Zahrajte si o jeden ze dvou románů o zmizení

Ikar-dle-vyberu-perex
Záhadná zmizení a tajemství provází hrdinky dvou románů, které se vám chystáme představit v dnešním článku. V jednom případě se ztratí matka malé holčičky Jenny a ve druhé knize je to milenec. Podaří se je najít? To už si pojďte přečíst sami.

Matka třináctileté Jenny zmizela při tragické události, kdy za záhadných okolností zemřela její kolegyně. Dospívající dívka neváhá vyzkoušet všechny možnosti, aby odhalila, kam se její matka ztratila a proč. A v podobně zoufalé situaci je i Naomi, jejíž ženatý milenec také zmizí beze stopy. Jenže jeho zákonitá žena tvrdí, že se nic nestalo a Robert je doma. Naomi však ví, že to není pravda. Vydejte se společně s hrdinkami pátrat po jejich blízkých a sami si vyberte, který z příběhů vám přijde zajímavější. A právě nyní mají navíc tři z vás šanci vyhrát jednu z knih v soutěži, kterou vám přinášíme ve spolupráci s nakladatelstvím Ikar.

Nakladatelství Ikar patří do portfolia nakladatelských značek společnosti Euromedia Group, k. s. Zaměřuje se především na ženské čtenářky, kterým nabízí romance, společenské romány a memoáry, kuchařky a rádce. Mezi zavedené a celosvětově úspěšné autory Ikaru patří Danielle Steel, Joy Fieldingová, Rosamunde Pilcherová, Barbara Woodová, Erich Maria Remarque, Lion Feuchtwanger či Johannes Mario Simmel; z českých autorů např. Klára Janečková či Hana Marie Körnerová.

 

Čas odejít

Jenna se nikdy nevzdala naděje, že jednou najde svoji mámu Alici. Ta totiž zmizela, když její kolegyni v rezervaci udupal slon. Anebo to bylo celé jinak?

Alice studovala chování slonů v Africe, když však poznala Jennina otce, vrátila se s ním do Ameriky, kde společně vedli sloní rezervaci. A jednoho dne, když zemřela za záhadných okolností jejich kolegyně, Alice zmizela. Jenna byla tehdy ještě maličká, přesto celé ty roky touží matku najít. Nevěří totiž, že by ji jenom tak opustila. Jde za vědmou, najme si soukromého detektiva, zkouší cokoliv, jen aby celé záhadě přišla na kloub. Někdy se však i zdánlivě jasné odpovědi mohou docela zamotat a svět nemusí být takový, jaký se zdá.

Autorka: Jodi Picoultová

Vydalo: nakladatelství Ikar
Překlad: Alexandra Fraisová
Počet stran: 456
Vazba: vázaná
Vydáno: 8/2015
ISBN: 978-80-249-2834-0

Přečtěte si více o knize Čas odejít a prohlédněte si také krátkou ukázku.

 

Ztráty a lži

Před třemi lety se Naomi Jenkinsové přihodilo něco strašného – tak strašného, že o tom nikomu neřekla. Teď má další tajemství v podobě ženatého milence. Když ale Robert zmizí, Naomi je jasné, že se mu něco stalo. Policie o tom tak přesvědčená není, zvláště když Robertova žena tvrdí, že je její muž v pořádku. Protože je Naomi zoufalá, rozhodne se riskovat a Roberta označí jako nebezpečného devianta – pak už ho policie bude muset začít hledat. Vyšetřování se ujímají detektivové Charlie Zailerová a Simon Waterhouse…

Autorka: Sophie Hannah

Vydalo: nakladatelství Ikar
Překlad: Jana Kordíková
Počet stran: 328
Vazba: vázaná
Vydáno: 8/2015
ISBN: 978-80-249-2835-7

Přečtěte si o knize Ztráty a lži více a nezapomeňte ani na ukázku.

 

Vyhrajte knihu dle vlastního výběru

Jenna nevěří, že by ji její matka opustila bez toho, aby k tomu měla skutečně vážný důvod. Jenže co tedy za celou událostí stálo? Na to se snaží Jenna přijít a neváhá vynaložit veškeré síly i finance, aby svou matku znovu našla. Naomi Jenkinsová je na tom stejně, protože je přesvědčená, že její ženatý milenec zmizel, ačkoli jeho žena tvrdí pravý opak. Naomi se proto uchýlí k tomu, že Roberta označí za nebezpečného devianta, aby donutila policii pustit se do pátrání. Obě ženy spojuje zoufalá touha po nalezení blízkých, ale zda se jim to povede, to už si musíte přečíst sami.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Ikar patřícím pod společnost Euromedia Group vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou jednu z knih Čas odejít a Ztráty a lži vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihy Čas odejít a Ztráty a lži
probíhá od 18. do 31. srpna 2015.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Související soutěž

Soutěž o 3 romány dle vlastního výběru

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeČas odejít

Picoultová, Jodi

Ikar, 2015

zobrazit info o knizeZtráty a lži

Hannah, Sophie

Ikar, 2015

Zahrajte si o jeden ze dvou románů o zmizení - DISKUZE

Počet reakcí: 0
  1. Sarka249 napsal:

    Dobrý den,
    včera mi přišla výhru knihu Čas odejít, moc děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>