Psí rady pro šťastný život

zobrazit info o knize
Nakladatelství Jota
Vydáno   2/2019
ISBN 978-80-756-5434-2
Překlad Futera, Jakub
Vydání 1.
Počet stran 192
Vazba vázaná
Formát 123×170
Doporučená cena 248 Kč

O knize

Užívejte si, buďte nad věcí a hlavně neztrácejte nadšení!
Mějte knihu po ruce v případě, že se někdo kolem vás potřebuje od srdce zasmát.
Dave Barry, sloupkař, nositel Pulitzerovy ceny a autor bestselleru Rukověť správného chlapa, nám na základě pozorování své milované a prudce inteligentní feny Lucy pomáhá odhalit, jak stárnout s grácií.
Dave Barry se pokouší poučit od svého psa Lucy, jak prožít život co nejlépe, tváří tvář překážkám a výzvám přicházejícím s životem po středním věku. Dave se probírá svými dospělejšími lety s milým humorem a nadhledem, od kapitoly „Najděte si nové kamarády“ (což se jemu samému nedaří, protože nedokáže překonat svůj odpor k lidem) až k „Nepřestávejte se bavit“ (kde popisuje své celoživotní členství v pochodové jednotce, která se zúčastnila mnoha přehlídek včetně Obamovy inaugurace.) Lucy Davea učí, jak žít v přítomnosti, jak se oprostit od denních strastí a jak se cítit dobře ve vlastní kůži.
Ať už se nám Dave Barry snaží poradit, abychom „Věnovali pozornost lidem, které milujeme“ (i když náš mozek právě neposlouchá), nebo se rozhoduje, že „Hodí vztek za hlavu“, je to k popukání. Knížka Psí rady pro šťastný život je vtipným a moudrým průvodcem radostným životem.

Doporučení:
Share

Související články