Nakladatel: Audioknihy Témbr

https://www.facebook.com/tembraudioknihy/


Audioknihy Témbr - Nejnovější knihy

knihaNeřízená střela knihaJak zabít dvakrát knihaNa mušce knihaJosef Mareš: Moje případy z 1. oddělení

Audioknihy Témbr - Související články

Výměna rolí

Greaney_NerizenaStrela_audio

Říká se, že krysa zahnaná do kouta se stává nebezpečným protivníkem. Neplatí to jen pro hlodavce. I člověk, jemuž jde o život, dokáže divy. Má-li k tomu ještě skvělý výcvik a duši zabijáka, ohrozit jeho nebo jeho blízké rozhodně nebude nejlepší nápad.

Zabít, či unést?

Greaney_NaMusce_audio

Prostředí nájemných zabijáků v mezinárodním měřítku se zdá být lákavým tématem jak pro literární, tak pro filmový svět. Když jde ještě k tomu o někoho, kdo k výběru cílů přidává jistou formu morálního pohledu, může jít nejen o napínavé čtení, ale i o něco, z čeho se lze poučit.

Síla motivace

Greaney_SedyMuz_audio

Neprůstřelnými hrdiny se literární i filmový svět přímo hemží. Možná je to tím, že jsme vlastně nikdy neopustili dětskou potřebu prožívat pohádkové vítězství dobra nad zlem. Nebo jen zkrátka rádi sledujeme, jak za nás problémy světa řeší někdo jiný.

Vraždy kam se podíváš

Klima_JakZabitDvakrat_audio

Nepátral jsem po statistikách, ale troufnu si odhadnout, že detektivka bude patřit k nejvyhledávanějšímu literárnímu žánru. Prvenství si nejspíš připisuje anglická a severská škola, ale nenechte se mýlit – i doma máme mnoho skvělých tvůrců.

Očima (a hlavně ušima) šéfredaktorky na léto

ocima-sefradaktorky-nahled

Všichni se určitě těšíme na léto, čas slunných a dlouhých dnů a také cestování. Přemýšlíte, jakou audioknihu vybrat do auta jako kulisu na mnoho kilometrů? Třeba vám s volbou pomůže několik krátkých recenzí, v nichž si připomenete boj za čest a spravedlnost, ať již v dobrodružné klasice, či detektivkách…