Nakladatel: Plot

V Nakladatelství PLOT vydáváme knihy o psech, strašidlech, historii nebo pověstech, a spoustě dalších věcí, které baví nás i naše čtenáře.

www.plotknihy.cz/


Plot - Nejnovější knihy

knihaTajuplné hory a vrchy v Čechách a na Moravě knihaProkletí jantarové komnaty knihaTen nej život pro vašeho psa knihaKrav maga – úvod, principy a techniky

Plot - Související články

Po Česku

uvod-krajiny

První jarní dny začínají prosvítat námrazou na našich oknech, nastal tak čas, abychom se opět nadechli a porozhlédli se po krajině okolo sebe. Křesla, teplé ponožky a dobré knihy na nás počkají doma. Jsou ale knihy, které je třeba si brát na výlety s sebou – dvě z nich si dnes představíme.

Napínavý začátek týdne

krimi-tipy-nahled

Začněte týden s dobrou detektivkou! Pondělní knižní tipy představí další skvělou krimi od Dominika Dána, vezmou vás na výpravu za Jantarovou komnatou a odhalí vám tajemství, které skrývá Tajná manželka.

Průvodci – různé světy pod drobnohledem

svetlo

Svět okolo nás je různorodý a nabízí tolik zajímavých věcí, až oči přecházejí. Dnes vám proto představíme průvodce, kteří vám pomohou se v některých oblastech zorientovat – ať už jde o cestování, náboženství, hmyz nebo třeba bojové umění. Stačí si vybrat, co vás zajímá.

Inspirace pro volný čas

Zamereno-na-fotografie-perex

Volný čas trávíme každý jinak. Někdo rád relaxuje na zahradě či si zajde fotit do přírody, někdo jde na procházku se svým psem a jiný sní o první napsané knize. Ať už je vaše záliba jakákoliv, určitě vás potěšíme dnešními tipy, kde najdete plno námětů pro aktivity ve vašem volném čase.

Černá sanitka přijíždí s další várkou neuvěřitelných příběhů

sanitky-nahled

„Já osobně u toho sice nebyl, ale jeden můj dobrý kamarád tvrdil, že…“ Druhý a třetí díl oblíbené knižní série vám představí celou sbírku děsivých i bizarních historek, které žijí v povědomí lidí, ale ve skutečnosti se nikdy nestaly.