Zábavné přírodní vědy pro malé vědce

Maly vedec
Fyzika a chemie mohou být zábavné! Nevěříte? Dnešní kniha vás přesvědčí. Je rozčleněna  do tématických oblastí a plná pokusů. Nahlédněte do tajů přírodních věd a proměňte se v malé vědce a vědkyně. 

Tato kniha je určena pro všechny, kteří si chtějí ověřit fyzikální a chemické zákony jednoduchými experimenty – ať už ve škole nebo doma. Najdete v ní pokusy přehledně rozčleněné do tematických oblastí, jako jsou: voda, rostliny, vzduch, teplo, sledování proměn, světlo, zvuk anebo třeba elektřina. Při provádění pokusů se rozhodně nudit nebudete. Zaručujeme vám, že tahle fyzika a chemie je opravdu zábavná. Vždyť některé z našich experimentů připomínají spíše kouzla než vědecké pokusy! S těmito knihami nahlédnete do tajů vědy a mnohé z toho, co se později dovíte třeba ve škole, vám bude jasnější a srozumitelnější. Budete-li pozorní, můžete potom naopak vy o lecčems poučit své rodiče, učitele či spolužáky. Zjistíte, že všechno, co se ve škole učíte, má své praktické využití, a to bývá někdy velmi zábavné. Tak tedy pozvěte své kamarády a ukažte jim, že fyzika a chemie rozhodně nejsou nudné vědy!

Ukázka z knihy

Maly vedec 1

Maly vedec 2

Malý vědec 1–4

240 experimentů, které můžete provádět i doma
Autor: Tomislav Senčanski
Přeložili: Tomáš Apeltauer, Pavel Cihlář, Irena Picková, Petr Sobotka

Počet stran: 256
Vazba: vázaná
Formát: 175×250 mm
ISBN: 978-80-266-1191-2
Doporučená cena: 399 Kč

Knihu Malý vědec 1–4 vydalo nakladatelství Edika. A nezapomeňte na další ukázku z knihy.


Nakladatelství Edika představuje širokou nabídku knih, které jsou určeny nejen dětem a mládeži, ale i jejich rodičům a pedagogům. Moderní učebnice sledující trendy ve vzdělávání pro všechny věkové skupiny a stupně pokročilosti. Knižní portfolio nakladatelství Edika zahrnuje ucelené řady jazykových učebnic, vysokoškolské učebnice, učebnice pro technické obory, odborné slovníky či dvojjazyčné verze známých literárních děl a také bohatou nabídku publikací a pracovních sešitů pro rozvoj schopností a dovedností dítěte, jeho předškolní i školní přípravu.

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeMalý vědec 1–4
240 experimentů, které můžete provádět i doma

Senčanski, Tomislav

Edika, 2017

Napsat komentář