Nakladatel: Kontrast

Ráj světové literatury. KONTRAST vydává tituly z dílny zahraničních i tuzemských autorů. Přináší životní příběhy hvězd i oddechové čtení pro ženy. KONTRAST je důkazem rozmanitosti literatury, z které vybírá čtenáři osvědčené tituly i naprosté novinky bojující o vaší přízeň.

https://www.knihydobrovsky.cz/publisher/detail/kontrast-7909


Kontrast - Nejnovější knihy

knihaGump: Jsme dvojka knihaV posledním tažení knihaJejí tajemství knihaLexikon světla a temnoty

Kontrast - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 13. do 19. listopadu 2023

nenechte_si_ujit

I v dalším listopadovém týdnu se koná mnoho literárních akcí. Nenechte si ujít třeba besedu se spisovatelkou Lucií Lukačovičovou, křest nové knihy Biancy Bellové či autorské čtení Věry Slabé.

Nenechte si ujít v týdnu od 6. do 12. listopadu 2023

nenechte_si_ujit

I další listopadový týden nabízí mnoho literárních akcí, které stojí za návštěvu. Nenechte si ujít autorské čtení básníka a textaře Robina Krále, literární setkání zaměřené na detektivky či křest knihy Markéty Hejkalové Století na vlnách.

Nenechte si ujít v týdnu od 31. července do 6. srpna 2023

nenechte_si_ujit

Srpen je tu a s ním i další várka literárních akcí. Využijte poslední možnost vydat se na některé z autorských čtení českých a norských autorů do Brna či Ostravy. A těšit se můžete i na letní čtení v táborské botanické zahradě.

Nenechte si ujít v týdnu od 24. do 30. července 2023

nenechte_si_ujit

Červenec se chylí ke svému konci a s ním i Měsíc autorského čtení. Využijte některou z posledních příležitostí a zajděte si v Brně či Ostravě na autorské čtení českých a norských spisovatelů. Stále je totiž z čeho vybírat!

Útěk do divočiny

vorutkanyzhvezdnahled

Dva kamarádi spáchali zločin a utekli do divočiny. Šerif a dědeček jednoho z nich jsou jim v patách. Zadrží je oni, nebo podlehnou dříve síle divoké přírody?