Zahrajte si o užitečnou příručku pro fanoušky Minecraftu

minecraft-blokopedie-perex
Svět v počítačové hře Minecraft se skládá z bloků s různorodými vlastnostmi. Některé můžete využít na stavbu, jiné na výrobu užitečných předmětů. S jakými dalšími druhy se můžete ve hře setkat a jak je využít?

Poznejte svět Minecraftu

Celý svět Minecraftu se skládá z bloků. Z některých budete stavět a jiné vám pomohou zůstat naživu. Každý nový blok, který objevíte, vám otevře další možnosti a úžasná dobrodružství.

Oficiální Minecraft Blokopedie je bohatě ilustrovaná kniha napěchovaná nezbytnými informaci o každém bloku a jeho použití. Najdete zde úplně vše, od základních surovin a rostlin až po očarovávací stoly a enderit. Blokopedie vám pomůže vytěžit ze všech bloků, které tvoří váš svět, co nejvíce. Právě to z ní dělá užitečnou příručku jak pro začátečníky, tak pro pokročilé hráče.

 

Minecraft Blokopedie

Autor: Mojang

Vydalo: nakladatelství Egmont ČR
Překlad: Matyáš Frydrych
Počet stran: 320
Vazba: vázaná
Vydáno: 8/2015
ISBN: 978-80-252-2968-2

Přečtěte si více o knize Minecraft Blokopedie, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Vyhrajte knihu Minecraft Blokopedie

Ať už patříte mezi ostřílené hráče, nebo s hrou Minecraft teprve začínáte, jistě se vám bude hodit informací plná příručka, která vás provede různorodými druhy bloků, ze kterých se svět Minecraftu skládá. Zjistěte, které z nich lze využít pro stavbu, k čemu využít enderit a který typ vám pomůže zůstat naživu. Každý blok před hráči otvírá nové možnosti a je jen na vás, zda se naučíte je správně využívat.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Minecraft Blokopedie vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Minecraft Blokopedie
probíhá od 1. do 7. ledna 2017.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 příručky Minecraft Blokopedie

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeMinecraft Blokopedie

Mojang

Egmont ČR, 2015

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>