Nakladatel: #booklab

Nová značka #booklab se zaměří na literaturu v žánrech young adult a new adult. V edičním plánu se objeví široká nabídka současné překladové tvorby, od romantických příběhů po dystopické romány a fantasy.

https://www.slovart.cz/knihy-v-cestine/pro-deti-a-mladez/young-adult.html?page_id=16594


#BOOKLAB - Nejnovější knihy

knihaDcera Sparty knihaŘetěz ze železa knihaMost duší knihaPoslední dny Archieho Maxwella

#BOOKLAB - Související články

Zadáno pro young adult

Young adult

Žánr young adult literatury zahrnuje knihy pro dospívající plné prvních lásek, ale také barvité fantasy či sci-fi příběhy. Nemusí je číst jen mladí, určitě zaujmou i dospělé čtenáře.

Příběhy z jiných světů

Napric-neznamymi-svety

V dnešních knižních tipech na vás čekají vzdálené a neprobádané světy plné nebezpečných bytostí a fantastických dobrodružství. Provedou vás jimi silné hrdinky, které musejí sebrat odvahu a bojovat se zlem do posledního dechu.

Fantasy série

Čtení, fantasy, magie - ilustrační

Jeden jediný knižní svazek jen těžko poskytne dost místa pro plnohodnotnou fantasy ságu! To věděl už J. R. R. Tolkien, George R. R. Martin či Ursula K. Le Guin. V dnešních tipech si představíme ty nejlepší nové i pokračující fantastické série!

Čtení nejen pro kluky

tipy kluci

Pravidelné knižní tipy z řad literatury pro děti a mládež dnes budou právem patřit zejména chlapeckému publiku. Věříme ale, že povedené tituly zaujmou také nejednu malou čtenářku. Vždyť čtení je přece radostí, ať jste holka nebo kluk, a stejně tak každá kniha má svého čtenáře.

Knihy pro děvčata

uvod tipy

Pravidelné středeční tipy dnes budou patřit výhradně dívkám. Na čtyřech knižních zastávkách potkáme vílí princezny a ztřeštěné puberťačky a samozřejmě se i něco naučíme.