Nakladatel: EllaaMax

Říká se, že rodiče vždycky vědí, co je pro jejich dítě nejlepší. A protože o tom byli přesvědčeni i tátové dvou mrňousů – Elly a Maxe –, rozhodli se založit stejnojmennou značku knížek pro děti a vydávat tituly podle vlastního vkusu a uvážení.
Ve druhé polovině roku 2016 tak přišly na svět první knížky s logem Ella & Max, které si brzy našly místo v srdcích malých čtenářů i v knihovničkách mnoha mateřských a základních škol.
Současně s tím, jak rostou Ella s Maxem, roste i naše produkce a záběr. Od chytrých leporel přes vizuálně krásné samolepkové knížky až po tituly plné inspirativních příběhů – všechny naše knihy slibují nejen dobrou zábavu, ale i něco navíc.
Chceme, aby z výběru našich titulů, jejich obsahu i grafického a výtvarného zpracování byla cítit naše láska ke knihám a čtení. A především chceme motivovat malé i větší čtenáře k poznávání světa prostřednictvím knížek. Je nám ctí být jejich průvodci na cestě za čtenářskými dovednostmi a dobrým čtenářským vkusem!

EllaaMax - Nejnovější knihy

knihaSára & Budapešť knihaHanna & Berlín knihaVelká knížka VLAKY pro malé vypravěče knihaAriana Grande

EllaaMax - Související články

Obrázkové učení

čtoucí dítě - ilustrační

Učení nemusí být mučení, zvláště když se jedná o obrázkové knihy. Začínající čtenáři pochopí protiklady a děvčata se mohou vydat s oblékací panenkou do Berlína. A nechybí ani zajímavé informace ze světa zvířat a pohled do mraveniště.

Učíme se z knih

skola

Zajímavé poznatky lze získat nejen ve škole, ale i z knih. Menší čtenáři procestují s panenkou Sárou Budapešť a školáci poznají díky zábavnému luštění okolní státy. Také získají možnost nahlédnout pod pokličku velkochovů a osvojit si anglickou slovní zásobu.

Na cestu do škol(k)y

Skolacka

A je to tady! Začal nový školní rok. Pro děti to znamená první den ve školce či ve škole. Doprovod jim mohou dělat zajímavé knihy, třeba leporela, mluvený příběh z Medového lesa či encyklopedie o mláďatech.

Se zvířátky na ukrácení vyhlížení Ježíška

vanocni_tipy_ii

Pohádkové příběhy plné dobrodružství a kouzel mají jedno společné. Vystupují v nich totiž zvířátka. Ti nejmenší proniknou do jejich světa díky leporelům, ti větší se seznámí s jednorožci, koťátkem Hvězdičkou a společně s myškou budou hledat nové bydlení.

Dárky pod stromeček pro celou rodinu

vanocni-darek

Vánoční svátky jsou doslova za dveřmi. Sháníte ještě poslední dárky pro své blízké? Pak tu pro vás máme tipy na zajímavé knihy, které potěší doslova celou rodinu, od těch nejmenších až po ty, co toho zažili nejvíce.