Nakladatel: Noxi

Vydavatelství působí na českém a slovenském knižním trhu od roku 2004 a jeho zakladatelkou je Jana Mišíková. Zatím jsme vydali téměř 200 knih a nabídku stále rozšiřujeme. Tomu jsme přizpůsobili i naše webové stránky. Nakladatelství se zaměřuje hlavně na knihy o zdraví – zdravém životním stylu, receptech – kuchařky, smoothie, detox, ale také na self help a duchovní tématiku pro klid duše a v neposlední řadě také na beletrii. S rokem 2015 jsme po deseti letech vyměnili staré logo za nové, abychom více propojili logo s jeho významem, a to ten, že knížky se čtou hlavně v noci.

www.noxi.cz


Noxi - Nejnovější knihy

knihaLéčivé polévky knihaDieta ploché břicho knihaOriginály knihaMalé změny, velký účinek

Noxi - Související články

Jak získat ploché bříško

dieta-ploche-bricho-perex

Jak dosáhnout jednou provždy štíhlého, pevného a zdravého těla? Na tuto otázku naleznete odpověď v knize, která kromě teorie obsahuje i sestavený jídelníček a v neposlední řadě cvičební plán. Léto se pomalu blíží, tak s chutí do toho a půl je hotovo.

Každá změna se počítá

Male zmeny, velky ucinek

Margaret Heffernanová, úspěšná manažerka, přichází s vtipně podaným průvodcem, který je určen pro všechny, kteří chtějí zlepšit své pracovní prostředí, ať už se jedná o pozici vrátného či generálního ředitele. I malá změna může mít dalekosáhlé účinky.

Zahrajte si o recepty na zdraví prospěšné polévky

lecive-polevky-perex

Vývary jsou jednoduché na přípravu, chutné a vašemu zdraví mohou být navíc velmi prospěšné. Můžete z nich načerpat množství energie, ale mohou být také užitečné při dietě a detoxikaci organismu. Přečtěte si o polévkách, které mohou léčit…

Každý z nás je originál

Originaly

Každý z nás může změnit svět či alespoň jeho kousek. S tímto tvrzením přichází Adam Grant, profesor psychologie a konzultant, ve své knize, která má pomoci lidem uskutečňovat jejich malé i velké nápady. Nechybí ani příklady z praxe, na kterých dokazuje pravdivost svých slov. Proto neváhejte a zkuste své nápady uskutečnit…

Připravte se na léto: buďte fit

nahled-obalky

Chcete si zlepšit postavu? Chcete dosáhnout plochého břicha, jaké mají modelky, ale zároveň byste se ráda vyhnula striktním dietám a raději si připravovala jídla chutná? Pak jsou dnešní knižní tipy, které představují  dvě nové knihy receptů pro štíhlou linii, právě pro vás.