Nakladatel: Edika

Nakladatelství Edika představuje širokou nabídku knih, které jsou určeny nejen pro děti a mládež, ale také jejich rodiče a pedagogy. Moderní učebnice sledující trendy ve vzdělávání pro všechny věkové skupiny a stupně pokročilosti. Knižní portfolio nakladatelství Edika zahrnuje nejen ucelené řady jazykových učebnic, vysokoškolské učebnice, učebnice pro technické obory, odborné slovníky či dvojjazyčné verze známých literárních děl, ale také bohatou nabídku publikací a pracovních sešitů pro rozvoj schopností a dovedností dítěte, jeho předškolní i školní přípravu. Součástí knih jsou rozmanité přílohy jako například oblíbené zvukové nebo multimediální CD či DVD nosiče, které jsou v případě jazykových učebnic a příruček namluvené rodilými mluvčími.

Cílem nakladatelství je vydávat publikace a multimédia zaměřená na výchovu a vzdělávání, nejen pro všechny úrovně škol, ale i širší trh se zvláštním důrazem na jazyky, učebnice pro děti a psychologii. Mezi nejúspěšnější tituly patří Pravidla českého pravopisu, dětská naučná kniha s názvem Čeští panovníci byli taky jenom lidi nebo 111 napínavých experimentů pro děti.

www.edika.cz/uvod/


Edika - Nejnovější knihy

knihaBarvy knihaDeskové hry. Procvičujeme angličtinu knihaMedvídek a vánoční světýlka knihaDeskové hry. Příprava na školu

Edika - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 10. do 16. června

nenechte_si_ujit

Máme před sebou další červnový týden a my vám opět přinášíme přehled akcí, kterých se můžete zúčastnit. Nenechte si ujít křest knihy Barvy – Procházka pestrým světem Sáry Boušové či oslavu 20. výročí existence Knihovny Václava Havla.

Angličtina hrou

deskove_hry_procvicujeme_anglictinu

Učí se vaše děti angličtinu, ale klasické memorování slovíček je nebaví? Zkuste to formou hry!

Zvířátka slaví Vánoce

medvidek_a_vanocni_svetylka

Hledáte knihu pro nejmenší s vánoční tematikou? Pak dnešní recenze osloví právě vás!

Zábavné hry pro budoucí prvňáčky

deskhry-pripava-na-skolu

Máte doma dítko, které v září nastoupí do první třídy? Hravou formou můžete zjistit, zda umí vše, co se od něj v tomto věku očekává.

O prázdninách hravě

kniha-leto-klid-cteni

Školní lavice zejí prázdnotou, učebnice leží schované hluboko v šuplících a prázdniny se rozjíždějí. Ale i v létě se můžete dozvědět mnoho zajímavého a přitom bez „nudného“ učení. Nevěříte? Zábavný svět létání, genetiky, a dokonce i fyziky vás přesvědčí o opaku.