Nakladatel: Deus

Nakladatelství DEUS bylo založeno PhDr. Zdeňkem Doležalem v roce 1997. Od svého počátku bylo nakladatelství koncipováno jako rodinné se zaměřením na vojenskou tématiku. Do roku 2003 se nakladatelství DEUS drželo tohoto zaměření a stalo se jedním z nejúspěšnějších nakladatelství vydávajících vojenskou literaturu.
Od roku 2003 nakladatelství DEUS vydává tituly, zaměřené nejen na vojenskou tématiku a do současné doby nakladatelství vydalo přes 200 titulů. Nakladatelství se snaží seznamovat čtenáře se zajímavými knihami známých autorů, ale i objevovat autory nové. Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a překladatele. Také díky tomu nakladatelství DEUS za dobu své existence získalo pověst nakladatelství, které vydává kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu.
Do budoucna chceme klást ještě větší důraz úzkou a pečlivou spolupráci autorů a překladatelů s redaktory při přípravě textů, technickou redakci a práci grafiků, tak aby se k čtenáři dostala kniha v nejvyšší možné kvalitě. S tím souvisí i omezení počtu nových titulů, tak aby kvalita nebyla nahrazena kvantitou a čtenář si mohl být jistý, že zakoupením knihy z nakladatelství DEUS neudělá chybu.

deus-knihy.cz/cs/


Deus - Nejnovější knihy

knihaHořící kříž knihaNěmecká vozidla 2. světové války knihaKateřina Veliká knihaVe službách třináctého prince

Deus - Související články

Tipy na knihy plné touhy

ruze

Dnešní knižní tipy jsou určeny především ženám. Jsou plné touhy, erotiky, ale i hledání místa v životě. Dá se u nich snít i se smát.

Knižní tipy nejen pro muže

kniha

Dnešní náruč tipů je určena všem, kdo preferují literaturu faktu, historii či military žánr. A určitě nemusí jít jen o muže…

Knižní tipy: Čtení (nejen) pro ženy s poučením

zena

Patříte-li do skupiny těch, kteří se rádi začtou do knih, ve kterých láska a osudy něžného pohlaví hrají prim, pak si rozhodně nenechte ujít dnešní várku knižních tipů. Na své si ale přijdou i ti, kteří hledají užitečné příručky.

Knižní tipy: smích, láska i zamyšlení nejen pro ženy

divka

Dnešní nabídka knižních tipů bude velmi rozmanitá – od humoristické knihy přes surrealistické básně, knihy plné touhy i biografie – a určitě si z ní vyberou nejen ženy. Vždyť humor je solí života nás všech a snít potřebujeme všichni také, abychom nežili jen suchou realitou…

Když stromy vyprávějí…

Sunlight sparkling between Tree Trunks in Forest

Stromy jsou krásné, a především také užitečné. Jejich věk je na rozdíl od našeho delší, což znamená, že za celý svůj život viděly daleko více než my. A právě příběhy dávných dob teď vyprávějí…