Nakladatel: Plot

V Nakladatelství PLOT vydáváme knihy o psech, strašidlech, historii nebo pověstech, a spoustě dalších věcí, které baví nás i naše čtenáře.

www.plotknihy.cz/


Plot - Nejnovější knihy

knihaKonec finančních negramotů v Čechách knihaPřírodní lékárna pro psy knihaPraha, město žen knihaPřežila jsem peklo

Plot - Související články

S knihou za sebezdokonalením

Tipy_S knihou za sebezdokonalenim

Dnešní chytré tipy vám pomohou vnímat svět očima dítěte, efektivněji se učit, stát se finančně gramotnými, zvládat své emoce, získávat nové přátele a mnohem, mnohem více…

Přírodní léky pro nejlepšího přítele člověka

Heike Achnerova_Prirodni lekarna pro psy

Věděli jste, že znalosti alternativních způsobů léčby vám mohou pomoci vyléčit i vašeho pejska? Zbavte ho jeho zdravotních problémů a bolístek pomocí osvědčených přírodních metod.

Role žen v kulturním prostředí našeho hlavního města

288-praha-mesto-zen-jpg

Skutečnost, že Praha není jen o Karlu IV. nebo o svatém Václavu, ukazuje nová publikace Magdaleny Wagnerové, zaměřující se na roli žen v kulturním prostředí Prahy.

V hlavní roli žena

Tipy_V hlavni roli zena

Přečtěte si příběhy skutečných žen české historie i románových hrdinek, které musejí řešit složité i humorné situace. Tyto knížky plné zajímavých poznatků, komických okamžiků, starostí a lásky potěší každou čtenářku.

Příšerné prožitky kambodžské princezny

Prochazka_Tith_Prezila jsem peklo

Přečtěte si působivou knihu autentických zážitků devítileté dívky, která si prošla krutým režimem a zažila brutální šikanu a vyvražďování od tzv. Rudých Khmérů.