Nakladatel: Noxi

Vydavatelství působí na českém a slovenském knižním trhu od roku 2004 a jeho zakladatelkou je Jana Mišíková. Zatím jsme vydali téměř 200 knih a nabídku stále rozšiřujeme. Tomu jsme přizpůsobili i naše webové stránky. Nakladatelství se zaměřuje hlavně na knihy o zdraví – zdravém životním stylu, receptech – kuchařky, smoothie, detox, ale také na self help a duchovní tématiku pro klid duše a v neposlední řadě také na beletrii. S rokem 2015 jsme po deseti letech vyměnili staré logo za nové, abychom více propojili logo s jeho významem, a to ten, že knížky se čtou hlavně v noci.

www.noxi.cz


Noxi - Nejnovější knihy

knihaMáma knihaPřerušovaný půst knihaJak nezemřít: Kuchařka knihaJak se úspěšně učit s ADHD

Noxi - Související články

Silné příběhy z per autorek

Silne-pribehy-z-per-zenskych-autorek

Začtěte se do příběhů od autorek, které píší o silných hrdinkách. Sledujte osudy žen hledajících štěstí, ale i těch, které jej už našly a vzápětí o něj přišly. Buďte svědky zdánlivě náhodných setkání, síly mateřské lásky i vůle pevného ducha.

Životní úděl románových hrdinek

Tipy_Kdyz pisi zeny

V dnešních tipech dostávají prostor napínavé detektivky, romantické příběhy i knížky se závažnými tématy. Všechny je spojují výrazné hlavní hrdinky, atraktivní prostředí a silné emoce.

Příběh o lásce, lžích a odpuštění

Kumanska princezna

V další historické romanci oblíbené slovenské spisovatelky Jany Pronské se střetává svět uherského rytíře a půvabné Kumánky. Rozděluje je víra a lži, zároveň je však spojuje láska.

Chvilka jen pro ženy

RuzeVKnize

Milé dámy, máme tu pro vás malý dárek k MDŽ – čtyři bezvadné tipy na romány pro ženy. Jsou plné lásky, starostí i radosti, dojetí a humoru. Jistě vám zpříjemní nejedno odpoledne.

Jak se úspěšně učit s ADHD

Jak se uspesne ucit s ADHD

Máte doma dítě s ADHD? Zoufáte si, když s ním řešíte domácí úkoly? Tak právě pro vás vznikla příručka, která obsahuje konkrétní a praktické pomůcky. Díky nim se uleví nejenom vám, ale i dětem, a učení už nebude noční můrou.