Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Zelené smoothie – 7-denní detox

Smoothie není jen chutná a zdravá obdoba koktejlu, ale také výborný prostředek k detoxikaci těla. Stačí použít ty správné suroviny a během týdne už uvidíte rozdíl. Že nevíte jaké? V tom případě načerpejte inspiraci z knihy Victorie Boutenko.

Detoxikujte se za sedm dní


V této knížce najdete informace nezbytné pro přípravu zábavného, zdraví prospěšného smoothie pro sebe a pro ty, na nichž vám záleží.

Obsahuje návody na skupinové aktivity, novinky o výživě a recepty na sedmidenní revitalizační pobyt, to vše zpestřené příběhy z dokonale připravených praktických seminářů a svědectvím jejich účastníků.

Je určená jak pro začátečníky, tak pokročilé příznivce zelených smoothies, poskytuje základní i rozšířené informace o tématech, jako jsou léčivé účinky listové zeleniny, analýza vody a životně nezbytné živiny, jež jsou nepostradatelné pro váš dobrý zdravotní stav.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Noxi vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Zelené smoothie – 7-denní detox.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o nezbytné tipy pro přípravu smoothieDo soutěže bylo odesláno 1348 tipů.

Kdo vyhrál?

Safira (1348), veam (1348), Hanula (1348)

Správná odpověď

Vyberte jediné nepravdivé tvrzení:
Originál knihy je napsán v češtině.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeZelené smoothie – 7-denní detox (Boutenko, Victoria)
Průkopnice a uznávaná autorita v oblasti zelených koktejlů, během oblíbených léčebných pobytů proměňuje a povznáší životy mnoha lidí. V této knížce najdete informace nezbytné pro přípravu zábavného, zdraví prospěšného smoothie… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.