Nakladatel: Pointa

Nová nakladatelská služba Pointa přináší alternativu k tradičnímu publikování knih. Spojujeme autory, redaktorky, korektory, grafičky, sazeče, ilustrátorky i markeťáky se čtenáři a čtenářkami. Spisovatelům a spisovatelkám Pointa umožňuje vybrat si tým, který bude na knize pracovat. Profíkům z branže zase příležitost podílet se na knihách, které jsou jejich srdci blízké a spolupracovat s talentovanými kolegy a kolegyněmi napříč knižním světem. Čtenářům a čtenářkám pak kromě knih samotných Pointa přináší i možnost přispět k jejich vzniku.

Spolupráce na knize jako projektu, marketplace kolegů, financování skrze předprodej, tisk, distribuce i samotný prodej - to všechno je Pointa.

Ve zkratce, jsme služba, díky které lidi vytvoří, vytisknou i prodají svou novou knihu

https://pointa.cz/landing


Pointa - Nejnovější knihy

knihaProblémy na Šumavě a jiné příběhy knihaStín z minulosti knihaMůžu se vás dotknout přes plot? knihaOstrov žije

Pointa - Související články

Probuď v sobě Persefoné

Opatrilova_Probud v sobe Persefone1

Cesta temnotou za světlem, proměna dívky v ženu, sestup do temnoty vlastní duše a hledání vlastního hlasu, odvahy a síly. Nejen to nám nabízí mýtus o bohyni Persefoné. Vydejte se s Persefoné na cestu do podsvětí, nebojte se.

Ženské hrdinky v obtížných situacích

zenske-hrdinky-nahled

Ženy v hlavních rolích nás fascinují a baví. Chceme, aby zvítězily, aby nám ukázaly, že se vyrovnají svým mužským protějškům. Něžné pohlaví má v sobě určitý typ síly, který musíme obdivovat, ať už jde o nebojácné šermířky, úspěšné podnikatelky anebo pracovité matky v domácnosti. Nechte se inspirovat ženami, se kterými se život rozhodně nemazlil.

Filmové hvězdy, komunismus a demokracie

Vsem mym filmovym hvezdam

Humorný příběh s názvem Všem mým filmovým hvězdám vypráví o vyrůstání na malém městě na přelomu komunismu a demokracie a o krásných filmových hvězdách, do nichž se snad všichni muži musejí zamilovat.

Ze života

tipy-ze-zivota-nahled

Dnes vám představíme knihy, které vás vytrhnou ze stereotypu a pozvou vás na cestu za dobrodružstvím. To bývá i tisíce kilometrů vzdálené, ale mnohdy naopak čeká blíž, než si myslíme – někdy není potřeba ani překročit hranice vlastního bytu.

Hezky česky

Z-pera-ceskych-autoru

Dnes se zaměříme výhradně na českou literaturu – i v tuzemsku máme celou řádku zajímavých titulů, které by neměly uniknout vaší pozornosti. A my se dnes podíváme na prózu a poezii, a to jak v tištěné, tak i ve zvukové podobě. Na své si tudíž přijde každý.