Nakladatel: Noxi

Vydavatelství působí na českém a slovenském knižním trhu od roku 2004 a jeho zakladatelkou je Jana Mišíková. Zatím jsme vydali téměř 200 knih a nabídku stále rozšiřujeme. Tomu jsme přizpůsobili i naše webové stránky. Nakladatelství se zaměřuje hlavně na knihy o zdraví – zdravém životním stylu, receptech – kuchařky, smoothie, detox, ale také na self help a duchovní tématiku pro klid duše a v neposlední řadě také na beletrii. S rokem 2015 jsme po deseti letech vyměnili staré logo za nové, abychom více propojili logo s jeho významem, a to ten, že knížky se čtou hlavně v noci.

www.noxi.cz

Noxi - Nejnovější knihy

knihaRodinné klubko knihaKaždý dokáže mít vztah knihaNové dětství knihaBýval jsem mizerný s*áč

Noxi - Související články

Poraďte si se životem

Komunikace

Dnešní tipy budou maličko poučné, ale i vtipné a užitečné. Dozvíte se díky nim, jak v práci komunikovat s cizinci, jak se stát laskavým a zodpovědným, jak si zodpovědět některé důležité životní otázky a jak jednat, když vás popadne hněv.

Rovnováha je základem šťastného vztahu

Kazdy-dokaze-mit-vztah-nahled

Psychoterapeutka Stefanie Stahl už podruhé radí, jak docílit harmonie v partnerském životě.

Jak na to?

Jak-na-to-perex

Dnešní knižní tipy budou, jak již nadpis naznačuje, tituly návodné. Zaměříme se na nástrahy vnějšího i digitálního světa, ochranu dětí, ale i zábavu s nimi, veganské stravování a v neposlední řadě také nahlédneme do svého nitra.

Žena jako hlavní hrdinka

romany-pro-zeny

Začtěte se do knih o lásce, rodinných vztazích a kariérách, ale i nervy drásajících dramat či příběhů z dob již uplynulých. Jejich společným jmenovatelem jsou ženy v hlavních rolích, více či méně vzdorující svým pohnutým osudům.

Zasoutěžte si o román o rodinných radostech a starostech

rodinne-klubko-perex

Sára a Vlado spolu mají čtyři děti, žijí vcelku spokojený život a neustále se u nich něco děje. Někdy to jsou chvíle plné štěstí, lásky a soudružnosti, jindy se vzájemně nemohou vystát. Přečtěte si  jejich příběh.