Získejte autobiografii Tomáše Třeštíka

po-povrchu-perex
Jméno Třeštík nosí v naší zemi hned několik slavných osobností a jednou z nich je i fotograf a kameraman Tomáš Třeštík. A právě jeho autobiografii, ve které si můžete přečíst nejen o jeho dětství i kariéře, vám dnes představíme.

Úspěchy i přešlapy

Známý fotograf Tomáš Třeštík, trošku frajírek, trošku plachý introvert, hvězda i outsider, piják i abstinent se v knize Po povrchu zavrtal sám sobě pod kůži a konečně se podíval na své přátele zblízka a na sebe naopak z nadhledu…

Ve svém debutu líčí dětství, kariéru, a především všechny ty, kteří ho ovlivnili na jeho cestě provázené úspěchy i přešlapy.

 

Po povrchu

Autor: Tomáš Třeštík

Vydalo: nakladatelství Motto
Počet stran: 224
Vazba: pevná
Vydáno: 2/2021
ISBN: 978-80-267-1957-1

Přečtěte si více o knize Po povrchu, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum. A nezapomeňte také na ukázku.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Ukázka z knihy

První kontakt se světem „celostátních a mimo oborových“ sociálních sítí za mě udělal až Zapi asi dvanáct let zpátky. Lidi se tehdy začínali přihlašovat na Facebook, mě to ale nijak nelákalo. Do tý doby jsem byl na Fotopátračce, tam jsem se realizoval dostatečně a nic dalšího mě nelákalo. Zapi mi teda udělal profil pod mým jménem, dal tam moji fotku a asi dva měsíce mi ten profil
spravoval. Psal si tam za mě s pár holkama, nevím co, ale asi nic hroznýho, ty holky jsem pak zdědil a s pár z nich pak trošku kamarádil.
Přístupový heslo mi dal až po nějakým hodně velkým přemlouvání na nějakým hodně velkým mejdanu. Facebook byl zábavnej, po nějaký době se tam nahrnuli všichni a stal se z toho komunikační standard. Setkání se už nedomlouvala přes sms, ale tam. Kdo ho neměl, byl divnej. Začal jsem tam přidávat fotky, lidi na ně reagovali. Hodně sledujících jsem získal, když jsem začal fotit pro Reflex, nějaké další, když jsem jezdil turné se Sunshine. (str. 18–19)

 

Vyhrajte knihu Po povrchu

Milovníci české literatury možná znají spíše tvorbu Radky Třeštíkové, ale ke knihám nemá daleko ani její, nyní už bývalý, manžel Tomáš. Právě teď vychází jeho autobiografie, ve které si můžete přečíst o jeho dětství i kariéře a o lidech, kteří ho v životě ovlivnili (ať už pozitivně, či negativně). Přečtěte si o životě tohoto známého fotografa a kameramana.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Po povrchu vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Po povrchu
probíhá od 25. do 31. července 2021.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 autobiografie Po povrchu

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizePo povrchu

Třeštík, Tomáš

Motto, 2021

Napsat komentář