Nakladatel: BizBooks

Nakladatelství BizBooks přináší svým čtenářům knihy, které se zabývají aktuálními tématy, novými trendy v oblasti osobního a kariérního růstu, financí, byznysu a úspěchu v podnikání. Tyto knihy jsou zaměřeny především na studenty, manažery, top management společností a lidi s touhou po sebevzdělávání.

Knižní tituly tematicky pokrývají oblasti osobního rozvoje, obchodních a manažerských dovedností, prodeje a marketingu, financí a investování, personalistiky, účetnictví a daňové problematiky i obecné ekonomie.

Cílem nakladatelství je přinášet čtenářsky zajímavá témata v souladu s moderními trendy, zvyšovat konkurenceschopnost čtenářů na pracovním trhu a předávat kvalitní informace v oblasti investování peněz a úspěšného podnikání.

Nakladatelství BizBooks spolupracuje s předními českými odborníky, podnikateli a manažery a také s vysokými školami ekonomického zaměření. Naleznete u nás knihy Ivana Pilného, Miroslava Foreta či Davida Grubera. Portfolio knižních titulů je obohaceno o zahraniční bestsellery renomovaných autorů, jako Myšlenkové mapy Toniho Buzana či úspěšný titul Guerilla marketing.

www.bizbooks.cz/uvod/

BizBooks - Nejnovější knihy

knihaKarel Voříšek: Žij teď knihaVojtěch Bernatský: Dvojtáta knihaKniha SLOU knihaNová moc

BizBooks - Související články

Získejte průvodce pomalým způsobem života

kniha-slou-perex

Honíte se neustále za penězi, za úspěchem a za štěstím, ale místo toho jste víc a víc frustrovaní a unavení? Zpomalte na chvíli, zamyslete se a možná zjistíte, že to, po čem jste vždy toužili, už dávno máte. Objevte své štěstí díky pomalému životním stylu.

Nenechte si ujít v týdnu od 23. do 29. září 2019

nenechte_si_ujit

Jestli přemýšlíte nad tím, kam zajít příští týden, máme pro vás pár tipů. Koná se například autogramiáda Michala Viewegha spojená se křtem jeho nové knihy. Křtít se bude také kniha Jaromíra Marka Drama zvané brexit. A těšit se můžete i na další LiStOVáNí.

Nenechte si ujít v týdnu od 16. do 22. září 2019

nenechte_si_ujit

Příští týden bude na literární akce bohatý. Můžete zajít na besedu s Alenou Mornštajnovou, autorské čtení Markéty Hejkalové či na křest novinky od Veroniky Rei Zbožňuju tě navždy. Nebudou chybět ani akce pro nejmenší.

Vybudujte a uplatněte novou moc

Nova moc_uvodni

V knize Nová moc se dozvíte nejen to, jak úspěšně využít moc v současném světě, ale také řadu zajímavostí – např. o vzestupu Facebooku nebo o tom, jak společnost Lego zachránila svou značku.

Vyhrajte humorné příběhy ze života dvojtáty

vojtech-bernatsky-dvojtata-perex

Život s dětmi je plný humorných situací a příhod a vyprávění o nich spolehlivě pobaví všechny kolem. I populární moderátor Vojtěch Bernatský takových okamžiků se svými dětmi prožil mnoho a rozhodl se o ně s vámi podělit ve své knize.