Nakladatel: Noxi

Vydavatelství působí na českém a slovenském knižním trhu od roku 2004 a jeho zakladatelkou je Jana Mišíková. Zatím jsme vydali téměř 200 knih a nabídku stále rozšiřujeme. Tomu jsme přizpůsobili i naše webové stránky. Nakladatelství se zaměřuje hlavně na knihy o zdraví – zdravém životním stylu, receptech – kuchařky, smoothie, detox, ale také na self help a duchovní tématiku pro klid duše a v neposlední řadě také na beletrii. S rokem 2015 jsme po deseti letech vyměnili staré logo za nové, abychom více propojili logo s jeho významem, a to ten, že knížky se čtou hlavně v noci.

www.noxi.cz


Noxi - Nejnovější knihy

knihaAfirmace knihaŽijte! knihaLéčivé polévky knihaOkénko do snů

Noxi - Související články

Nalaďte se pozitivně

smiling beautiful happy girl jumping in a park in summer

Dnešní knižní tipy budou čistě pozitivní. Všechny představované knihy se totiž točí okolo témat pohody, pozitivity, osobního růstu a kvalitního odpočinku. Vezměte na poslední týdny léta do ruky knihu, která vám dodá pozitivní energii před blížícím se pošmourným podzimem.

Ženy o ženách

Zeny-o-zenach

Ženy možná ještě nevládnou světu, ale dnešním knižním novinkám rozhodně ano. Čilá a svěží směs mladých autorek a úctyhodných klasik vás přesvědčí, že umí napsat skvělá díla. A určitě se nemusíte bát nudy či přeslazené jemnosti. Tyto dámy se do psaní příběhů dovedou řádně opřít.

V hlavní roli váš život

Tipy_V hlavni roli vas zivot

Odbourejte s dnešními tipy nežádoucí stres a starosti! Skoncujte s přejídáním i nedostatkem spánku, naučte se žít šťastně a zdravě, najděte cestu k sobě samým a vydělávejte na vlastních nápadech.

Krása designu a umění

Tipy_Krasa umeni a designu

Nechte rozkvést svůj umělecký talent, uvědomte si význam prvních dojmů, projděte zábavným kurzem malování prsty nebo si vytvořte něco pěkného z papíru pomocí výtvarné techniky quilling. Dnešní tipy prověří vaši kreativitu!

Jak dosáhnout kariérního úspěchu i osobního štěstí

uspech-podnikatel-stesti-rozvoj

Žít v dnešní době není úplně nejlehčí. I když opomeneme politické a bezpečnostní hrozby, pořád nám zbyde hodně životních cílů, které na nás klade společnost či které si klademe my sami. Kariéra, podnikání, rodina, osobní rozvoj. Zvládnout vše je těžké, ale třeba by nám s tím mohly pomoci dnes představované knihy.