Získejte pomocníka pro organizování v roce 2018

cesta-diar-2018-perex
Vydejte se na cestu rokem 2018 s originálním diářem obsahujícím citáty Antoina de Saint-Exupéryho, které doplňují překrásné ilustrace Jiřiny Lockerové. Naplánujete si tak s jeho pomocí vše potřebné. Stránky navíc potěší vaše oko.

Načerpejte optimismus od Antoina de Saint-Exupéryho

Další z řady našich originálních diářů, které pomáhají hledat sílu, klid a vlastní duchovní cestu. Tentokrát s inspirativními myšlenkami francouzského spisovatele, letce a válečného hrdiny.

Stěžejní téma ilustrovaného diáře na rok 2018 s citáty milovaného autora Antoina de Saint-Exupéryho je „cesta“. Nabízí originální a motivující citáty z autorových děl včetně nesmrtelného MALÉHO PRINCE a CITADELY. Saint-Exupéryho prózy a básně jsou dodnes obdivovány pro svou moudrost a upřímné hledání lásky, přátelství a smyslu života. Diář s jeho myšlenkami vás osvěží jako studánka žíznivého trosečníka.

Více než 100 barevných ilustrací malířky a knižní ilustrátorky Jiřiny Lockerové.

Diář obsahuje plánovací kalendář, lunární kalendář, přehled státních svátků a jmenin, prostor pro poznámky aj.

 

Cesta – Diář 2018

Autor: Antoine de Saint-Exupéry

Vydalo: nakladatelství Vyšehrad
Ilustrace: Jiřina Lockerová
Počet stran: 272
Vazba: flexo vazba
Formát: 130×200 mm
Vydáno: 8/2017
ISBN: 978-80-7429-916-2

Přečtěte si více o knize Cesta – Diář 2018, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Vyšehrad. A nezapomeňte si také prohlédnout ukázku.

Nakladatelství Vyšehrad se se svými zhruba 80 tituly ročně se řadí mezi dvacítku největších českých nakladatelů. V řadě tematických oblastí – v historii a literatuře faktu, ve filosofii a teologii, v beletrii, zahrnující jak prózu, tak poezii, v dárkových publikacích, v kuchařkách a knihách věnovaných otázkám zdraví – se snaží nabídnout kvalitní literaturu novou i léty prověřenou.

 

Ukázka z knihy

cesta-diar-2018-ukazka

 

O ilustrátorce

Malířka a ilustrátorka Jiřina Lockerová ilustrovala více než 30 knižních titulů. Věnuje se mimo jiné malbě meditačních obrazů s terapeutickým účinkem, k nimž ji přivedl hluboký zájem o alternativní způsoby léčby a širší vnímání života. Její léčivé obrazy doprovázejí novou řadu originální diářů nakladatelství Vyšehrad, které pomáhají hledat sílu, klid a vlastní duchovní cestu.
(Zdroj informací: nakladatelství Vyšehrad)

 

Vyhrajte knihu Cesta – Diář 2018

V originálním diáři najdete dostatek prostoru nejen na plánování svých aktivit, ale také na poznámky a vůbec všechno, co má praktický každodenní pomocník obsahovat. Kromě toho můžete načerpat motivaci a optimistickou víru v to nejlepší v člověku z citátů Antoina de Saint-Exupéryho a sílu z léčivých ilustrací Jiřiny Lockerové. Tak neváhejte a pořiďte si už nyní praktického pomocníka pro celý příští rok.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Vyšehrad vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Cesta – Diář 2018 vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Cesta – Diář 2018
probíhá od 11. do 24. září 2017.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3x Cesta – Diář 2018

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeCesta
Diář 2018

de Saint-Exupéry, Antoine

Vyšehrad, 2017

Získejte pomocníka pro organizování v roce 2018 - DISKUZE

Počet reakcí: 2
  1. ladouch napsal:

    Dobrý den, kniha doručena v pořádku a udělala radost.

  2. a.k napsal:

    Dobrý den, hlásím doručení výhry „Cesta – Diář 2018″. Je naprostou úchvatný. Citáty od Antoina de Saint-Exupéryho jsou dokonalé. Ilustrace kouzelné. Mám ohromnou radost. Moc děkuji.

Napsat komentář