Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 napínavé thrillery Skrytá těla

Jakmile začala Amy Adamová pracovat v Joeově knihkupectví, doslova jej uchvátila a okamžitě se jí stal posedlý. Jednoho dne však dívka zmizí a zůstane po ní jen několik mlhavých stop. Podaří se ji Joeovi vystopovat a požádat ji o ruku?

Cesta k nalezení té pravé


Joe Goldberg, šarmantní antihrdina s vražednými sklony, se i ve svém dalším příběhu snaží najít dokonalou lásku. Za každou cenu.

Když Joe za tragických okolností přišel o svou přítelkyni Beck, dospěl k zoufalému přesvědčení, že už nikdy nebude schopen milovat. Pak ale začala v jeho knihkupectví pracovat Amy Adamová a Joe zjišťuje, že se ve svém chmurném úsudku mýlil. Je svou novou kolegyní posedlý, přestože (nebo protože?) představuje pravý opak Beck – nesnáší Twitter, dokonce ani nemá e-mailovou adresu a na internetu o ní není jediná zmínka. Joe je uchvácen. Než však stačí Amy požádat o ruku, dívka zrádně zmizí a zanechá po sobě jen několik mlhavých stop.

Ty stopy vedou do Los Angeles. Tam se Joe nikdy v životě nechtěl vydat! Úplně cítí, jak v něm pouhé pomyšlení na to příšerné město probouzí šílenství. Touha najít zrádkyni a pomstít se jí za způsobené příkoří je ale silnější, a tak se Joe brzy ocitá v mučivé přítomnosti podivných existencí, kterých je LA plné. U některých dokonce Joe nabude přesvědčení, že bez nich by byl svět lepším místem…

Jedna osoba se však z tohoto panoptika vymyká: chytrá, krásná a bohatá Love Quinnová. Možná by se mohla stát Joeovou vstupenkou do světa vyvolených. Možná by mohl díky ní překonat svou smutnou minulost. Ale možná je Love jen další dočasnou zastávkou na Joeově namáhavé cestě k nalezení té pravé. Tohle nikdo neví. Nejspíše ani Joe.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Skrytá těla.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte pokračování příběhu šarmantního antihrdinyDo soutěže bylo odesláno 2069 tipů.

Kdo vyhrál?

Sirion (2069), milisek81 (2069), Gargamel (2070)

Správná odpověď

Kolikátou knihou od Caroline Kepnes je thriller Skrytý těla?
2.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSkrytá těla (Kepnes, Caroline)
Joe Goldberg, šarmantní antihrdina s vražednými sklony, se i ve svém dalším příběhu snaží najít dokonalou lásku. Za každou cenu. Když Joe za tragických okolností přišel o svou přítelkyni Beck, dospěl… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.