Vyhrajte nové humorné příhody Coco Pinchardové

Coco Pinchardová: Moje tlustá opilá svatba - Ukázka
Život Coco Pinchardové se snad vrací do normálu a vypadá to, že by zase mohla být šťastná. Ale co když je to jen chvilkový stav a brzy se zase objeví nějaká překážka? To si pojďte přečíst v druhé knize s Coco v hlavní roli.

E-mailový deníček

Coco Pinchardová má za sebou dost nepříjemných, ale pro pozorovatele zvnějšku vtipných kotrmelců. Teď to vypadá, že se její život konečně vrací do normálu: Po bouřlivém rozvodu a kariérní krizi má nádherného, o čtyři roky mladšího přítele Adama, její spisovatelská kariéra se rozjíždí, a učí se dokonce vycházet se svojí příšernou bývalou tchyní Ethel.

Nebo je to zas jenom na chvíli a osud jí připraví do cesty překážky, na kterými si bude zoufat, ale její okolí se nad nimi bude bavit?

Coco má naštěstí pořád své přátele Chrise a Mariku a už dospělého syna Rosencrantze, na které se může spolehnout. A také na to, že se ze všeho může vypsat v e-mailech…

 

Coco Pinchardová: Moje tlustá opilá svatba

Autor: Robert Bryndza

Vydalo: nakladatelství Cosmopolis
Překlad: Ivana Skenderija
Počet stran: 360
Vazba: brožovaná
Vydáno: 4/2022
ISBN: 978-80-271-0541-0

Přečtěte si více o knize Coco Pinchardová: Moje tlustá opilá svatba, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Cosmopolis. A nezapomeňte také na ukázku.

Nakladatelský dům Grada, největší vydavatel odborné literatury, rozšířil v roce 2015 své portfolio o značku Cosmopolis. Tato značka vám přináší kvalitní světovou a českou beletrii. Nabízí všem čtenářům ty nejlepší knihy z celého světa, strhující příběhy, napínavá dramata, ale i romantiku a zábavu.

 

Ukázka z knihy

Pořád za mnou běhal, aby mi ukázal věci, které objevil při balení, včetně toho plyšového čokla, kterého dostal v den svých křtin. Nechali jsme ho pokřtít až ve třech letech, neměla jsem pocit, že je s tím třeba nějak moc spěchat. A jasně že ne v kostele, ale na naší zahradě, kde jsme si pronajali party stan.
Pamatuju si, jak se ho kněz ptal, jak toho pejska pojmenuje.
„Co třeba nějaké krásné jméno, co znáš z nedělní školy?“ navrhl se šálkem čaje v ruce. „Noe? Jákob? Abrahám?“
„Budu mu říkat… Čubka!“ zapištěl tříletý Rosencrantz. Faráři zaskočilo a začal se dusit. (str. 9)

 

O autorovi

Robert Bryndza je britský autor žijící trvale na Slovensku se svým manželem Jánem. Jeho prvního thrilleru, Dívky v ledu, se v zahraničí již prodaly více než dva miliony výtisků, byl označen jako The Wall Street Journal a USA Today bestseller a práva byla prodána do devětadvaceti jazyků. The Girl in the Ice (Dívka v ledu) je první díl poutavé série s vyšetřovatelkou Erikou Fosterovou. I jeho další pokračování Night Stalker (Noční lov), Dark Water (Temné hlubiny), Last Breath (Do posledního dechu), Cold Blood (Chladnokrevně) a Deadly Secrets (Smrtící tajnosti) se drží na předních příčkách nejprodávanějších knih. Stejně úspěšná byla i série případů nové hrdinky Kate Marshallové, ženy s pohnutým osudem a silným smyslem pro spravedlnost, kterou jako novou vyšetřovatelku představil v knize Kanibal z Nine Elms (Nine Elms). Kromě těchto dvou sérií je taktéž autorem romanticky a humorně laděných zahraničních bestsellerů.
(Zdroj informací: nakladatelství Cosmopolis)

 

Vyhrajte knihu Coco Pinchardová: Moje tlustá opilá svatba

Coco Pinchardová zažila v životě mnoho kotrmelců a musela se vypořádat s řadou překážek, ale nyní se konečně zdá, že se vše vrací k normálu. Má spokojený vztah, její kariéra spisovatelky se rozjíždí dobrým směrem a vztah s bývalou tchyní se začíná uklidňovat. Ale co když pro ni má osud připravené další nástrahy? To se dozvíte v pokračování úspěšné rom-com knihy Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové od Roberta Bryndzy.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Coco Pinchardová: Moje tlustá opilá svatba vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu
Coco Pinchardová: Moje tlustá opilá svatba
probíhá od 7. do 20. června 2022.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 knihy Coco Pinchardová: Moje tlustá opilá svatba

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeCoco Pinchardová: Moje tlustá opilá svatba

Bryndza, Robert

Cosmopolis, 2022

Napsat komentář