Nakladatel: Kontrast

Ráj světové literatury. KONTRAST vydává tituly z dílny zahraničních i tuzemských autorů. Přináší životní příběhy hvězd i oddechové čtení pro ženy. KONTRAST je důkazem rozmanitosti literatury, z které vybírá čtenáři osvědčené tituly i naprosté novinky bojující o vaší přízeň.

https://www.knihydobrovsky.cz/publisher/detail/kontrast-7909


Kontrast - Nejnovější knihy

knihaOd hospody k hospodě knihaGump: Pes, který naučil lidi žít knihaOdkaz Stiega Larssona: Po stopách vraždy Olofa Palmeho knihaVáclav Upír Krejčí – Šťastné hororové mládí

Kontrast - Související články

Povídky, rozhovory, zápisky, poznámky, eseje

Leaning Pen on Notebooks

O Vánocích bychom měli zpomalit, uklidnit se a užít si svůj čas pokojně. Právě k tomu může být velice dobrým společníkem kniha, která je stručná, čtivá, osobní a má komorní atmosféru. Přesně takové jsou dnešní povídky, rozhovory, zápisky, poznámky i eseje.

Zasoutěžte si o příběh psího tuláka Gumpa

gump-perex

Filip Rožek se věnuje záchraně týraných a opuštěných psů už řadu let a právě z jeho reálných zkušeností a zážitků se zrodil i psí hrdina Gump. Příběh vyprávěný očima tohoto čtyřnohého tuláka vás pobaví i dojme.

Recenzia Jan Stocklassa: Nevysvětlená vražda ze zapomenutého archivu

Odkaz-Stiega-Larssona-perex

Vo februári tohto roku vyšla vo vydavateľstve DOBROVSKÝ, s. r. o. (v edícii Kontrast) obsiahla 418 stranová publikácia z pera švédskeho diplomata, podnikateľa a novinára Jana Stocklassu, s českými koreňmi, ktorý sa detailne zameral na doposiaľ prachom zapadnutý osobný archív svetoznámeho autora Stiega Larssona, ktorého trilógia Milénium s hlavnou hrdinkou Lisbeth Salanderovou sa stala svetovým bestsellerom. Všetky tri

Získejte teorii o atentátu na švédského premiéra

Odkaz-Stiega-Larssona-perex

Stieg Larsson nebyl pouze skvělý spisovatel a autor krimi série Milénium, ale zajímal se také o atentát na Olofa Palmeho, jehož okolnosti nebyly dodnes objasněny. Ačkoliv za svého života svou teorii nestihl publikovat, vy si ji nyní můžete přečíst.

Nenechte si ujít v týdnu od 29. října do 4. listopadu 2018

nenechte_si_ujit

I příští týden se neobejde bez zajímavých literárních akcí. Za všechny můžeme jmenovat například setkání s autory nového románu Odemykání dětského potenciálu či setkání s fotografem Jakubem Ludvíkem, o němž nyní vychází kniha.