Nakladatel: Noxi

Vydavatelství působí na českém a slovenském knižním trhu od roku 2004 a jeho zakladatelkou je Jana Mišíková. Zatím jsme vydali téměř 200 knih a nabídku stále rozšiřujeme. Tomu jsme přizpůsobili i naše webové stránky. Nakladatelství se zaměřuje hlavně na knihy o zdraví – zdravém životním stylu, receptech – kuchařky, smoothie, detox, ale také na self help a duchovní tématiku pro klid duše a v neposlední řadě také na beletrii. S rokem 2015 jsme po deseti letech vyměnili staré logo za nové, abychom více propojili logo s jeho významem, a to ten, že knížky se čtou hlavně v noci.

www.noxi.cz


Noxi - Nejnovější knihy

knihaLéčivá síla divokých bylin knihaOlívie knihaTruchlící mozek knihaCesta samostatnosti

Noxi - Související články

Ženy píší o ženách

tipy zeny pondeli (1)

Pondělními tipy potěšíme zejména ženské čtenářské publikum. Jedná se totiž o romány především pro ženy a navíc pochází z pera žen. Přečtěte si je!

Inspirace na cestě za šťastným životem

osobnirozvoj

Chcete být v životě šťastní? Pokud ano, nenechte si ujít páteční knižní tipy. Představíme vám několik knih, ze kterých načerpáte inspiraci na šťastný život. Zbavíte se svých strachů, srovnáte si priority a také se naučíte druhým omluvit.

Novinky z neurosvěta

neurosvet-nahled

Zajímá vás, jak funguje lidský mozek? V tom případě jsou dnešní tipy přesně pro vás! První kniha vás seznámí s mozkem, nervovým systémem a jak rozpoznat symptomy různých onemocnění. Druhá kniha se naopak zabývá pocity, tedy ztrátou, smutkem a truchlením a jak se s těmito emocemi lépe vyrovnávat.

Krize pozornosti a její řešení

ukradena pozornost uvodni

Taky míváte tendenci vinit sami sebe z toho, že ztrácíte pozornost? A co když to tak docela není vaše vina? O tom, jak a proč se děje právě ztráta pozornosti, ale i o tom, jak ji můžeme nejenom jako jednotlivci získat zpět, se můžete dočíst právě v dnešní knižní novince.

Buďte blíž přírodě

tipy 4. 1.

Letošní první čtvrteční knižní tipy budou patřit přírodě. Ani na tu bychom neměli zapomínat. Holdujete-li zahradničení, jistě vás potěší oblíbený zahrádkářský diář. A jste-li milovníkem koček nebo zvířat obecně, zaujmout vás mohou další tituly. Tak do toho!