Nakladatel: MOBA

Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 4. do 10. prosince 2023

nenechte_si_ujit

I v dalším prosincovém týdnu se konají různé literární akce, které byste si neměli nechat ujít. Přijďte třeba na besedu se Štěpánem Kučerou o knize Alžírské arabesky či na autorské čtení Evy Maškové z její nové detektivky Předloha pro vraždu.

Nenechte si ujít v týdnu od 1. do 7. května 2023

nenechte_si_ujit

Květen je tu a s ním i náš pravidelný přehled literárních akcí, které byste si neměli nechat ujít. Přijďte třeba na křest knihy Jmenuji se Eva od Jany Mirovské či Víš, že nemusíš od Dagmar Digmy Čechové.

Splněný právnický sen

Steinbauer_Splneny pravnicky sen

Mé jméno možná znáte. Jmenuji se Filip Matějka a jsem právník. Mám za sebou advokátní zkoušku, složil jsem slib a zahájil svoji vysněnou kariéru advokáta topícího se v penězích.

Nenechte si ujít v týdnu od 6. do 12. března 2023

nenechte_si_ujit

I druhý březnový týden je plný různých literárních akcí. Koná se např. křest knihy Marie Tomsové či Hanky Takáscové Kubátové. Nenechte si ujít ani besedu se Štěpánem Javůrkem či debatu o knize Vykořenění. A nechybí ani akce pro děti!

Nenechte si ujít v týdnu od 13. do 19. února 2023

nenechte_si_ujit

Další únorový týden je před námi a s ním i několik literárních akcí. Koná se např. beseda se spisovatelkou Naďou Horákovou či astroložkou Olgou Krumlovskou. Děti se mohou těšit na Čítárničku s Klárou Smolíkovou či čtení z knihy Pračlovíčci – Hurá na mamuta!