Zasoutěžte si o humorný návod, jak znovu začít po čtyřicítce

ne-tak-uplne-soukrome-e-maily-perex
Coco Pinchardová se u vánočního stromečku těšila, co jí přinese další rok, ale takové změny skutečně nečekala. Naštěstí její smysl pro humor ji neopustil a hýří jím i její e-maily, které píše svým přátelům a které si nyní můžete přečíst i vy.

Hlavně neztratit nadhled

Coco Pinchardová byla až do vánočních svátků šťastná manželka a matka (před chvílí) dospělého syna, která si splnila svůj největší sen – vyšla jí první kniha.

U vánočního stromečku se měla sejít celá velká šťastná rodina a Coco se těšila, jaké skvělé věci jí další rok přinese.

A pak to šlo všechno do háje. Namísto vysněného šperku dostala Coco od manžela iPhone a za pár dnů je právě telefon skoro to jediné, co jí ze starého života zbylo. Z něj teď píše svým přátelům e-maily o tom, co se všechno v jejím „novém“ životě děje. A o tom, jaké to je, když si musíte život poskládat úplně jinak. Ještě že zbyl Coco nadhled a smysl pro humor…

 

Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové

Autor: Robert Bryndza

Vydalo: nakladatelství Cosmopolis
Překlad: Ivana Skenderija
Počet stran: 320
Vazba: brožovaná
Vydáno: 5/2021
ISBN: 978-80-271-0540-3

Přečtěte si více o knize Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Cosmopolis. A nezapomeňte také na ukázku.

Nakladatelský dům Grada, největší vydavatel odborné literatury, rozšířil v roce 2015 své portfolio o značku Cosmopolis. Tato značka vám přináší kvalitní světovou a českou beletrii. Nabízí všem čtenářům ty nejlepší knihy z celého světa, strhující příběhy, napínavá dramata, ale i romantiku a zábavu.

 

Ukázka z knihy

Políbil mě a vytáhl krásně zabalenou krabičku s velkou bílou mašlí. Krabička byla v krásném zeleném odstínu, hned jsem si pomyslela, že je to Tiffany!!! Před Vánoci jsme se párkrát sešli na Regent Street, kde jsme obdivovali, jak nádherně je Londýn vyzdobený. Daniel nás pokaždé nasměroval na Bond Street, kde mě nechal obdivovat výklad zlatnictví Tiffany a mudroval nad překrásným diamantovým náhrdelníkem. Vzrušeně jsem strhla mašli. Krabička se otevřela a v ní byl uložený… iPhone.
„Mobil?“ zeptala jsem se s křečovitým úsměvem.
„To není jen tak ledajaký mobil,“ řekl Daniel. „Můžeš z něj posílat e-maily i poslouchat hudbu. Viď, synku?“ zašklebil se a z druhé kapsy županu vytáhl navlas stejnou krabičku. (str. 12–13)

 

O autorovi

Robert Bryndza je britský autor žijící trvale na Slovensku se svým manželem Jánem. Jeho prvního thrilleru, Dívky v ledu, se v zahraničí již prodaly více než dva miliony výtisků, byl označen jako The Wall Street Journal a USA Today bestseller a práva byla prodána do devětadvaceti jazyků. The Girl in the Ice (Dívka v ledu) je první díl poutavé série s vyšetřovatelkou Erikou Fosterovou. I jeho další pokračování Night Stalker (Noční lov), Dark Water (Temné hlubiny), Last Breath (Do posledního dechu), Cold Blood (Chladnokrevně) a Deadly Secrets (Smrtící tajnosti) se drží na předních příčkách nejprodávanějších knih. Stejně úspěšná byla i série případů nové hrdinky Kate Marshallové, ženy s pohnutým osudem a silným smyslem pro spravedlnost, kterou jako novou vyšetřovatelku představil v knize Kanibal z Nine Elms (Nine Elms). Kromě těchto dvou sérií je taktéž autorem romanticky a humorně laděných zahraničních bestsellerů.
(Zdroj informací: nakladatelství Cosmopolis)

 

Vyhrajte knihu Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové

Když Coco dostane k Vánocům od manžela Daniela iPhone, je zklamaná, protože si přála něco úplně jiného, a to ještě netuší, že za pár dní bude telefon skoro to jediné, co jí bude připomínat její starý život. Naštěstí si dokáže i tak zachovat svůj nadhled a vtip, kterým její e-maily přátelům přímo srší. O tom, jaké to je, když se vám život po čtyřicítce obrátí vzhůru nohama a vy si v něm musíte všechno přerovnat, se rozepsal ve své nové knize Robert Bryndza, který si od detektivek odskočil k novému žánru romantické komedie v sérii, jejíž hlavní hrdinkou je právě Coco Pinchardová.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu
Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové
probíhá od 15. do 28. ledna 2021.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 knihy Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeNe tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové

Bryndza, Robert

Cosmopolis, 2021

Napsat komentář