Nakladatel: Noxi

Vydavatelství působí na českém a slovenském knižním trhu od roku 2004 a jeho zakladatelkou je Jana Mišíková. Zatím jsme vydali téměř 200 knih a nabídku stále rozšiřujeme. Tomu jsme přizpůsobili i naše webové stránky. Nakladatelství se zaměřuje hlavně na knihy o zdraví – zdravém životním stylu, receptech – kuchařky, smoothie, detox, ale také na self help a duchovní tématiku pro klid duše a v neposlední řadě také na beletrii. S rokem 2015 jsme po deseti letech vyměnili staré logo za nové, abychom více propojili logo s jeho významem, a to ten, že knížky se čtou hlavně v noci.

www.noxi.cz


Noxi - Nejnovější knihy

knihaMůj epický zápisník knihaJsi jako slunce knihaTea: A co když to nedokážu? knihaTea: Jak těžká je lež?

Noxi - Související články

Inspirace do kuchyně

Tipy_Recepty pro zdravi

Zdravých a chutných receptů není nikdy dost, proto vám dnes přinášíme hned tři úžasné tipy na kuchařky. Naučí vás zacházet s kváskem, využívat zdravá semínka a připravovat hříšně dobré toasty.

Romány plné lásky a humoru

Romany-plne-lasky-a-humoru

Ať už dovolenou trávíte doma, v přírodě nebo třeba na pláži, nezapomeňte si k vlahým letním večerům přibalit také nějakou dobrou četbu. Dnes vám představíme šestici laskavých a humorných příběhů, které pohladí duši každého knihomila.

Tea vypráví aneb děti dětem

TEA-nahled

Tea je malá slečna, která se potýká s podobnými problémy jako mnoho dalších dětí: malou sebedůvěrou či objevováním zrádností tohoto světa, jako je například lež. Roztomilé knihy s Teou jsou určeny rodičům, kteří chtějí ze svých dětí vychovat sebevědomé a slušné mladé lidi.

Knižní prázdninová dobrodružství

Holcicka na prazdninach

Prázdniny se rozjíždějí a nastává vhodná doba dohnat knižní resty. Nebojte, o žádnou povinnou četbu se nejedná! I z pohodlí domova můžete zažít prázdninová dobrodružství, například návštěvu pekla, virtuální reality, nebo se můžete seznámit se ZUličníky.

Ve zdravém těle zdravý duch

nahled.obr-zdravi

Silné mrazy jsou snad konečně za námi… Blíží se kalendářní jaro a třeba i to opravdové. Proto je na čase se zaměřit na sebe, své tělo a zdraví. Pojďte se společně s dnešními knižními tipy dostat do dobré kondice.