Nakladatel: #booklab

Nová značka #booklab se zaměří na literaturu v žánrech young adult a new adult. V edičním plánu se objeví široká nabídka současné překladové tvorby, od romantických příběhů po dystopické romány a fantasy.

https://www.slovart.cz/knihy-v-cestine/pro-deti-a-mladez/young-adult.html?page_id=16594


#BOOKLAB - Nejnovější knihy

knihaPokrevní pouta knihaŘetěz z trnů (Poslední hodina 3) knihaMonin kouzelný průvodce obranným pečením knihaA Cup of Style: Diář 2024 (A5)

#BOOKLAB - Související články

Rozmanitá tvorba z různých koutů světa

tipy 11. 3. uvod

Podívejte se společně s námi na romány, které pochází z per rozličných světových autorů. Historie, zajímavé rodinné osudy, ironie, ale i trocha romantické fantasy, to vše vás dnes čeká. Tak do toho!

Pod stromeček (s láskou) pro ženy

tipy uvodni

Do dnešních knižních tipů jsme vybrali hned šest románů. Ty jistě potěší dívky a ženy, které rády sáhnou po trochu romantickém čtení. Vždyť proč si obyčejný i sváteční den neokořenit trochou té lásky a romantiky? Tak do toho! Vyberte si tu svoji…

Tipy pod stromeček

VanocniStromecek

Vánoce klepou na dveře a zbývá už jen pár týdnů na pořízení dárků pro vaše blízké. A jak už je u nás zvykem, i letos vám přinášíme tipy na knihy z různých žánrů, ze kterých vyberete vhodný dárek pro kohokoli.

Pro děti i teenagery

Fantasy deti

Dnešní knižní tipy potěší nejen děti, ale i dospívající a dospělé čtenáře. Představíme vám pět knížek, které v sobě ukrývají více či méně známé pohádkové příběhy. Kterému z nich dáte přednost vy?

Získejte závěrečný díl fantasy série Vampýrská akademie

posledni-obet-perex

Královna Taťána byla zavražděna a podezření padne na Rose. Její přátelé však ví, že je nevinná, proto se rozhodnou jí pomoci utéct z vězení a najít skutečného vraha. Podaří se jim její jméno očistit, aby se mohla přestat skrývat?