Nakladatel: Noxi

Vydavatelství působí na českém a slovenském knižním trhu od roku 2004 a jeho zakladatelkou je Jana Mišíková. Zatím jsme vydali téměř 200 knih a nabídku stále rozšiřujeme. Tomu jsme přizpůsobili i naše webové stránky. Nakladatelství se zaměřuje hlavně na knihy o zdraví – zdravém životním stylu, receptech – kuchařky, smoothie, detox, ale také na self help a duchovní tématiku pro klid duše a v neposlední řadě také na beletrii. S rokem 2015 jsme po deseti letech vyměnili staré logo za nové, abychom více propojili logo s jeho významem, a to ten, že knížky se čtou hlavně v noci.

www.noxi.cz


Noxi - Nejnovější knihy

knihaSlzy a smích knihaJak nedietovat knihaPutování časoprostorem knihaZrcadlo

Noxi - Související články

Pohybem ke zdraví a spokojenosti všech

Tipy_Radost z cviceni psa_Behani_Zdravi bez leku

V dnešních tipech se budeme bavit nejen o vlastním zdravém pohybu, ale také o osvědčených metodách, jak trénovat naše pejsky, a o tom, jak se správně stravovat a starat o chod střev.

Když ženy píší…

Kdyz-pisi-zeny

Dnes se podíváme na romány z pera čtyř žen. Dáte přednost řecké spisovatelce Margaritě Karapanou? Francouzské autorce Marii Laval? Slovenské spisovatelce Táně Keleové-Vasilkové? Nebo vás osloví americká autorka Kim Michele Richardsonová?

Jak na to

Rady_a_tipy_pro_lepsi_zivot

Máte rádi knihy, které jsou plné rad z různých oblastí života? Pak vás zaujmou dnešní knižní tipy. Dozvíte se třeba, jak se podílet na záchraně divokých včel, naučíte se upravovat digitální fotografie, pracovat na své psychické odolnosti a hlavně odpočívat!

Jak najít štěstí

tipy_stene

V prvních dnech nového roku vám představíme několik odpočinkových románů, se kterými se budou příjemně trávit lednové večery. Přečtěte si příběhy o radostech i starostech manželství, o plnění životních snů i o hledání nových začátků.

Východní inspirace

Tipy_S knihou za sebezdokonalenim

Dnešní esoterické tipy vás vezmou na cestu do různých časoprostorů, seznámí vás s energetickými centry v lidském těle a ukážou, jak si udržet pocit štěstí.