Nakladatel: Audioknihy Témbr

https://www.facebook.com/tembraudioknihy/


Audioknihy Témbr - Nejnovější knihy

knihaNejvětší záhady zločinu knihaSmrt s odkladem knihaHřebec a Kráska knihaBretaňské zlato

Audioknihy Témbr - Související články

Pomníky československé kriminalistiky

Mares_NejvetsiZahadyZlocinu

Někdy se stane, že zločin zůstane bez trestu. Jindy je pachatel dopaden, ale později se ukáže, že vše mohlo být docela jinak. Ne vždy se tak podaří včas očistit nevinného a potrestat toho, kdo skutek doopravdy spáchal. Zvlášť, uplynulo-li od případu mnoho desítek let.

Držitelé ceny Audiokniha roku 2023

audiokniharoku-nahled

Absolutním vítězem ceny Audiokniha roku 2023 je Vlastní životopis Agathy Christie v podání Aleny Vránové. Jednadevadesátiletá audioknižní debutantka si odnesla zlato též v kategorii Jednohlasá četba.

Hranice loajality

Klima_SmrtSOdkladem_audio

Když se něco pokazí, jednou z poměrně oblíbených výmluv je snaha tvrdit, že šlo o zkoušku. Někdy se jedná o nevinné záležitosti, ale jindy může jít o zásadní dopady na osudy zúčastněných. A někdy dokonce i o život.

Msta jako základní instinkt

Klima_HrebecAKraska

Má-li zločin nějaký motiv, existuje slušná šance, že bude vyřešen, padouch dopaden a při troše štěstí a právnické zručnosti i potrestán. Přesto existují zločinci, kteří doufají, že se vyšetřování jejich aktivit neujme nikdo kompetentní a schopný.

Sůl nejen nad zlato

Bannalec_BretanskeZlato

Klasická pohádka slibuje, že svět zbavený soli přinese lidem mnohá utrpení. Konzument odkázaný pouze na sladké brzy zjistí, že za zrnko soli rád zaplatí i přemrštěnou cenu. Není tedy divu, že i solný business svádí ke zločinu. A nemluvíme jen o pašování a černém trhu.