Nakladatel: Edika

Nakladatelství Edika představuje širokou nabídku knih, které jsou určeny nejen pro děti a mládež, ale také jejich rodiče a pedagogy. Moderní učebnice sledující trendy ve vzdělávání pro všechny věkové skupiny a stupně pokročilosti. Knižní portfolio nakladatelství Edika zahrnuje nejen ucelené řady jazykových učebnic, vysokoškolské učebnice, učebnice pro technické obory, odborné slovníky či dvojjazyčné verze známých literárních děl, ale také bohatou nabídku publikací a pracovních sešitů pro rozvoj schopností a dovedností dítěte, jeho předškolní i školní přípravu. Součástí knih jsou rozmanité přílohy jako například oblíbené zvukové nebo multimediální CD či DVD nosiče, které jsou v případě jazykových učebnic a příruček namluvené rodilými mluvčími.

Cílem nakladatelství je vydávat publikace a multimédia zaměřená na výchovu a vzdělávání, nejen pro všechny úrovně škol, ale i širší trh se zvláštním důrazem na jazyky, učebnice pro děti a psychologii. Mezi nejúspěšnější tituly patří Pravidla českého pravopisu, dětská naučná kniha s názvem Čeští panovníci byli taky jenom lidi nebo 111 napínavých experimentů pro děti.

knihy.cpress.cz/edika.html


Edika - Nejnovější knihy

knihaMalý vědec 1–4 knihaPtáci našich lesů knihaZlatá kniha českých pohádek knihaKronika bolševismu

Edika - Související články

Zábavné přírodní vědy pro malé vědce

Maly vedec

Fyzika a chemie mohou být zábavné! Nevěříte? Dnešní kniha vás přesvědčí. Je rozčleněna  do tématických oblastí a plná pokusů. Nahlédněte do tajů přírodních věd a proměňte se v malé vědce a vědkyně. 

Po stopách ptačího zpěvu

Ptaci nasich lesu_uvodni

S novou knihou nakladatelství Edika Ptáci našich lesů se mohou i ti nejmenší naučit rozlišovat ptáky podle zvuků. Vydejte se do lesa a zažijte zajímavé dobrodružství!

Naše milované české pohádky

Marta Knauerova_Zlata kniha ceskych pohadek

Darujte svým dětem k Vánocům nádhernou pohádkovou sbírku plnou kouzelných ilustrací, příběhů, říkadel, básniček a hádanek s jejich oblíbenými hrdiny!

Zlaté české pohádky s krásnými ilustracemi

Marta Knauerova_Zlata kniha ceskych pohadek

Připomeňte si pohádky, které jste jako děti milovali. O třech neposlušných kůzlátkách, O veliké řepě, O Budulínkovi a spoustu dalších…

Komiksový příběh bolševické revoluce

Lezak_Dusek_Kronika bolsevismu

Zábavný a poučný komiks sleduje aktéry Velké říjnové socialistické revoluce a jejich činy od konce 19. století po Leninovu smrt. S nadsázkou provádí čtenáře událostmi v Rusku, ale drží se historických faktů.