Nakladatel: Baobab

www.baobab-books.net


Baobab - Nejnovější knihy

knihaMyko. Kompletní zpravodaj ze světa hub knihaJá, chobotnice knihaSafíroví ledňáčci a Glutaman knihaByla jedna moucha

Baobab - Související články

Ceny Magnesia Litera 2024 byly rozdány

m. litera uvod (1)

Ani letos v dubnu se literární svět neobešel bez ocenění Magnesia Litera. Vyhlášení proběhlo ve čtvrtek 18. 4. 2024 a přesto, že v každé kategorii může být pouze jeden vítěz, všichni, jejichž díla se probojovala do nejužšího výběru, si zaslouží pozornost. Seznamte se prosím s novými držiteli.

Nenechte si ujít v týdnu od 14. do 20. srpna 2023

nenechte_si_ujit

I další srpnový týden nabízí několik literárních akcí, kterých se můžete zúčastnit. V Litomyšli si nenechte ujít setkání se třemi regionálními autory: Irenou Švecovou, Janou Faitovou a Jířím Jeníkem. V Táboře se koná další letní čtení v botanické zahradě.

Nenechte si ujít v týdnu od 7. do 13. srpna 2023

nenechte_si_ujit

Přemýšlíte, kam si v dalším srpnovém týdnu zajít za literaturou? Máme pro vás pár zajímavých tipů. Nenechte si ujít třeba letní čtení v táborské botanické zahradě. Nebo můžete využít jednu z posledních možností zúčastnit se Prázdninové knižní šifry. 

Nenechte si ujít v týdnu od 27. března do 2. dubna 2023

nenechte_si_ujit

Je tu opět neděle a s ní i další tipy na zajímavé literární akce. Nadšení budou především děti, které se mohou těšit hned na několik čtení pro nejmenší. Ale nebojte, ani dospělí nepřijdou zkrátka. Koná se například křest nového románu Petry Hůlové.

Nejlepší knihy dětem: 36 knih, které potěší malé i velké čtenáře

Nejlepsi knihy detem 22

V listopadu vyšel nový výroční katalog NEJLEPŠÍ KNIHY DĚTEM. Ten aktuální nabízí bezmála čtyřicítku vybraných knih pro malé i velké čtenáře. Společně s námi se na ně můžete podívat i vy a třeba zapátrat i v těch předchozích.