Nakladatel: Pointa

Nová nakladatelská služba Pointa přináší alternativu k tradičnímu publikování knih. Spojujeme autory, redaktorky, korektory, grafičky, sazeče, ilustrátorky i markeťáky se čtenáři a čtenářkami. Spisovatelům a spisovatelkám Pointa umožňuje vybrat si tým, který bude na knize pracovat. Profíkům z branže zase příležitost podílet se na knihách, které jsou jejich srdci blízké a spolupracovat s talentovanými kolegy a kolegyněmi napříč knižním světem. Čtenářům a čtenářkám pak kromě knih samotných Pointa přináší i možnost přispět k jejich vzniku.

Spolupráce na knize jako projektu, marketplace kolegů, financování skrze předprodej, tisk, distribuce i samotný prodej - to všechno je Pointa.

Ve zkratce, jsme služba, díky které lidi vytvoří, vytisknou i prodají svou novou knihu

https://pointa.cz/landing


Pointa - Nejnovější knihy

knihaTřeťák knihaTajemství Zvonkového lesa knihaMámou knihaNebe Nebo

Pointa - Související články

Jak Švédsko potkalo Vicky, Lauru a Annu, 6. díl: Dýško

Opatrilova_Dysko

O tom, jak Vicky dostávala tučné spropitné.

Knižní nadílka pro starší děti

deti vanoce

Jste rodiče, kteří hledají inspiraci na vánoční dárky? Nebo naopak čtenáři, kteří si chtějí zkrátit čekání na Vánoce? Už nemusíte tápat! Gamebooky jsou ideální pro ty, kteří chtějí ovlivnit příběh. Nechybí ani napínavé pátrání, hledání kešek a příběh o tom, jaké to je být trans.

Jak Švédsko potkalo Vicky, Lauru a Annu, 5. díl: Záchod

Opatrilova_dil5

O používání záchodů před příchodem uklízečky.

Ztráty a nálezy – život v obrazech

S-knihou-za-lepsim-zivotem

Život přináší různé okamžiky a často se nepřestáváme divit, co si pro nás přichystal. Stejně tak tomu bude i v dnešních knižních tipech – budou plné nejen životních ztrát, ale i nálezů.

Aby žily šťastně až na věky…

Selingerova_Aby zily stastne az na veky

Když jsem byla malá, knížky a pohádky pro mě byly zázračné živé bytosti, které mě na svých papírových křídlech mohly donést až na druhý konec zeměkoule nebo do krajin za sedmi horami a sedmi lesy. Tohle lákadlo mě vlastně nepustilo celý život.