Nakladatel: Petrklíč

www.petrklic.info


Petrklíč - Nejnovější knihy

knihaTiché souzvuky knihaKradli jsme sousedům rajčata knihaJistě že ne, pane prezidente knihaStala jsem se moderní otrokyní

Petrklíč - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 18. do 24. dubna 2022

nenechte_si_ujit

Velikonoční svátky jsou co nevidět za námi, mnoho z nás během prodlouženého víkendu načerpalo novou energii. Co tedy vyrazit na literární akce? Nenechte si ujít představení nové knihy Aleše Palána, křest několika knih Marie Špačkové, setkání s Klárou Gočárovou či autorské čtení Petra Fejka.

Jedno léto, dva mladí lidé, jeden milostný příběh

kradli jsme nahled

Kniha začínajícího autora nás přenese do romantického letního příběhu první lásky. První lásky, kterou zná snad každý z nás a která bývá většinou jedinečná a nezapomenutelná. A to i přesto, že je často jasné, že nevydrží.

Děti jarního kvítí polem pro začínající poutníky

Nikiforov_Deti jasniho kviti polem pro zacinajici poutniky

Představa, že jsem jako umělec někde očekáván, a to ne jenom já, ale i mé výtvory, mi přijde nesmírně povzbudivá a uklidňující. Tak zvláštně vzácná a cenná… Přesně takové místo chci v podobě dětí jarního kvítí poskytnout pro každou kreativní duši.

Nenechte si ujít v týdnu od 7. do 13. března 2022

nenechte_si_ujit

Druhý březnový týden je nabitý akcemi, které byste si rozhodně neměli nechat ujít. Těšit se můžete třeba na autogramiádu Blanky Hoškové, na přednášky oblíbeného cestovatele Ladislava Zibury či na ostravský knižní festival. 

Ztráta právnických iluzí

Steinbauer_Ztrata pravnickych iluzi

Jmenuji si Filip Matějka a jsem právník. Po škole jsem nastoupil do pardubické advokátní kanceláře Zachová-Vlášek AK jako advokátní koncipient. Důstojnost a vážnost povolání na mě dýchá z každého rohu.