Zasoutěžte si o velká rozhodnutí nejen v lásce

navzdy-s-laskou-lara-jean-perex
Lara Jean letos maturuje, a kdyby to bylo možné, vůbec nic by ve svém životě neměnila. Je po uši zamilovaná, její otec se bude znovu ženit a sestra Margot přijede domů na celé léto. Jenže velká rozhodnutí nelze odkládat.

Poslechnout srdce, nebo rozum?

Třetí kniha z úspěšné série Všem klukům, které jsem milovala.

Lara Jean zažívá ten nejlepší maturitní ročník, který si dívka může přát. Je bláznivě zamilovaná do svého přítele Petera, její táta se znovu žení a Margot se na léto vrátila domů. Lara nechce, aby se něco změnilo, ale ví, že jinak to nepůjde. Čeká ji velké rozhodnutí: Kam půjde na vysokou a co to bude znamenat pro její vztah s Peterem? Měla by poslechnout spíše své srdce, anebo rozum?

 

Navždy s láskou Lara Jean

Autorka: Jenny Hanová

Vydalo: nakladatelství CooBoo
Edice: Všem klukům, které jsem milovala
Počet stran: 296
Vazba: pevná s přebalem
Vydáno: 8/2017
ISBN: 978-80-7544-382-3

Přečtěte si více o knize Navždy s láskou Lara Jean, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství CooBoo patřící pod společnost Albatros Media. Můžete si také prohlédnout několik ukázkových stran: ukázka 1, ukázka 2 a ukázka 3.

CooBoo_Albatros-Media

Nakladatelství CooBoo vzniklo v roce 2009 jako mladší sourozenec tradičního Albatrosu a jeho název vznikl jako zkratka slov cool a books. Specializuje se především na knihy pro teenagery a za svou existenci vydalo už na dvě stě titulů.

Albatros Media, a.s. je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až k roku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, B4U Publishing, Fragment, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading.

 

Ukázka z knihy

„Necháš mě domluvit?” Lucas vzdychne a začne znovu. „Jak jsem říkal, maturitní ples se prohýbá pod tíhou očekávání, který všichni z maturiťáku mají. Má to bejt ta jedna jediná dokonalá středoškolská noc, kterou zažije každej Američan. Utratíš za to strašnou spoustu peněz a času a máš pocit, že musíš – ne, že si zasloužíš – naprosto epickou noc. Copak je vůbec možný takovýmu očekávání dostát?“
Já si myslím, že ta nejdokonalejší středoškolská noc bude nakonec nějaký náhodný, nicotný, neplánovaný okamžik, který nikdo nečekal a on se prostě stal. Myslím, že jsem jich s Peterem zažila už tak dvanáct, takže nepotřebuju, aby maturitní ples byl epický. Když si představuju svůj maturiťák, vidím v duchu Petera v obleku, jak se zdvořile usmívá na mého taťku a nasazuje Kitty korsáž. Jak se společně fotíme u krbové římsy. V duchu si poznamenám, že musím Peterovi připomenout, ať vezme i malou korsáž pro Kitty. (str. 103)

 

Vyhrajte knihu Navždy s láskou Lara Jean

Lara Jean už dál nemůže odsouvat rozhodnutí, před kterými stojí. Jako maturantka se musí rozmyslet, zda poslechne srdce a zůstane s milovaným Peterem, nebo půjde na vysokou a bude muset opustit jak svou lásku, tak rodinu. Jak se rozhodne?
Pokud byste se chtěli osobně setkat s Jenny Hanovou, autorkou úspěšné série Všem klukům, které jsem milovala, budete k tomu mít příležitost 7. října na druhém ročníku festivalu Humbook v Praze.

Ve spolupráci s nakladatelstvím CooBoo patřícím pod společnost Albatros Media vám navíc právě nyní přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Navždy s láskou Lara Jean. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Navždy s láskou Lara Jean
probíhá od 22. srpna do 4. září 2017.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 knihy pro mladé Navždy s láskou Lara Jean

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeNavždy s láskou Lara Jean

Hanová, Jenny

CooBoo, 2017

Napsat komentář