Nakladatel: Audioknihy Témbr

https://www.facebook.com/tembraudioknihy/


Audioknihy Témbr - Nejnovější knihy

knihaZrušený rok – Deník 2020 knihaKrize knihaMuž s unavenýma očima knihaDěvčátko

Audioknihy Témbr - Související články

Kronika doby

Vievegh_ZrusenyRok_audio

Asi se shodneme na tom, že rok 2020 se od všeho, co jsme až dosud znali, značně lišil. Přiznejme si, že s odstupem už si možná na některé jeho části tak docela nevzpomeneme. Kdy přesně začala první vlna pandemie? Kdy ta druhá? Naštěstí existují i ti, kdo si vše poznamenali.

Thrillerový závěr týdne

473721_the_light_shines_through

Máte rádi, když se vám při čtení tají dech a vy hltáte jednu stránku za druhou, abyste se dozvěděli, jak vše skončí? Pak vás určitě potěší náš dnešní výběr knih – představíme si totiž samé thrillery. Načerpejte inspiraci na víkendové čtení, u kterého vám bude běhat mráz po zádech.

Prázdninové Očima

kniha-nahled

Prázdniny přímo nahrávají vzpomínkám a snění. A tak v dnešních recenzních postřezích najdete klasiku dětské literatury, komedii z pera Fan Vavřincové a romantiku, která spojuje historii a současnost. A samozřejmě nechybí dvě audio zpracování drsných krimi románů.

Cenu Český bestseller za rok 2020 získal Šikmý kostel Karin Lednické

Český bestseller

O držitelích ocenění Český bestseller za uplynulý rok 2020 je rozhodnuto. Křišťály za nejprodávanější knihy získalo osm vítězů v tematicky rozdělených kategoriích, hlavní cenu v podobě sošky převzala Karin Lednická.

Jednou polda…

Goffa_MuzSUnavenymaOcima_audio

Říká se, že jakmile se člověk naučí jezdit na kole, už to nikdy nezapomene. Stejně tak se říká, že jednou polda, navždy polda. O této formulaci by se jistě dalo obsáhle polemizovat (ostatně o té první také), ale znáte to: na každém šprochu…