Ženy, objevte své pravé já

Cesta hrdinky_uvodni
Vydejte se na jedinečnou výpravu do svého vnitřního světa a naučte se pomocí knihy Cesta hrdinky vnímat svou ženskou sílu, následovat instinkty a posílit svou sebedůvěru.

Hledáte sebe samu? Vydala jste se po nesnadné cestě ke své skutečné podstatě? Pak jistě víte, že uskutečnění podobných hlubokých změn vyžaduje dlouhodobé nasazení a že návrat k prapůvodním ženským instinktům je náročný. Kniha německé terapeutky inspirovaná slavným titulem Ženy, které běhaly s vlky byla napsána na pomoc všem ženám, které se na podobnou pouť vydaly. Na základě archetypů přiřazených k jednotlivým úsekům cesty – Ničitelky, Milenky, Válečnice, Královny a Divošky – provádí čtenářky po této nesnadné cestě. Text je koncipován jako průvodce, který doporučuje zvláště zajímavá místa a varuje před úskalími, inspiruje a nabízí dosud nepoznané zážitky. Autorka doporučuje pročítat jednotlivé kapitoly několikrát a nahlížet je z různých pozic osobního vývoje. Často pokaždé pozorujeme svět zcela novýma očima a objevujeme jej znovu a nově, což vede k hluboké osobní transformaci. Text je rozdělen na tři části – sestup do říše stínu, kdy je odhaleno skutečné já, návrat k sobě samé, jenž obnáší prožití autentických pocitů, proces odpuštění a dosažení emoční autonomie, pochopení vlastních potřeb a vlastní ceny a využívání intuice, a konečně dospění k cíli – k optimálnímu využívání vlastní kreativity.

 

Cesta hrdinky

Hledání zdrojů ženské síly
Autorka: Sabine Groth
Přeložila: Alena Bezděková

Počet stran: 224
Vazba: brožovaná
Formát: 160×230 mm
ISBN: 978-80-262-1565-3
Doporučená cena: 389 Kč

Knihu Cesta hrdinky vydalo nakladatelství Portál.

 

Ukázka z knihy

Slovo autorky o své knize
Kniha a naše společná cesta se dělí na tři části: Cesta do podsvětí, Návrat k sobě a Vzhůru k novým břehům.
V první části se vypravíme do podsvětí svého nevědomí. Sestoupíme do neznámých, temných koutů duše, v nichž se prohánějí neoblíbené části naší osobnosti i naše jedinečná nadání a silné stránky. Povzbudím vás, abyste všechny tyto izolované, odštěpené aspekty své psýché spojily a spřátelily se s tím, co na sobě nemáte rády.
Po smíření s odmítanými částmi své osobnosti se v druhé části vrátíme k sobě samým. Probádáte svět svých pocitů a potřeb, podpořím vás, abyste posílily své sebevědomí, důvěřovaly sobě samým a následovaly svůj vnitřní hlas.
V poslední etapě naší cesty můžete posílené vyrazit k novým břehům, abyste probudily své prapůvodní životní sny a vize.

Přečtěte si celou ukázku.

 

Sabine Groth

Sabine Groth je spisovatelka, psychoterapeutka a učitelka, vystudovala pedagogiku, psychologii a tvůrčí psaní v Berlíně. Při své práci využívá široké spektrum terapeutických metod a vede semináře pro ženy zaměřující se na osobní růst.

Informace byly čerpány ze stránek nakladatelství Portál.


Portál byl založen v roce 1990 a dnes patří mezi dvacet největších nakladatelství v ČR. Vydává publikace z těchto oblastí: psychologie, pedagogika, sociální práce, média, populárně psychologická literatura, příručky pro rodiče, knihy her, knihy o zdravém životním stylu, rozhovory se zajímavými osobnostmi, knihy pro děti aj. Vydává také čtyři periodika: Psychologie dnesDěti a myRodina a školaInformatorium 3–8. Portál pořádá též odborné semináře pro pedagogy (akreditace MŠMT) a kurzy pro rodiče.

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeCesta hrdinky
Hledání zdrojů ženské síly

Groth, Sabine

Portál, 2020

Napsat komentář