Nakladatel: Audioknihy Témbr

Audioknihy Témbr - Nejnovější knihy

knihaČlověk za oponou knihaDěravé paměti – Šedesát báječných let pod psa knihaDívky z trajektu knihaPomalu hořící oheň

Audioknihy Témbr - Související články

Kdo stojí v pozadí?

Goffa_ClovekZaOponou_audio

Práce investigativního novináře, zvláště takového, jehož hlavní motivací jsou různé kriminální kauzy, bývá více méně riskantním podnikem. Trpí-li navíc až chorobnou potřebou lidem v nouzi pomáhat, může se jeho vlastní život houpat na pověstném vlásku.

Očima na prázdniny

ocima-nahled

Dnešní očima šéfredaktorky nabízí pestrou směs titulů ke čtení i poslechu. Najdete tu napínavé dobrodružství pro děti, sbírku detektivek – vážných a plných napětí, ale i humorných s nadsázkou, a také klasiku pro ženy, která snad nikdy neomrzí. Stačí si vybrat, který z titulů bude dělat společnost právě vám.

Čas k ohlédnutí

Viewegh_DeravePameti_audio

Psát vlastní životopis se u mnohých osobností považuje za něco téměř povinného. Mohou-li tak ke svým vzpomínkám přistupovat různí politici, sportovci, případně vojáci, proč by se stejně neměl zachovat i spisovatel? Zvlášť, když jeho popularita ještě nevyvanula.

Napínavý audioknižní výběr šéfredaktorky

audioknihynahled

Dnešní Očima šéfredaktorky je zasvěceno pouze audioknihám. Navíc v něm najdete jen jeden žánr – detektivky. A to jak ty klasické z pera Agathy Christie či George Simenona, tak ryze současné novinky ženských autorek: Pauly Hawkins a Petry Klabouchové.

Přátelství napříč vesmírem

Weir_Spasitel_audio

Jeden z pohledů na svět říká, že vznik života na Zemi je tak nepravděpodobný, že se prakticky rovná zázraku. Když se něco takového ocitne v ohrožení, je povinností právě lidského rodu udělat cokoli, aby planeta i se svou biosférou přežila. I kdyby hledání léku znamenalo vydat se napříč vesmírem.