Nakladatel: Plot

V Nakladatelství PLOT vydáváme knihy o psech, strašidlech, historii nebo pověstech, a spoustě dalších věcí, které baví nás i naše čtenáře.

www.plotknihy.cz/


Plot - Nejnovější knihy

knihaČeská kuchařka knihaPříběhy zámků v Čechách a na Moravě II – Po stopách modré krve knihaKaždý má svůj osud knihaČerná nevěsta

Plot - Související články

Vydejte se na cesty

road

I když je jaro ještě daleko, pojďme se už teď připravit na novou turistickou sezonu. Tentokrát naše tipy přinášejí nové informace pro milovníky cestování. Přes trampské osady a české zámky se vydáme k moři a dokonce až do Afriky.

Tipy pro vaše vaření

tipy-pro-vase-kuchyne

Na našich dnešních knižních tipech si náramně pochutnáte. Věříme, že potěší váš mlsný jazýček, ať už upřednostňujete tradiční českou kuchyni, zdravé smoothie, stravování podle zásad paleo nebo dobroučké dezerty k čaji.

Biografické střípky

shard

Ze života druhých si můžeme vzít ponaučení, inspiraci, ale často nás i varují a odrazují od případných nepředložených činů. Můžeme se začíst do biografie výjimečného jedince, skupiny lidí i celé epochy dějin národa. Z naší nabídky knih si vybere nejen každý milovník literatury faktu.

Tajemná místa našeho kraje

cechy

Znát dobře svoji zemi by měla být samozřejmost. Mnoho z nás si možná i myslí, že tyto vědomosti má. Vyznáte se ale i v posvátných a tajemných místech naší vlasti? Připravili jsme pro vás několik knih, které vám s touto tematikou pomohou.

Beletrie plná humoru

banan

Každý den nemůže být růžový a někdy máte už od rána pocit, že jste vykročili levou. Není to snadné, ale zkuste si zlepšit náladu přečtením pár stránek humorné knihy. Funguje to! Humoru není nikdy dost. Tím spíše, když pochází z pera českých autorů.