Nakladatel: Plot

V Nakladatelství PLOT vydáváme knihy o psech, strašidlech, historii nebo pověstech, a spoustě dalších věcí, které baví nás i naše čtenáře.

www.plotknihy.cz/


Plot - Nejnovější knihy

knihaPohádka z chaloupky Adolfky knihaTrénink pro úpravu chování knihaKatastrofa knihaNechoď pryč!

Plot - Související články

Trefné dárky pro aktivní lidi

knihy tipy darky uvod

Pokud by vám snad ještě chyběl knižní dárek pod stromeček, můžete se nechat inspirovat dnešními tipy, které jsme pro vás připravili. Najdete mezi nimi něco pro milovníky psů i ručních prací, zahradní kutily a fotografy nebo ty, kteří to umí s vařečkou.

Rádce pro celou rodinu

tipy ctvrtek stres

Na čtvrtek jsme pro vás připravili několik skvělých tipů, které vás mohou naučit zvládat stres a další negativní emoce. A to platí nejenom pro lidi, ale často také pro zvířata. Přečtěte si tedy o tom, jak se naučit pracovat s emocemi a stresem nejen u lidí.

Tipy na výlety

Tipy_Velehrad_Kudy kam

Dnešní knižní tipy přinášejí dva průvodce pro vášnivé cestovatele, kteří chtějí lépe poznat krásy naší země. Za kouzelnou krajinou totiž nemusíte vyrážet až za hranice. Objevujte malebná zákoutí Čech a Moravy.

Sci-fi z Čech i ze světa

sci-fi uvod (1)

Prozkoumejte spolu s námi pondělní knižní tipy, které tentokrát přinášejí novinky ze žánru sci-fi a fantasy. Najdete mezi nimi i dva komiksy, které jistě neosloví pouze mládež, ale ocení je každý, kdo má toto obrázkové čtení v oblibě. Tak pojďme na to!

Cestování včera i dnes

zazitkove-cestovani

Dnešní knižní tipy se nesou ve znamení cestování. Bratři Šternberkové vás provedou západní Evropou, Octavio Paz vás zavede do Indie. Dále poznáte krásy Albánie a nezapomeneme ani na Českou republiku: konkrétně na hrady a zříceniny a místa spojená s pražskou hudební scénou.