Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Cesta ven ze šíleného světa

Je tu užitečný průvodce pro všechny, kteří touží vyměnit hektický a materialistický životní styl za alternativnější a duchovnější způsob života. Jan Menděl vás ve své publikaci provede různými směry a poradí, jak vybrat ten správný.

Zlatá střední cesta


Žijeme ve světě, kde je stále těžší uchovat si psychické zdraví a vnitřní rovnováhu. Mnoho lidí se proto začíná odklánět od hektického a materialistického životního stylu a snaží se vést alternativnější a duchovnější způsob života. Tento přechod ovšem není zdaleka jednoduchý, neboť ezoterika se za poslední roky stala velmi populární a lukrativní oblastí, která je plná často protichůdných směrů, rozporuplných názorů a scestných učení. Vyznat se v nich, neztratit se a najít si svou zlatou střední cestu není vůbec snadný úkol.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Noxi vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Cesta ven ze šíleného světa.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o průvodce k duchovnějšímu životuDo soutěže bylo odesláno 740 tipů.

Kdo vyhrál?

00Marie99 (740), bobisa (740), Josef (740)

Správná odpověď

Od kterého roku se Jan Menděl věnuje duchovním naukám?
Od roku 1996.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeCesta ven ze šíleného světa (Menděl, Jan)
Žijeme ve světě, kde je stále těžší uchovat si psychické zdraví a vnitřní rovnováhu. Mnoho lidí se proto začíná odklánět od hektického a materialistického životního stylu a … více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.