Nakladatel: milan hodek

www.paperjam.cz/nakladatelstvi


Milan Hodek - Nejnovější knihy

knihaKočka na křižovatce knihaŠprýmy s/z rýmy knihaDruhá strana ticha

Milan Hodek - Související články

Knižní dárky na poslední chvíli

vanoce

Sháníte dárky na poslední chvíli? Štědrý den je už zítra! Zbývá vám jen několik hodin, abyste pořídili vše, co ještě potřebujete. Naštěstí vám přinášíme tipy na knihy z různých žánrů, ze kterých vyberete vhodný dárek pro kohokoli! 

Kočka, nebo pes? Jak jste na tom vy?

IMG_9712

Čtení ke kávě, pro ty, kteří zvolí první volbu. Milovníci psů by pak naopak po přečtení toho textu mohli kočkomilům porozumět.

O touze po ideálním manželství

kocka-na-krizovatce-perex

Každý v životě hledá to nejlepší a v partnerských vztazích to mnohdy platí dvojnásob. Je ale vůbec možné dosáhnout ve vztahu s partnerem ideálního stavu? Kdy se smířit s tím, že lépe to prostě nepůjde, a kdy naopak přijmout jako fakt, že vztah nefunguje?

Získejte důkaz, že ztráta nemusí znamenat prohru

kocka-na-krizovatce-perex

Kolik příležitostí potřebujeme, abychom našli ideálního partnera? Emílii se to zatím nepodařilo, přesto ji naděje neopouští. Nechutný žert jejích přátel by ji snad mohl konečně přesvědčit, že si nemusí nechat vše líbit. Stanou se konečně sny realitou?

Nenechte si ujít v týdnu od 31. srpna do 1. září 2020

nenechte_si_ujit

Prázdniny jsou pryč a děti příští týden čeká návrat do školních lavic. Zpříjemnit si první zářijový týden, který bude dozajista plný povinností, můžete na některé z literárních akcí. V Ústí nad Labem a v Třinci se například koná LiStOVáNí a v Praze se budou křtít dvě dětské knížky.