Nakladatel: MOBA

Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 3. do 9. října 2022

nenechte_si_ujit

Před námi je nový říjnový týden a s ním přichází i pozvánky na různé akce pro všechny milovníky literatury. Těšit se můžete třeba na besedu s Janou Poncarovou, Vlastimilem Vondruškou, Zdeňkem Grmolcem či Michaelou Duffkovou.

Nenechte si ujít v týdnu od 6. do 12. června 2022

nenechte_si_ujit

Ve druhém červnovém týdnu si nenechte ujít křest románu Markéty Práškové, autorské čtení Květy Santlerové a mnoho dalších akcí, které se konají v rámci mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha 2022.

Zasoutěžte si o další případ Cyruse Havena

soutez-kdyz-byla-hodna

Psycholog Cyrus Haven a jeho pacientka Evie společnými silami rozlouskli těžký případ a nyní nastal čas, aby poznali samotnou pacientku. Jaká tajemství skrývá? Jaké nebezpečí jí hrozí? A opravdu je dobrý nápad pojmenovávat některé nestvůry?

Nenechte si ujít v týdnu od 4. do 10. dubna 2022

nenechte_si_ujit

I v dubnu se můžete těšit na mnoho literárních akcí, například na křest knih Sametový domov autorky Vesny Evans a Byli jsme tu vždycky novináře Filipa Titlbacha, autorské čtení básníka Miroslava Koupila či setkání se spisovatelkou Zuzanou Dostálovou.

Ztráta právnických iluzí

Steinbauer_Ztrata pravnickych iluzi

Jmenuji si Filip Matějka a jsem právník. Po škole jsem nastoupil do pardubické advokátní kanceláře Zachová-Vlášek AK jako advokátní koncipient. Důstojnost a vážnost povolání na mě dýchá z každého rohu.