Nakladatel: CBS Nakladatelství s.r.o.

Související články

Knihy s bohatým fotografickým materiálem

Zamereno-na-fotografie-perex

V dnešních tipech se zaměříme na tituly doplněné bohatým obrazovým materiálem. Pronikneme do mýtů starověkých říší, zmapujeme páteř pozemních operací nacistického Německa a na závěr zavítáme do naší domoviny, ztvárněné v dechberoucích fotografiích.

Křížem krážem…

castle

V roce 2021 přichází na svět očkování a spolu s ním naděje, že v létě budeme moci opět cestovat. V dnešních tipech si představíme hned čtyři nové publikace, které nás provedou po těch nejkrásnějších českých hradech, dvorcích pražských domů i kostelích.

Krásy čarovného Česka

carovne-cesko

Zima je sice v plném proudu, to by vás však nemělo odradit od výletování aspoň po naší zemi, která nám může tolik nabídnout. Zajímalo by vás, jak vypadá Ještěd z výšky? Zamrzlý rybníček u Červené Lhoty? Nebo snad vlnící se Moravské Toskánsko?

Slezské hrady a zámky z nebe

slezske-hrady-zamky

Vydejte se s námi po stopách historie naší krásné země. V nové knize z edice Česko z nebe poznáte slezské hrady a zámky. Nebudou chybět stručné informace a kdo ví – třeba zrovna tady najdete inspiraci pro příští (nejen prázdninové) výlety.

Moravské hrady a zámky

Moravske hrady a zamky z nebe_uvodni

Obdivujte krásu moravských hradů i zámků hezky z výšky, a to díky další knížce z edice Česko z nebe nakladatelství CBS. Čeká na vás nejen množství působivých fotografií, ale i zajímavé informace a pověsti.

Pozvánka na cesty

cestovani2

Vydejte se na cesty a neopusťte přitom pohodlí domova. Díky tantře poznáte své spirituální já, prostřednictvím černobílých fotografií proniknete do života židovské komunity a nakonec se pokocháte leteckými snímky známých moravských hradů a zámků.

Zasoutěžte si o nádherné záběry z Blanenska

blanensko-z-nebe-perex

Rozmanitá krajina Blanenska nabízí mnoho možností, kam vyrazit na výlet. Zvlněné kopce s rozhlednami na vrcholcích, nebo strmá propast Macocha jsou vyhledávané turistické cíle a nyní si nejen je můžete prohlédnout z ptačí perspektivy.