Nakladatel: Noxi

Vydavatelství působí na českém a slovenském knižním trhu od roku 2004 a jeho zakladatelkou je Jana Mišíková. Zatím jsme vydali téměř 200 knih a nabídku stále rozšiřujeme. Tomu jsme přizpůsobili i naše webové stránky. Nakladatelství se zaměřuje hlavně na knihy o zdraví – zdravém životním stylu, receptech – kuchařky, smoothie, detox, ale také na self help a duchovní tématiku pro klid duše a v neposlední řadě také na beletrii. S rokem 2015 jsme po deseti letech vyměnili staré logo za nové, abychom více propojili logo s jeho významem, a to ten, že knížky se čtou hlavně v noci.

www.noxi.cz


Noxi - Nejnovější knihy

knihaLéčivé polévky knihaDieta ploché břicho knihaOriginály knihaPrvní dojem

Noxi - Související články

Krása designu a umění

Tipy_Krasa umeni a designu

Nechte rozkvést svůj umělecký talent, uvědomte si význam prvních dojmů, projděte zábavným kurzem malování prsty nebo si vytvořte něco pěkného z papíru pomocí výtvarné techniky quilling. Dnešní tipy prověří vaši kreativitu!

Jak dosáhnout kariérního úspěchu i osobního štěstí

uspech-podnikatel-stesti-rozvoj

Žít v dnešní době není úplně nejlehčí. I když opomeneme politické a bezpečnostní hrozby, pořád nám zbyde hodně životních cílů, které na nás klade společnost či které si klademe my sami. Kariéra, podnikání, rodina, osobní rozvoj. Zvládnout vše je těžké, ale třeba by nám s tím mohly pomoci dnes představované knihy.

Jak získat ploché bříško

dieta-ploche-bricho-perex

Jak dosáhnout jednou provždy štíhlého, pevného a zdravého těla? Na tuto otázku naleznete odpověď v knize, která kromě teorie obsahuje i sestavený jídelníček a v neposlední řadě cvičební plán. Léto se pomalu blíží, tak s chutí do toho a půl je hotovo.

Každá změna se počítá

Male zmeny, velky ucinek

Margaret Heffernanová, úspěšná manažerka, přichází s vtipně podaným průvodcem, který je určen pro všechny, kteří chtějí zlepšit své pracovní prostředí, ať už se jedná o pozici vrátného či generálního ředitele. I malá změna může mít dalekosáhlé účinky.

Zahrajte si o recepty na zdraví prospěšné polévky

lecive-polevky-perex

Vývary jsou jednoduché na přípravu, chutné a vašemu zdraví mohou být navíc velmi prospěšné. Můžete z nich načerpat množství energie, ale mohou být také užitečné při dietě a detoxikaci organismu. Přečtěte si o polévkách, které mohou léčit…