Nakladatel: Noxi

Vydavatelství působí na českém a slovenském knižním trhu od roku 2004 a jeho zakladatelkou je Jana Mišíková. Zatím jsme vydali téměř 200 knih a nabídku stále rozšiřujeme. Tomu jsme přizpůsobili i naše webové stránky. Nakladatelství se zaměřuje hlavně na knihy o zdraví – zdravém životním stylu, receptech – kuchařky, smoothie, detox, ale také na self help a duchovní tématiku pro klid duše a v neposlední řadě také na beletrii. S rokem 2015 jsme po deseti letech vyměnili staré logo za nové, abychom více propojili logo s jeho významem, a to ten, že knížky se čtou hlavně v noci.

www.noxi.cz


Noxi - Nejnovější knihy

knihaOdvážné srdce knihaJak nezemřít knihaAfirmace knihaŽijte!

Noxi - Související články

Vymaňte se z negativních okovů života

pouta

Nechcete podléhat podzimním splínům a všudypřítomnému stresu? Nechte si poradit. Ty nejlepší praktické rady, jak pracovat se svou myslí i duší, se dozvíte v dnešních knižních tipech.

Rozšíření obzorů s naučnými knihami

vzdelani

Existuje mnoho věcí, které se stále zmenšují. Od pasů hubnoucích modelek až po životní prostor. Zato naše obzory bychom měli stále rozšiřovat. Následující pětice poučných knih plných zajímavých informací by nám s tím mohla pomoct.

Zasoutěžte si o motivaci ke změně postoje

odvazne-srdce-perex

Bojíte se, že když budete k lidem kolem sebe příliš vstřícní a laskaví, stane se z vás ten příslovečný „hodný blbec“, kterého všichni jen využijí, když budou potřebovat? Možná se budete divit, ale může to mít přesně opačný efekt. Přesvědčte se sami.

Vyhrajte praktické rady pro vaši životosprávu

jak-nezemrit-perex

Změňte skladbu svého jídelníčku a své návyky a díky tomu zmenšete, nebo dokonce úplně odvraťte riziko onemocnění. Myslíte, že když se ve vaší rodině vyskytuje vysoký krevní tlak nebo cukrovka, musíte jí trpět také? Přesvědčte se, že tomu tak není.

Nalaďte se pozitivně

smiling beautiful happy girl jumping in a park in summer

Dnešní knižní tipy budou čistě pozitivní. Všechny představované knihy se totiž točí okolo témat pohody, pozitivity, osobního růstu a kvalitního odpočinku. Vezměte na poslední týdny léta do ruky knihu, která vám dodá pozitivní energii před blížícím se pošmourným podzimem.