Nakladatel: Noxi

Vydavatelství působí na českém a slovenském knižním trhu od roku 2004 a jeho zakladatelkou je Jana Mišíková. Zatím jsme vydali téměř 200 knih a nabídku stále rozšiřujeme. Tomu jsme přizpůsobili i naše webové stránky. Nakladatelství se zaměřuje hlavně na knihy o zdraví – zdravém životním stylu, receptech – kuchařky, smoothie, detox, ale také na self help a duchovní tématiku pro klid duše a v neposlední řadě také na beletrii. S rokem 2015 jsme po deseti letech vyměnili staré logo za nové, abychom více propojili logo s jeho významem, a to ten, že knížky se čtou hlavně v noci.

www.noxi.cz


Noxi - Nejnovější knihy

knihaPoslouchej své břicho knihaMůj poslední výdech knihaRozbité štěstí knihaPřírodní psychofarmaka

Noxi - Související články

Co přináší obyčejný život

Co_prinasi_obycejny_zivot

Jak vlastně vypadá obyčejný život? Patří do něj péče o stárnoucí rodiče? Nebo starost o nemocného manžela, se kterým se plánujete už měsíce rozejít? A co třeba honba za láskou či věčné sousedské spory? Začtěte se do dnešních tipů, jejichž příběhy vám možná budou připadat až příliš známé.

Příběhy psané životem

tipy_zivot2

Příběhy psané životem patří mezi ty, které by žádný autor nezvládl ztvárnit důvěrněji. Někteří lidé přežili válku. Jiní bojovali sami proti sobě nebo proti zákeřné nemoci. Všichni jsou ale svým způsobem hrdinové a právě o nich pojednávají následující tipy.

Tipy pro zdravé tělo i duši

zdravi

Jednou z nejdůležitějších věcí, kterou si přejeme do nového roku, je kromě štěstí také zdraví. Pro rok bez nemocí vám přinášíme tyto knihy, které vám poradí, jak se chorob vyvarovat, či vám pomohou s nimi bojovat.

Novoroční předsevzetí pro zdraví a krásu

ziva-strava

Ať už vás trápí vaše zdraví, jídelníček nebo outfit, knihy, které jsme pro vás vybrali do dnešních tipů, vám mohou pomoci připravit si novoroční předsevzetí, které bude jak účinné, tak i zvládnutelné a zábavné.

Vztahy ovlivněné okolnostmi

tipy_vztahy-ovlivnene-okolnostmi

Ano, dnešní tipy se budou točit kolem mezilidských vztahů. Přinášíme vám jich hned pět, takže si každý určitě najde to své. Obzvlášť, pokud má rád příběhy plné lásky a naděje.