Nakladatel: Noxi

Vydavatelství působí na českém a slovenském knižním trhu od roku 2004 a jeho zakladatelkou je Jana Mišíková. Zatím jsme vydali téměř 200 knih a nabídku stále rozšiřujeme. Tomu jsme přizpůsobili i naše webové stránky. Nakladatelství se zaměřuje hlavně na knihy o zdraví – zdravém životním stylu, receptech – kuchařky, smoothie, detox, ale také na self help a duchovní tématiku pro klid duše a v neposlední řadě také na beletrii. S rokem 2015 jsme po deseti letech vyměnili staré logo za nové, abychom více propojili logo s jeho významem, a to ten, že knížky se čtou hlavně v noci.

www.noxi.cz


Noxi - Nejnovější knihy

knihaZhubni díky tukům knihaPřítelkyně knihaOdvážné srdce knihaJak nezemřít

Noxi - Související články

Ve zdravém těle zdravý duch

nahled.obr-zdravi

Silné mrazy jsou snad konečně za námi… Blíží se kalendářní jaro a třeba i to opravdové. Proto je na čase se zaměřit na sebe, své tělo a zdraví. Pojďte se společně s dnešními knižními tipy dostat do dobré kondice.

Ukázka z knihy Zhubni díky tukům (Mark Hyman)

Zhubni diky tukum

Snažíte se zhubnout a stále zkoušíte nové a nové diety? Mark Hyman ve své knize představuje komplexní dietní program. Ten je bohatý na tuky a superpotraviny, které pomáhají v boji s nadváhou.

Ukázka z knihy Odvážné srdce (Thupten Jinpa)

Odvazne srdce

Thupten Jinpa, hlavní překladatel Jeho Svátosti Dalajlámy a uznávaný profesor, se v nové knize věnuje soucitu. Na základě buddhismu, západní psychologie a vlastních zkušeností názorně ukazuje, jak změní člověku život, stane-li se soucitným.

Ukázka z knihy Jak Nezemřít (Michael Greger)

jak-nezemrit-perex

Nejste zastánci medikamentů a chirurgie? V tom případě si přečtěte ukázku z knihy, která je plná vědecky podložených, praktických rad týkajících se životosprávy. Právě ona je hlavní klíč, jak se vyhnout nejčastějším zabijákům dnešní doby.

Vymaňte se z negativních okovů života

pouta

Nechcete podléhat podzimním splínům a všudypřítomnému stresu? Nechte si poradit. Ty nejlepší praktické rady, jak pracovat se svou myslí i duší, se dozvíte v dnešních knižních tipech.