Nakladatel: Crew

Nakladatelství CREW s.r.o. je největším komiksovým vydavatelem v České republice. Jeho cílem je vydávat světové komiksy česky.
Kromě mangy, nebo titulů od DC Comics, Marvel, Image či Dark Horse, se nakladatelství zaměřuje i na evropský komiks, a to prostřednictvím edice Mistrovská díla evropského komiksu a časopisu Modrá CREW.
Nakladatelství se dlouhodobě věnuje i popularizaci komiksů v České republice – ať už prostřednictvím každoroční akce CRWECON, nebo produkcí YouTube pořadu KOMIKSÁŘ či televizního týdeníku SMASH!. Nakladatelství aktivně podporuje i dostupnost komiksů v českých knihovnách a formou seminářů a přednášek seznamuje odborné pracovníky s tématem komiksu.

www.crew.cz/


Crew - Nejnovější knihy

knihaČarodějova nevěsta 9 knihaKrálovská hra 1 knihaBalónky oběšenců a další hororové příběhy knihaČarodějova nevěsta 8

Crew - Související články

Něco končí, něco začíná

Yamazaki Kore_Carodejova nevesta 9

V devátém díle Čarodějovy nevěsty se Čise musí poprat nejen s obávaným protivníkem Cartaphilem, ale i s vlastní nepříjemnou minulostí.

Čise bojuje s dračí kletbou

Yamazaki Kore_Carodejova nevesta 8

Podobně jako předchozí díl, i osmou Čarodějovu nevěstu lze rozdělit na dvě části – první s pomalým rozjezdem a nudnějším dějem a druhou svižnější s překvapivým vyústěním.

Hororové povídky pro milovníky mangy

Balonky obesencu_uvodni

Když se spojí hororové povídky s působivými kresbami, které samy o sobě navozují hrozivou atmosféru, vznikne populární manga Džundžiho Itóa. Ponořte se do jeho znepokojivého a velmi originálního světa.

Esemesky od Krále

Kralovska hra1_uvodni

Pokud máte slabost pro japonskou mangu a svižné příběhy, jejichž děj se rychle rozjede, sáhněte po prvním dílu nové série Královská hra, kterou u nás vydává nakladatelství Crew.

Superhrdinský komiks vhodný i pro mladší čtenáře

avengers_rukavice_nekonecna

Nakladatelství Crew vydalo první díl série Můj první komiks, která cílí především na dětské čtenáře. Jak se však ukázalo, bez znalosti kontextu ze světa Marvel to nepůjde.