Zasoutěžte si o jiný pohled na podstatu jezdectví

Kun_Laska i zavislost_uvodni
Pokud propadnete koním, je to obvykle vášeň na celý život. Pokud se chcete o jezdeckém sportu a umění dozvědět více a vcítit se do koňské duše, Juli Zeh ve své knize nabízí trochu jiný pohled založený na osobních zkušenostech.

Souznění koně a jezdce

Juli Zeh (jedna z nejznámějších současných německých spisovatelek, vyznamenaná mnoha literárními cenami a hojně překládaná také do češtiny) v této knize přináší trochu jiný pohled na podstatu jezdeckého sportu. Umění vcítit se do koňské duše otevírá cestu k oboustrannému souznění koně a jeho jezdkyně.

Autorka na mnoha osobních příbězích o zkušenostech s problémovými koňmi ukazuje, jak láskyplná péče a výcvik s respektem ke koňské duši vytvářejí prostor pro budování vztahu, který přetrval staletí, a také dnes je základem úspěšné komunikace s jezdeckým koněm.

Na vášeň pro jezdectví se tak můžete podívat z velmi zajímavé perspektivy a nahlédnout do duševního života koně i jezdce. Poznáte, co člověka a koně spojuje a rozděluje, jak si lze získat důvěru koní a naučit se rozumět jejich řeči, aby jezdectví bylo štěstím pro obě strany.

 

Kůň – Láska i závislost

Autorka: Juli Zeh

Vydalo: nakladatelství Kazda
Překlad: Jana Zoubková
Počet stran: 208
Vazba: pevná
Vydáno: 8/2023
ISBN: 978-80-7670-117-5

Přečtěte si více o knize Kůň – Láska i závislost, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum. A nezapomeňte také na náš článek nebo si prohlédněte několik ukázkových stran: ukázka 1, ukázka 2 a ukázka 3.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Vyhrajte knihu Kůň – Láska i závislost

Podívejte se na podstatu jezdeckého sportu tak trochu jinýma očima a zjistěte, jak důležité je oboustranné souznění koně a jeho jezdkyně. Jak získat důvěru koně a porozumět mu? Nejen na to vám odpoví Juli Zeh ve své knize, která je plná osobních příběhů vycházejících z mnoha autorčiných zkušeností s problémovými koňmi.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Kůň – Láska i závislost vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Kůň – Láska i závislost
probíhá od 17. do 23. prosince 2023.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 knihy Kůň – Láska i závislost

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeKůň – Láska i závislost

Zeh, Juli

Kazda, 2023

Napsat komentář