Nakladatel: Noxi

Vydavatelství působí na českém a slovenském knižním trhu od roku 2004 a jeho zakladatelkou je Jana Mišíková. Zatím jsme vydali téměř 200 knih a nabídku stále rozšiřujeme. Tomu jsme přizpůsobili i naše webové stránky. Nakladatelství se zaměřuje hlavně na knihy o zdraví – zdravém životním stylu, receptech – kuchařky, smoothie, detox, ale také na self help a duchovní tématiku pro klid duše a v neposlední řadě také na beletrii. S rokem 2015 jsme po deseti letech vyměnili staré logo za nové, abychom více propojili logo s jeho významem, a to ten, že knížky se čtou hlavně v noci.

www.noxi.cz


Noxi - Nejnovější knihy

knihaJmenuji se Eva… knihaKarma knihaTichá bolest knihaJak nedietovat

Noxi - Související články

Jak si udržet zdraví

jak-nedietovat-kucharkajaksecititmaldasinahled

Dnes se zaměříme na zdravý životní styl. Některé diety mohou vašemu zdraví škodit, proto představujeme kuchařku, která vám pomůže efektivně zlepšit stravovací návyky a třeba i zhubnout. Druhá kniha vám na základě vědeckých poznatků a osobního příběhu ukáže, jak žít zdravě a předcházet různým nemocem.

Stále je o čem si vyprávět…

vypraveni uvodni

Ještě pořád je mnoho životních příběhů a osudů, na něž by se nemělo zapomínat. My jsme pro vás do dnešních tipů vybrali pět knih, které v sobě tyto příběhy ukrývají. Stále je o čem vyprávět, stále jsou osudy lidí, které můžeme objevit…

Všechno, co vám osud nadělí

ticha bolest uvodni

Milena v dívčích letech snila o tom, o čem sní většina mladých dívek. A všechno, co si kdy přála, taky v životě dostala. Nakonec však zjišťuje, že spolu s tím, co od života chtěla, dostala jako nechtěný bonus také pořádnou porci bolesti…

Něco, co nás přesahuje…

duchovno-a-sny

Pojďte s námi filozofovat nad hlubinami lidské duše! Dnes vám totiž představíme knihu o tom, jak správně vnímat karmu a díky tomu prožít život plný štěstí a radosti. Druhým tipem je potom psychologické pojetí snů obohacené o netradiční analýzu skrze mytologii!

Nenechte si ujít v týdnu od 1. do 7. května 2023

nenechte_si_ujit

Květen je tu a s ním i náš pravidelný přehled literárních akcí, které byste si neměli nechat ujít. Přijďte třeba na křest knihy Jmenuji se Eva od Jany Mirovské či Víš, že nemusíš od Dagmar Digmy Čechové.