Vyhrajte netradiční pohled Jana Krause na byznys

jan-kraus-muj-soukromy-buzynes-perex
Jan Kraus nikdy netoužil stát se podnikatelem a velkým byznysmenem, přesto si to v životě několikrát vyzkoušel a všechny tyto zkušenosti mu změnily život. Přečtěte si, jaká odvětví vyzkoušel a proč se nakonec vrátil k herectví a moderování.

Příběhy ukryté na pozadí

Netradiční pohled populárního českého moderátora na byznys, život a vztahy.

Knížka o veškerém mém byznysu. O tom, který jsem dělal ve škole, na jízdárně, s mým otcem, s vojáky, s mojí první ženou, s bytem, s komputerem, s Italy, s divadlem i s televizí. Nejsem a nechtěl jsem být byznysmenem. Ale byznys mi pořád lezl do života. Buď proto, že nebylo na živobytí, nebo proto, že padl komunismus. Pokaždé mi výrazně změnil život. Byznys nejsou jen příjmy, výdaje, zisky atd. Ale především příběh, který chodí s ním.

 

Jan Kraus: Můj soukromý buzynes

Autor: Jan Kraus

Vydalo: nakladatelství BizBooks
Počet stran: 264
Vazba: pevná s přebalem
Vydáno: 3/2018
ISBN: 978-80-265-0735-2

Přečtěte si více o knize Jan Kraus: Můj soukromý buzynes, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství BizBooks patřící pod společnost Albatros Media. A nezapomeňte si stáhnout ukázku.

BizBooks_Albatros-Media

Nakladatelství BizBooks publikuje knihy, které se zabývají aktuálními tématy a novými trendy v oblasti osobního a kariérního růstu, financí, byznysu a ekonomie. Knihy s touto tematikou začalo nakladatelství vydávat v druhé polovině devadesátých let pod hlavičkou bývalého Computer Pressu, samotná značka BizBooks vznikla v roce 2012.

Albatros Media, a.s. je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až k roku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, B4U Publishing, Fragment, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading.

 

Ukázka z knihy

jan-kraus-muj-soukromy-buzynes-ukazkaDočetl jsem se tak o přístroji Sinclair ZX81, který byl v časopise nadšeně oslavován a chválen. Nevěděl jsem přesně proč a v čem, ale z textů a recenzí bylo jasné, že jde o revoluční, vynikající výrobek! Klíčovým parametrem byla i „revolučně“ nízká cena zařízení. V Československu tehdy nic obdobného neexistovalo, a ze Sinclairu se tak stala hvězda i u nás. Tedy mezi „radioamatéry“. Rozhodl jsem se, že si ho také pořídím. Že to bude současně nejlepší způsob, jak zjistit, o co se vlastně jedná, a že moje šance na přežití se tím zase zvýší.
Bratr Ivan mi ho poslal z Francie. V tom byl ale současně nepříjemný technický zádrhel.
Malou krabičku bylo třeba připojit k televizoru, který sloužil jako monitor. Francouzský výrobek měl ovšem bohužel francouzskou televizní normu SECAM, zatímco u nás byla norma PAL. Dočetl jsem se, že se to dá někde v přístroji přepnout, protože je vybaven oběma normami. Vyžadovalo to ale samozřejmě technickou vědomost, kde a jak to lze udělat. (str. 106–107)

 

Vyhrajte knihu Jan Kraus: Můj soukromý buzynes

Jan Kraus je herec a především zkušený moderátor, který ve svém pořadu často dokáže z hostů vytáhnout i to, o čem vůbec mluvit nechtěli. V jeho knize je tomu naopak – odhaluje v ní nejen sám sebe, ale především to, jak jeho život ovlivnil byznys, přestože nikdy příliš netoužil po tom stát se podnikatelem. Přečtěte si, jaké příběhy a pohnutky za těmito cennými zkušenostmi stály.

Ve spolupráci s nakladatelstvím BizBooks patřícím pod společnost Albatros Media vám navíc přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Jan Kraus: Můj soukromý buzynes vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Jan Kraus: Můj soukromý buzynes
probíhá od 20. března do 2. dubna 2018.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 knihy Jan Kraus: Můj soukromý buzynes

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeJan Kraus: Můj soukromý buzynes

Kraus, Jan

BizBooks, 2018

Napsat komentář