Redaktor Pralesních novin

nartoun-olin-vypravi-perex
Dva otcové se rozhodli nejen pro své děti stvořit dobrodružný a zajímavý příběh doplněný krásnými ilustracemi. Čtenáři se podívají do zvířecí říše, kde se seznámí s nerozlučnými přáteli, lvem Tondou a bobrem Pepou, kteří provádí nejednu rošťárnu.

Dobrodružný příběh s vyšším přesahem o rošťárnách, pátrání a o tom, jak je důležité si vážit toho pravého přátelství.
Redaktor Pralesních novin Nártoun Olin vás zavede svým vyprávěním s tajemnou zápletkou do zvířecí říše, kde je sposta rošťáků, kteří nemají nouzi o dobrodružství, ale ani o průšvihy. Lev Tonda a bobr Pepa, navzdory mnoha nástrahám, zachrání nejen své přátelství, ale vlastně i celou zvířecí říši.
Naši čtenáři budou pátrat a dostávat otázky tak, že se sami mohou stát spolupracovníky Nártouna Olina. A vy dospěláci, co si myslíte, že už jste dospělí, se sami rychle vrátíte do dětských let.

Ukázka z knihy

Po pár dnech se zjevila surikata Vlaďka. Přifrčela z dovolené, na kterou se vydala zrovna v den, kdy vypukly ty památné kokosové události. Tehdy všechno hezky zblízka viděla, ale netušila, že ostatní ne.
„Co se to tady stalo, že tu panuje taková divnonálada?“ zvědavě se pídila surikata, ještě než se pustila do vybalování svých kufrů.
Had pátrač Bohouš, který se celý svůj dosavadní život marně snažil zjistit, proč jablko nepadá daleko od stromu, své kamarádce surikatě nadšeně vyprávěl, co a jak. Ale ani kdyby stokrát chtěl, nemohl jí říct to hlavní, protože to zkrátka nevěděl. Ovšem to zase věděla Vlaďka, takže je jasné, že když si ti dva dali jedna a jedna dohromady, tak se celý ten zamotaný problém najednou rychle rozmotal. „Ale to je přece jasné jako facka, Bohouši. Za tou lotrovinou musel být jedině……)

nartoun-olin-vypravi-ukazka

Nártoun Olin vypráví

Autor: Patrik Klán
Ilustrace: Radek Štícha

Počet stran: 64
Vazba: pevná bez přebalu
Formát: 225×265 mm
ISBN: 978-80-270-6572-1
Doporučená cena: 349 Kč

 

Knihu Nártoun Olin vypráví vydalo nakladatelství Nártoun Olin s.r.o..

O tvůrcích

Patrik Klán a Radek Štícha s oblibou o sobě říkají, že jsou takoví rozkvetlí taťkové kamarádi, znají se dlouho a společné zájmy, což je malování a psaní, je báječnou energií přeneslo k vytváření dětských knih. Kniha Nártoun Olin vypráví je jejich dětskou prvotinou, ale budou následovat další. Toto vytváření je jejich skutečně krásným koníčkem, jelikož nedělají nic jiného, než si povídají s jejich dětmi a společně vymýšlí příběhy a obrázky, které jsou jak poučné, tak zábavné.

Zdroj informací: Nártoun Olin s.ro.

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeNártoun Olin vypráví

Klán, Patrik

nakladatelství Nártoun Olin s.r.o., 2019

Napsat komentář