Nakladatel: EllaaMax

Říká se, že rodiče vždycky vědí, co je pro jejich dítě nejlepší. A protože o tom byli přesvědčeni i tátové dvou mrňousů – Elly a Maxe –, rozhodli se založit stejnojmennou značku knížek pro děti a vydávat tituly podle vlastního vkusu a uvážení.
Ve druhé polovině roku 2016 tak přišly na svět první knížky s logem Ella & Max, které si brzy našly místo v srdcích malých čtenářů i v knihovničkách mnoha mateřských a základních škol.
Současně s tím, jak rostou Ella s Maxem, roste i naše produkce a záběr. Od chytrých leporel přes vizuálně krásné samolepkové knížky až po tituly plné inspirativních příběhů – všechny naše knihy slibují nejen dobrou zábavu, ale i něco navíc.
Chceme, aby z výběru našich titulů, jejich obsahu i grafického a výtvarného zpracování byla cítit naše láska ke knihám a čtení. A především chceme motivovat malé i větší čtenáře k poznávání světa prostřednictvím knížek. Je nám ctí být jejich průvodci na cestě za čtenářskými dovednostmi a dobrým čtenářským vkusem!

https://www.ellamax.cz/


EllaaMax - Nejnovější knihy

knihaVelká knížka NA DOBROU NOC pro malé vypravěče knihaVelká knížka BAGRY pro malé vypravěče knihaProč se psi očmuchávají? knihaProč kočky šplhají po záclonách?

EllaaMax - Související články

Vyrůstáme s knížkou už od kolébky

dite

Knížka je neocenitelným pomocníkem, který provází člověka celým životem. Nejmenší „čtenáři“ mohou proniknout do knižního světa prostřednictvím leporela, na větší děti čekají inspirativní a motivační příběhy. A samozřejmě nechybí bohaté ilustrace či hravé básničky.

Nové znalosti dětem

skola

Nové a hlavně zajímavé vědomosti lze získat nejen ve škole, ale také v zábavných, hravých a naučných sešitech a knihách. Zatímco edici Od zápisu do lavice ocení především budoucí prvňáčci a jejich rodiče, milovníky zvířat potěší knihy o psech a kočkách.

Knihy pro nejmenší

Deti knihovna

Bohatou dětskou fantazii ještě více podnítí zajímavé knihy a příběhy. S leporelem děti proniknou do světa stavebních strojů, zajíc se vydá najít nejkrásnější místo, zvídavá holčička poznává domácí zvířátka a nechybí ani kouzelný ostrov plný jednorožců.

Zasoutěžte si o inspiraci na vyprávění na dobrou noc

velka-knizka-na-dobrou-noc-perex

Mají vaše děti rády, když jim před spaním čtete pohádky nebo si společně vymýšlíte příběhy? V tom případě se vám bude líbit obrázkové leporelo, ve kterém se skrývá neomezené množství námětů a příběhů k vyprávění na dobrou noc.

Získejte knížku pro všechny malé milovníky koček

proc-kocky-splhaji-po-zaclonach-perex

Máte doma malého milovníka koček? V tom případě ho jistě potěšíte knihou, díky které se stane malým expertem na tyto chlupaté mazlíčky. Najdete v ní spoustu zajímavostí a dozvíte se, co všechno kočky umí a vy jste to dosud možná netušili.