Nakladatel: Audioknihy Témbr

Audioknihy Témbr - Nejnovější knihy

knihaDěvčátko knihaMuž z chatrče knihaSekta

Audioknihy Témbr - Související články

Známe nominace na audioknihu roku 2020

audio-nahled

Asociace vydavatelů audioknih oznámila pětici audioknih nominovaných v jednotlivých kategoriích Alza.cz Audiokniha roku 2020, ze kterých vzejdou vítězové. Nejvíce nominací získala nakladatelství OneHotBook a Témbr (Euromedia Group).

Čas na videorecenzi – audiokniha Muž z chatrče

Videorecenze_cover

K tištěnému a namluvenému slovu přidejme ještě další rozměr: video. Dnes se podíváme na práci jednoho z našich současných autorů detektivek. Pojďme společně pohlédnout za oponu Muže z chatrče. Písmem, slovem i obrazem.

Bílí i jiní koně

Goffa_MuzZChatrce_audio

Porevoluční doba se do paměti starších generací zapsala kromě euforie i mnoha nepříjemnými kauzami. Před podvodníky se otevřely zcela nové a téměř bezmezné možnosti k obohacení, jež zároveň nabízely celou řadu rolí pro ty, kdo se do takového procesu zapojili.

Za zdmi

Goffa_Sekta_audio

Odvěká touha člověka po příslušnosti ke komunitě přirozeně otevírá prostor i pro více či méně samozvané proroky. Po sametové revoluci se i u nás objevilo nemalé množství společenstev tyjících z jedincova pocitu osamocení a sociální nejistoty. Pod různými názvy vznikaly skutečné sekty.

Tak rád slyším tvůj smích…

maly-princ-uvod

Málokterému literárnímu dílu se dostává takové pozornosti nejen ze strany čtenářů, ale také překladatelů, vydavatelů a interpretů jako Malému princi od Antoina de Saint-Exupéryho. Tvrzení se opírá o nové audiální zpracování tohoto literárního skvostu. O jaký vydavatelský počin se jedná?