Nakladatel: Noxi

Najděte své lepší já

tipy_psychologie

„Poznej sám sebe.“ To je fráze, kterou všichni často slyšíme. Ale jen málokdo nám dokáže říct, jak na to. Dnes si představíme tři knihy, které vám pomohou nejen  poznat sami sebe, ale také se naučit se svou osobností a svým mozkem dobře zacházet.

Krátké texty plné dlouhých myšlenek

uvod zamyšlení

Dnešní tipy budou patřit všem těm, kteří v knihách hledají nejenom zajímavé příběhy, ale také myšlenky. Mozaika dnešních čtyř knih představí velmi rozmanitý výběr textů, esejí, příběhů, reportáží i divadelních her, které potěší nejednoho náročného čtenáře. Tak si vyberte tu svoji!

Hledání štěstí ve vztahu se sebou samým

zamerne-nezadani

Štěstí je obecně vnímáno jako něco, co si zasloužíme, pokud dosáhneme určitých hmatatelných statků. Je to nastavené správně? Co je vlastně štěstí? Jak jej lze dosáhnout? A co s tím má co společného vztah se sebou samými?

Cesty za zdravím a sebevědomím

Osvojte-si-nove-dusevni-dovednosti

V dnešním knižních tipech se zaměříme na naučnou literaturu. Dozvíte se mimo jiné to, jak najít svůj vnitřní rytmus či jak se stát sebevědomým člověkem a akceptovat své slabosti. Tak se vydejte společně s námi na cestu za zdravím a sebevědomím.

Pohybem ke zdraví a spokojenosti všech

Tipy_Radost z cviceni psa_Behani_Zdravi bez leku

V dnešních tipech se budeme bavit nejen o vlastním zdravém pohybu, ale také o osvědčených metodách, jak trénovat naše pejsky, a o tom, jak se správně stravovat a starat o chod střev.

Když ženy píší…

Kdyz-pisi-zeny

Dnes se podíváme na romány z pera čtyř žen. Dáte přednost řecké spisovatelce Margaritě Karapanou? Francouzské autorce Marii Laval? Slovenské spisovatelce Táně Keleové-Vasilkové? Nebo vás osloví americká autorka Kim Michele Richardsonová?

Jak na to

Rady_a_tipy_pro_lepsi_zivot

Máte rádi knihy, které jsou plné rad z různých oblastí života? Pak vás zaujmou dnešní knižní tipy. Dozvíte se třeba, jak se podílet na záchraně divokých včel, naučíte se upravovat digitální fotografie, pracovat na své psychické odolnosti a hlavně odpočívat!

Jak najít štěstí

tipy_stene

V prvních dnech nového roku vám představíme několik odpočinkových románů, se kterými se budou příjemně trávit lednové večery. Přečtěte si příběhy o radostech i starostech manželství, o plnění životních snů i o hledání nových začátků.

Východní inspirace

Tipy_S knihou za sebezdokonalenim

Dnešní esoterické tipy vás vezmou na cestu do různých časoprostorů, seznámí vás s energetickými centry v lidském těle a ukážou, jak si udržet pocit štěstí.

Ženy – hrdinky v nesnázích

zenske-hrdinky-nahled

Dnešní knižní tipy patří ženám, po jejichž boku budete prožívat nešťastnou lásku, řešit rodinná dramata i otázky vlastního štěstí a svobody. Ať už na ně čeká jakýkoli problém, tyto knižní hrdinky se s ním vyrovnají s hlavou hrdě vztyčenou!