Nakladatel: #booklab

Související články

Zadáno pro young adult

Young adult

Žánr young adult literatury zahrnuje knihy pro dospívající plné prvních lásek, ale také barvité fantasy či sci-fi příběhy. Nemusí je číst jen mladí, určitě zaujmou i dospělé čtenáře.

Příběhy z jiných světů

Napric-neznamymi-svety

V dnešních knižních tipech na vás čekají vzdálené a neprobádané světy plné nebezpečných bytostí a fantastických dobrodružství. Provedou vás jimi silné hrdinky, které musejí sebrat odvahu a bojovat se zlem do posledního dechu.

Fantasy série

Čtení, fantasy, magie - ilustrační

Jeden jediný knižní svazek jen těžko poskytne dost místa pro plnohodnotnou fantasy ságu! To věděl už J. R. R. Tolkien, George R. R. Martin či Ursula K. Le Guin. V dnešních tipech si představíme ty nejlepší nové i pokračující fantastické série!

Čtení nejen pro kluky

tipy kluci

Pravidelné knižní tipy z řad literatury pro děti a mládež dnes budou právem patřit zejména chlapeckému publiku. Věříme ale, že povedené tituly zaujmou také nejednu malou čtenářku. Vždyť čtení je přece radostí, ať jste holka nebo kluk, a stejně tak každá kniha má svého čtenáře.

Knihy pro děvčata

uvod tipy

Pravidelné středeční tipy dnes budou patřit výhradně dívkám. Na čtyřech knižních zastávkách potkáme vílí princezny a ztřeštěné puberťačky a samozřejmě se i něco naučíme.

Dárky pod stromeček I.

Cekani na Vanoce

Vánoce už jsou opravdu za dveřmi a vy možná ještě přemýšlíte, co koupit svým blízkým pod stromeček. V takovém případě tu pro vás máme pár tipů – existuje snad lepší dárek než kniha? :) V našem dnešním článku najdete nadílku doslova pro celou rodinu.

Fantasy nejen pro mládež

Tipy_Veze Asperfellu_Kletba krkavcu_Ztracena Bila kniha

Dnes na vás čekají nebezpečné a vzrušující světy plné kouzel i odvážných hrdinů. Ztraťte se v magickém vězení, odvraťte hrůzy válek a zastavte příval démonů. Stačí jen otevřít brány své představivosti.

#BOOKLAB přináší nové vydání trilogie Pekelné stroje

Tipy_Pekelne stroje

Mezinárodně úspěšná fantasy trilogie Pekelné stroje oblíbené Cassandry Clare nově vychází v nakladatelství Slovart pod značkou #booklab. Pokud jste si tuto dobrodružnou pecku plnou upírů, démonů a čarodějnic ještě nepořídili, teď je vhodná příležitost.

Život Magnuse Banea

baneovy-kroniky

Jaké to musí být, když jste nesmrtelní a celá desetiletí sledujete, jak kolem vás lidi přicházejí a odcházejí, zatímco vy pořád zůstáváte? Když sledujete celé generace rodin? Když bojujete po boku muže a za několik let pomáháte jeho praprapravnoučatům? Pojďte poznat životní příběh jednoho čaroděje…

Další generace lovců stínů

retez-ze-zlata

Lovci stínů zvítězili ve válce s pekelnými stroji. Nastává období míru a zábavy. Pojďte se spolu s námi přesunout do Anglie na přelomu 19. a 20. století a seznamte se s osudy již známých postav a jejich potomků.