobře je z čeho vybírat, ať už sáhnete po jediné knize nebo vás třeba zaujmou všechny.