Nakladatel: Černý drak

Nakladatelství Černý Drak vydalo zatím jen jednu knihu. Další se připravují.

www.cernydrak.eu


Černý drak - Nejnovější knihy

knihaPříběh o Třpytivé rovině kniha2050: Příběh pro budoucí pokolení knihaMrtvý luh knihaSekera Strážců

Černý drak - Související články

Říše fantazie nemá hranic

fantasy-kvetina

Pokud patříte k těm, kteří se rádi nechávají unášet na vlnách fantasy či sci-fi, pak byste měli zbystřit. V následujících tipech vám představíme hned pětici zajímavých titulů posledního čtvrtletí, z nichž si vybere každý, komu jsou tyto žánry blízké.

Příběh o Třpytivé rovině

William Morris Pribeh o Trpytive rovine

Nakladatelství Černý Drak vydalo román, který se stal základním kamenem fantastické literatury a inspiroval mnohé úspěšné autory, včetně J. R. R. Tolkiena. Patříte-li mezi fanoušky fantasy, rozhodně byste ho neměli minout!

Lze obelstít Velkého bratra?

zelinka_2050

Otázkou, kdo jsme a kam směřujeme, se asi někdy zabývá každý z nás. O tom, kam se ubírá společnost a hlavně dohled nad každým jejím jedincem, si ovšem ne každý troufne spekulovat. A odhadnout, jaké to bude v polovině tohoto století, to je úkol jen pro ty odvážné.

Neobyčejný příběh Anety a Chrise

ladislav-zelinka_2050_pribeh-pro-budouci-pokoleni

Nakladatelství Černý Drak vydalo nový román Ladislava Zelinky, jenž se snaží ukázat, že svět budoucnosti může být plný nástrah a nebezpečí. A co je znepokojivější, vlastně se tolik neliší od naší současnosti.

Temné příběhy Otomara Dvořáka

otomar-dvorak_mrtvy-luh

Zkušený autor historických románů Otomar Dvořák vydal v nakladatelství Černý drak netradiční fantasy Sekera Strážců a nyní přichází s neméně zajímavým souborem temných povídek a novel. Přečtěte si jeho Mrtvý luh!