Zasoutěžte si o steampunkový komiks

Serpens-Levis-perex
V ulicích staré Prahy řádí podivný zloděj. Nekrade peníze ani cennosti, ale zajímají ho mrtvoly, které čekají na svůj další osud na patologii. Kdo prahne po mrtvých tělech a k čemu je využívá? To můžete vypátrat společně s Violou a Johannnem.

Záhada ztracených mrtvol

Z pražských patologií se záhadně ztrácejí mrtvoly. Zvídavá studentka dívčí školy Viola s medikem Johannem Hertzem se za vysvětlením podivných příčin musejí vydat až do temné spleti stok vedoucích pod městem.

 

Serpens Levis: Ve smyčkách hada

Steampunkový komiks ze staré Prahy

Autoři: Michal Kocián, Gutwirth

Vydalo: nakladatelství Edika
Počet stran: 160
Vazba: vázaná
Vydáno: 4/2016
ISBN: 978-80-2660-954-4

Přečtěte si více o knize Serpens Levis: Ve smyčkách hada, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Edika patřící pod společnost Albatros Media. Můžete si také stáhnout ukázku.

AM_Edika

Nakladatelství Edika představuje širokou nabídku knih, které jsou určeny nejen pro děti a mládež, ale také pro jejich rodiče a pedagogy. Moderní učebnice sledující trendy ve vzdělávání pro všechny věkové skupiny a stupně pokročilosti.

Albatros Media, a.s. je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až k roku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, B4U Publishing, Fragment, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading.

 

Ukázka z knihy

Serpens-Levis-ukazka

 

Vyhrajte knihu Serpens Levis: Ve smyčkách hada

Netradiční steampunkový komiks pro čtenáře od 14 let je zavede nejen do ulic a uliček staré Prahy, ale také do jejich podzemí. Do nepřehledných a spletitých stok, které vedou pod městem, se totiž vydává zvídavá studentka Viola společně s medikem Johannem Hertzem při svém pátrání po podivném zloději. Ten krade mrtvoly z pražských patologií a nikdo neví, k čemu by je mohl dále využívat. Podaří se to zjistit dvojici hlavních hrdinů? To si pojďte přečíst právě nyní.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Edika patřícím pod společnost Albatros Media vám navíc přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Serpens Levis: Ve smyčkách hada vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Serpens Levis: Ve smyčkách hada
probíhá od 14. do 27. dubna 2016.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Související soutěž

Soutěž o 3 komiksy Serpens Levis: Ve smyčkách hada

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeSerpens Levis
Ve smyčkách hada

Kocián, Michal - Gutwirth

Edika, 2016

Napsat komentář