Nakladatel: #booklab

Související články

Fantasy série – dobrodružství není nikdy dost

Tipy_Mrazivy polibek_Cepel Azylu

Určitě jste si všimli, že populární série Vampýrská akademie vychází v krásné brožované podobě s novými obálkami. Druhý díl je jedním z našich dnešních tipů. Dalším je fantasy román Čepel Azylu.

Knižní dárky na poslední chvíli

vanoce

Sháníte dárky na poslední chvíli? Štědrý den je už zítra! Zbývá vám jen několik hodin, abyste pořídili vše, co ještě potřebujete. Naštěstí vám přinášíme tipy na knihy z různých žánrů, ze kterých vyberete vhodný dárek pro kohokoli! 

Pod stromeček: povídky

povidky uvodni(1)

V dnešních tipech jsme se zaměřili na povídky. Chybět nebudou čeští ani zahraniční autoři a představíme vám rozmanitý výběr napříč žánry. Pojďte se společně s námi podívat, co jsme pro vás na předvánoční pondělí vybrali.

Několik odstínů fantasy

fantasy-kvetina

Začtěte se do třech napínavých příběhů, které vás do poslední stránky nenechají vydechnout. Jak se z Iggyho Perrishe stal ďábel? Podaří se Handlíři spolupracovat se sirénou Callypso a zachránit lid Jinosvěta? Jaká tajemství čekají Olivii na tajemném panství Gallant? Tři příběhy, tři osudy – tři jedinečné čtenářské zážitky.

Tajemný a ponurý svět vampýrské akademie

vampyrska-akademie-1

Lissa patří k morojské šlechtě a je jedinou dcerou urozeného rodu. Jak těžký může mít život? Byl by asi jednoduchý, pokud by nebyla překážkou v plánu vampýrů na ovládnutí světa. Proto se pokusí se svou kamarádkou uprchnout z vampýrské akademie, ale ne na dlouho…

Zadáno pro young adult

Young adult

Žánr young adult literatury zahrnuje knihy pro dospívající plné prvních lásek, ale také barvité fantasy či sci-fi příběhy. Nemusí je číst jen mladí, určitě zaujmou i dospělé čtenáře.

Příběhy z jiných světů

Napric-neznamymi-svety

V dnešních knižních tipech na vás čekají vzdálené a neprobádané světy plné nebezpečných bytostí a fantastických dobrodružství. Provedou vás jimi silné hrdinky, které musejí sebrat odvahu a bojovat se zlem do posledního dechu.

Fantasy série

Čtení, fantasy, magie - ilustrační

Jeden jediný knižní svazek jen těžko poskytne dost místa pro plnohodnotnou fantasy ságu! To věděl už J. R. R. Tolkien, George R. R. Martin či Ursula K. Le Guin. V dnešních tipech si představíme ty nejlepší nové i pokračující fantastické série!

Čtení nejen pro kluky

tipy kluci

Pravidelné knižní tipy z řad literatury pro děti a mládež dnes budou právem patřit zejména chlapeckému publiku. Věříme ale, že povedené tituly zaujmou také nejednu malou čtenářku. Vždyť čtení je přece radostí, ať jste holka nebo kluk, a stejně tak každá kniha má svého čtenáře.

Knihy pro děvčata

uvod tipy

Pravidelné středeční tipy dnes budou patřit výhradně dívkám. Na čtyřech knižních zastávkách potkáme vílí princezny a ztřeštěné puberťačky a samozřejmě se i něco naučíme.