Vytvořte super tým se svým psem

obedience uvod (1)
Milovníci psů, zbystřete! Hledáte-li skvělou a zábavnou aktivitu, která bude bavit nejenom vašeho čtyřnohého parťáka, ale i vás, máme horký tip! Co takhle vyzkoušet rally obedience? Že tuto aktivitu neznáte? Tak je možná nejvyšší čas to napravit…

Je jedno, jestli jste o rally obedience ještě nikdy neslyšeli, nebo jestli jste mu už propadli. Tato kniha vám otevře dveře do světa, ve kterém člověk tvoří se svým psem opravdový tým.

Rally obedience patří v současnosti k nejoblíbenějším psím sportům, protože se hodí pro všechny lidi a psy, bez ohledu na věk nebo plemeno. Narozdíl od klasické obedience spolu mohou pes a člověk na parkuru neustále komunikovat – psovod smí na psa mluvit, motivovat ho a chválit. Můžete trénovat na velmi malém prostoru doma, na zahradě nebo venku na procházce, můžete se tímto sportem bavit sami nebo s kamarády.
Prostě jak to vyhovuje vám a vašemu psovi.

PROČ VYZKOUŠET RALLY OBEDIENCE?

PŘÍSTUPNOST – rally obedience je něco, co můžete dělat, i když nemáte čas a trpělivost na učení složitých trikům nebo kondici na náročnější sporty. A to platí jak o vás, tak o vašem psovi.
PESTROST – karty se cviky se dají různě kombinovat, takže žádný parkur není stejný.
ZÁBAVA – s tréninkem vám pomůže spousta tréninkových her a nápadů, při který se toho i spoustu věcí nenásilně naučíte.

Rally obedience

Autorka: Sandra Schäfer-Kollová
Přeložila: Jana Dušková

Počet stran: 200
Vazba: brožovaná
Formát: 160×220 mm
ISBN: 978-80-7428-459-5
Doporučená cena: 399 Kč

Knihu Rally obedience vydalo nakladatelství Plot.

Ukázka z knihy

Ukazka Rally obedience (1)

 Můžete si stáhnout kompletní ukázku.

O autorce

Sandra Schäfer-Kollová je sama trenérkou a zároveň rozhodčí rally obedience. Pořádá pravidelné semináře, ať už pro trenéry, nebo pro ty, kteří chtějí tuto aktivitu provozovat se svým psem.

Zdroj informací: PLOT


PLOT_new logo_maleNakladatelství PLOT vydává knihy o psech, strašidlech, historii nebo pověstech, a spoustě dalších věcí, které baví tamní redaktory, ale i čtenáře.

 

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeRally obedience

Schäfer-Kollová, Sandra

Plot, 2024

Napsat komentář