Nakladatel: Kontrast

Ráj světové literatury. KONTRAST vydává tituly z dílny zahraničních i tuzemských autorů. Přináší životní příběhy hvězd i oddechové čtení pro ženy. KONTRAST je důkazem rozmanitosti literatury, z které vybírá čtenáři osvědčené tituly i naprosté novinky bojující o vaší přízeň.

Kontrast - Nejnovější knihy

knihaJejí tajemství knihaPodezřelý knihaStrach a hnus v Las Vegas knihaOd hospody k hospodě

Kontrast - Související články

Mistrovský plán

jeji_tajemstvi

Co se stane, když se na knižním veletrhu setká atraktivní marketingová konzultantka hledající práci s nerudným spisovatelem, který tyto veletrhy vnímá jen jako nutné zlo k propagaci svých knih?

Inspirace šedesátých let

Sedesata leta 1

Dnešní knihy spojuje především časová linie, protože oba příběhy se odehrávají v šedesátých letech minulého století. Zatímco v první knize se dva známí snaží žít tzv. americký sen, ve druhém románu najdou společnou řeč na první pohled zcela odlišní hrdinové.

Ikonický kousek moderní americké literatury

strach-a-hnus-v-las-vegas-perex

Strach a hnus v Las Vegas možná znáte spíše ve filmové podobě v hlavní roli s perfektním Johnem Deppem. Knižní předloha Huntera Stocktona Thompsona je nadčasovým textem moderní americké literatury, který podává čtenáři svědectví o konci éry hippies.

Zasoutěžte si o drogový výlet do města hříchu

strach-a-hnus-v-las-vegas-perex

Novinář Raoul Duke a doktor Gonzo se vydávají na cestu do Las Vegas, aby zde prozkoumali možnosti konzumního způsobu života. Vzhledem k zásobě drog, které si s sebou vezou, to bude výlet skutečně divoký. Přidáte se k nim?

Povídky, rozhovory, zápisky, poznámky, eseje

Leaning Pen on Notebooks

O Vánocích bychom měli zpomalit, uklidnit se a užít si svůj čas pokojně. Právě k tomu může být velice dobrým společníkem kniha, která je stručná, čtivá, osobní a má komorní atmosféru. Přesně takové jsou dnešní povídky, rozhovory, zápisky, poznámky i eseje.