Vyhrajte návod, jak uspořádat nejlepší bečku

teorie-becky-perex
Pivo se v naší zemi těší velké oblibě, a to nejen při konzumaci v restauracích, ale i doma s přáteli. Uspořádat bečku je svým způsobem český fenomén a Jiří Klusáček mu věnoval dokonce celou knihu.

Bečka, sud, soudek

Po přečtení Teorie bečky pozvete své kamarády a narazíte sud s pivem! Takovou sílu má tato kniha, která vtipným způsobem popisuje český fenomén pořádání beček, sudů, soudků… tedy setkávání se lidí a jejich společné konzumace piva mimo běžné restaurace či domov. Bečka jako akce je svým způsobem rituál, má své zákonitosti, fáze, čas, prostor, osoby a role, a také energii, mystéria a tajemství…

Všechny tyto aspekty jsou rozepsány ve více jak třiceti samostatných kapitolách. Pořádání těchto akcí je už dlouho pevnou součástí naší kultury, ale teprve v této knize je celý fenomén podrobně popsán.

 

Teorie bečky

Jak uspořádat dobrou pařbu

Autor: Jiří Klusáček

Vydalo: nakladatelství Moravská Bastei MOBA
Počet stran: 192
Vazba: pevná
Vydáno: 6/2020
ISBN: 978-80-243-8870-0

Přečtěte si více o knize Teorie bečky, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum. A nezapomeňte si také prohlédnout několik ukázkových stran: ukázka 1, ukázka 2 a ukázka 3.

 

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Vyhrajte knihu Teorie bečky

Koupit sud piva, půjčit si chlazení a narazit na chatě, doma na zahradě nebo v garáži s partou přátel je český fenomén a svým způsobem také rituál. Uspořádat vopravdu dobrou pařbu totiž není jen tak a taková akce má své zákonitosti – k úspěchu potřebuje ten nejlepší čas a prostor a každý z účastníků má pevně danou a důležitou roli. Nevěříte? Humorně zpracovaná a jedinečná publikace Jiřího Klusáčka vás o tom přesvědčí ve více než třiceti kapitolách, tak neváhejte, pusťte se do čtení a staňte se králem mezi pořadateli beček.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Teorie bečky vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Teorie bečky
probíhá od 12. do 18. července 2020.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 publikace Teorie bečky

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeTeorie bečky
Jak uspořádat dobrou pařbu

Klusáček, Jiří

Moravská Bastei MOBA, 2020

Napsat komentář