Nakladatel: Pavel Mervart

Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 4. do 10. září 2023

nenechte_si_ujit

Začíná září a s ním i nový školní rok. Rodiny s dětmi se tak po letních prázdninách zase ocitnou v kolotoči různých povinností. Zpříjeměty si první zářijové dny některou z následujících literárních akcí. Opět je z čeho vybírat.

Nenechte si ujít v týdnu od 19. do 25. září 2022

nenechte_si_ujit

Podzim se nezadržitelně blíží a pokud nevíte, jak strávit první podzimní dny, máme pro vás pár tipů na několik literárních akcí. Nenechte si ujít křest románu Magdalény Platzové Život po Kafkovi či představení knihy Nové britské obrázky Milana Kocourka.

Otevřený dopis ministru kultury ČR Lubomíru Zaorálkovi zaslaný Cechem malých nakladatelů: NENECHTE NÁS PADNOUT!

Psaní - ilustrační

Současná situace je pro knižní trh samozřejmě velice složitá, kvůli mimořádným opatřením došlo mimo jiné k uzavření veškerých knihkupectví. Cech malých nakladatelů se proto rozhodl napsat otevřený dopis ministru kultury – jeho znění zde uveřejňujeme.

Nenechte si ujít v týdnu od 11. do 17. září 2017

nenechte_si_ujit

Nevíte, co v příštím týdnu podniknout? Co třeba zajít na některou z literárních akcí? V následujících dnech se jich u nás koná opravdu mnoho. V našem článku najdete tipy, co si rozhodně nenechat ujít.

Chlápek s drakem

Premysl Krejcik_Chlapek s drakem_nahled

X je bezejmenný hrdina, muž bez vlastností. X není hrdina. X není muž bez vlastností, ač se autor snažil nechat mu jich co nejméně. X je antihrdina s příliš výraznými vlastnostmi. X je člověk, jehož minulost není důležitá. X žije v přítomnosti.