Nakladatel: Noxi

Vydavatelství působí na českém a slovenském knižním trhu od roku 2004 a jeho zakladatelkou je Jana Mišíková. Zatím jsme vydali téměř 200 knih a nabídku stále rozšiřujeme. Tomu jsme přizpůsobili i naše webové stránky. Nakladatelství se zaměřuje hlavně na knihy o zdraví – zdravém životním stylu, receptech – kuchařky, smoothie, detox, ale také na self help a duchovní tématiku pro klid duše a v neposlední řadě také na beletrii. S rokem 2015 jsme po deseti letech vyměnili staré logo za nové, abychom více propojili logo s jeho významem, a to ten, že knížky se čtou hlavně v noci.

www.noxi.cz


Noxi - Nejnovější knihy

knihaUmění empatie knihaSlib knihaZtráta spojení knihaKuchařka pro syna

Noxi - Související články

Historická inspirace do kuchyně i do domácnosti

na-taliri-uvod

Každé léto mnoho z nás utíká z měst a snaží se nasytit přírodou tak, aby pak po zbytek roku opět vydrželi zavření v bytech a kancelářích. Což se pokusit něco málo z ní uchovat – díky moudrosti našich rodičů a prarodičů?

Odhalte pravé příčiny deprese

Ztrata spojeni

Deprese se podobně jako obezita stala civilizačním onemocněním, kterým trpí čím dál více lidí. Jelikož psychofarmaka nejsou ideálním řešením, rozhodl se novinář oslovit experty v tomto oboru a poodhalit příčiny deprese a naznačit možné řešení.

Jak pracovat s pocity

Tipy_pro citlive lidi_umeni empatie_jak navazovat kontakty

Dnešní tipy jsou určené všem citlivým duším, které občas potřebují trochu pomoci s navazováním kontaktů, stresem nebo s lepším rozpoznáním prožitků ostatních lidí.

Knižní chvilka pro ženy

Zeny-o-zenach-pro-zeny

Dnešní tipy budou ve znamení čtení pro ženy. Na stránkách prezentovaných knih se tak můžeme zasnít a prožívat spolu s hlavními hrdinkami osudové lásky, zklamání i nečekané nesnáze. Prostě takové ideální letní čtení na dovolenou nebo k vodě. 

Inspirace do domácnosti

Inspirace-do-kuchyne-i-do-zivota

Každý domov je jiný. Ale všechny mohou být ještě hezčí a příjemnější. Knihy, které dnes představíme, vám vaši domácnost zkrášlí svým vzhledem, ale zároveň přispějí i mnohými tipy nejen do kuchyně!