Nakladatel: Noxi

Vydavatelství působí na českém a slovenském knižním trhu od roku 2004 a jeho zakladatelkou je Jana Mišíková. Zatím jsme vydali téměř 200 knih a nabídku stále rozšiřujeme. Tomu jsme přizpůsobili i naše webové stránky. Nakladatelství se zaměřuje hlavně na knihy o zdraví – zdravém životním stylu, receptech – kuchařky, smoothie, detox, ale také na self help a duchovní tématiku pro klid duše a v neposlední řadě také na beletrii. S rokem 2015 jsme po deseti letech vyměnili staré logo za nové, abychom více propojili logo s jeho významem, a to ten, že knížky se čtou hlavně v noci.

www.noxi.cz

Noxi - Nejnovější knihy

knihaPřijetí úzkosti knihaBudu ti vyprávět příběhy, které mě naučily žít knihaZáměrně nezadaní knihaPečujte o svůj mozek… a zlepšíte svůj život

Noxi - Související články

Najděte své lepší já

tipy_psychologie

„Poznej sám sebe.“ To je fráze, kterou všichni často slyšíme. Ale jen málokdo nám dokáže říct, jak na to. Dnes si představíme tři knihy, které vám pomohou nejen  poznat sami sebe, ale také se naučit se svou osobností a svým mozkem dobře zacházet.

Krátké texty plné dlouhých myšlenek

uvod zamyšlení

Dnešní tipy budou patřit všem těm, kteří v knihách hledají nejenom zajímavé příběhy, ale také myšlenky. Mozaika dnešních čtyř knih představí velmi rozmanitý výběr textů, esejí, příběhů, reportáží i divadelních her, které potěší nejednoho náročného čtenáře. Tak si vyberte tu svoji!

Hledání štěstí ve vztahu se sebou samým

zamerne-nezadani

Štěstí je obecně vnímáno jako něco, co si zasloužíme, pokud dosáhneme určitých hmatatelných statků. Je to nastavené správně? Co je vlastně štěstí? Jak jej lze dosáhnout? A co s tím má co společného vztah se sebou samými?

Cesty za zdravím a sebevědomím

Osvojte-si-nove-dusevni-dovednosti

V dnešním knižních tipech se zaměříme na naučnou literaturu. Dozvíte se mimo jiné to, jak najít svůj vnitřní rytmus či jak se stát sebevědomým člověkem a akceptovat své slabosti. Tak se vydejte společně s námi na cestu za zdravím a sebevědomím.

Pohybem ke zdraví a spokojenosti všech

Tipy_Radost z cviceni psa_Behani_Zdravi bez leku

V dnešních tipech se budeme bavit nejen o vlastním zdravém pohybu, ale také o osvědčených metodách, jak trénovat naše pejsky, a o tom, jak se správně stravovat a starat o chod střev.