Christopher Paolini zamíří do Prahy!

Paolini
Skvělou zprávu pro všechny fanoušky světa Dračích jezdců zveřejnilo nakladatelství Random House – Christopher Paolini přijede do Prahy a zdrží se zde několik dní! Známý autor fantasy série Odkaz Dračích jezdců navštíví Českou republiku ve dnech 3.–6. května 2012!

Když byl v roce 2003 vydán titul Eragon, nikdo netušil, jak obrovský bude ohlas čtenářů po celém světě. Eragon byl překládán do dalších jazyků a čtenáři se postupně seznamovali se světem draků a dávného dědictví. Velkého úspěchu dosáhly také druhý a třetí díl Eldest a Brisingr. Z mladého autora se stal světově známý spisovatel.

Letos v červnu dokončil Paolini po více než desetiletém psaní jednu z nejznámějších fantasy sérií vůbec a uzavřel tím příběh chudého farmářského chlapce, který se stal předurčeným k tomu, nést břímě legendárních Dračích jezdců.

Závěrečný díl s názvem Inheritance vychází 8. listopadu v nakladatelství Random House. Pro české fanoušky se příběh uzavře 30. března 2012, kdy vyjde v Nakladatelství Fragment český překlad.

Christopher Paolini naplánoval u příležitosti vydání závěrečného dílu cestu po Evropě a ve dnech 3.-6. května 2012 navštíví také Prahu!

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeEragon

Christopher Paolini

Fragment

zobrazit info o knizeEldest

Christopher Paolini

Fragment

zobrazit info o knizeBrisingr

Paolini, Christopher

Fragment, 2010

Napsat komentář