Nakladatel: Edice ČT

Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

Související články

Po věžích i pivovarech české kotliny

putovani-cr-uvod

Asi nikdy nebyl lepší čas na poznávání naší vlastní země! Dnes představované průvodcovské tituly vás provedou po jejích věžích i po památkách spojených s pivem.

Nenechte si ujít v týdnu od 11. do 17. listopadu 2019

nenechte_si_ujit

V neděli 17. listopadu to bude 30 let od sametové revoluce, a tak i některé z knihoven toto výročí připomínají. V Třinci se například koná LiStOVáNí knížkou Mé dětství v socialismu a v Ostravě se bude křtít kniha Ladislava Vrchovského Kdy na slzy není čas. 

Mělo smysl založit republiku?

Stalo to za to

Vladimír Kučera spojil síly s Karlem Kučerou a připravili knihu postavenou na rozhovorech s významnými osobnostmi z různých oblastí a s různými názory. Hlavní otázka zněla: Stálo vůbec za to zakládat republiku?

Nenechte si ujít v týdnu od 14. do 20. března 2016

192_big

Jediné, co vás láká při pohledu z okna, je zahrabat se do peřin ještě hlouběji a usnout bez ohledu na denní dobu. Předjaří občas místo těšení se na teplé dny přináší deprese z nekončící zimy. Zkuste je rozptýlit třeba tak, že vyrazíte do společnosti na nějakou zajímavou akci.

Klasické pohádkové příběhy pro děti

Klasicke-pohadkove-pribehy-pro-deti

Pohádky má každý rád. A děti je milují především. Vydejte se s námi do úžasné pohádkové říše a prožijte velká dobrodružství s následujícími tituly!