Nakladatel: Černý drak

Malé rodinné nakladatelství zaměřené na fantasy, sci-fi, dějiny, záhady, tajemno, duchovno, přírodu a ekologii.
Převážnou část dosavadní tvorby tvoří fantasy beletrie, z níž je zajímavá edice Základní kameny fantasy, která se věnuje klasickým dílům, jež položily základy celému modernímu žánru.
Hlavním prodejním tahákem je ovšem nová „záhadologická“ populárně-naučná edice Tajemné jsoucno.

www.cernydrak.eu


Černý drak - Nejnovější knihy

knihaMladé čarodějky knihaČeské záhady knihaPoutníkova cesta a genius loci knihaKrev Nejmocnějších

Černý drak - Související články

České jednohubky – krátké čtení pro dlouhé chvíle

Ceske-jednohubky-kratke-cteni-pro-dlouhe-chvile

Dnes vám nabídneme několik jednohubek, dochucených pro potěchu každého bibliofila. Těšit se můžete na české básně, komentáře a prózy zabývajícími se děním aktuálním i minulým. A mnohem více…

Příběh o zrození šamana – příběh o životě

Poutnikova cesta a genius loci

Přemýšleli jste někdy o tom, zda náš svět není součástí něčeho většího? Hlavní hrdina ne, dokud nevyslyšel volání a neprošel proměnou. A všechny své zážitky ztvárnil díky uměleckému nadání… Ponořte se do metafyzického příběhu současného člověka.

Výprava do jiných světů

fantasy-stit-kridla

Jak se člověkem kolonizované planety ubrání invazi tajemných Vyvrženců? Jak bude pokračovat příběh bezejmenného Tuláka ve druhém díle knižní série Petra Newmana? A jaké povídky si pro nás připravily české autorky fantasy? Na to vše odpoví knihy, které si dnes představíme!

Nové české fantasy, které vás pohltí!

Monika Voralkova_Krev Nejmocnejsich

Nakladatelství Černý drak vydalo román Moniky Vorálkové, který může směle konkurovat zahraniční tvorbě. Stylem vám možná připomene Pána prstenů nebo Píseň ledu a ohně, ale přinese neotřelé dobrodružství, jež vás nadchne!

Česká próza

inspirovano.zivotem

Česká próza má u mnohých čtenářů své nezastupitelné místo. Pokud i vy máte rádi české autory a nevíte, kterého autora si vybrat, otevřete tyto knižní tipy a nechte se inspirovat!