Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 různé knihy o sportu dle vlastního výběru

Předejděte sportovním úrazům tím, že se před výkonem pořádně protáhnete. V případě, že patříte mezi vegetariány či vegany, zkuste dodržovat několik výživových zásad pro ještě lepší výkony. A na závěr sledujte trendy. Vše k tomu potřebné najdete v našich knihách.

Strečink na anatomických základech


Bestseller, který vám pomůže ke zvýšení ohebnosti, rozvoji svalové síly, snížení svalové bolestivosti, a tím ke zlepšení výkonu ve všech pohybových aktivitách. Pro dokonalé pochopení je každý cvik doplněn anatomickými ilustracemi znázorňujícími svaly, které jsou popsány česky i latinsky.

Publikace přináší informace o provádění cviku, jeho účincích, o bezpečnosti provedení a možných variacích a v také popis toho, jak může změna polohy těla změnit zacílení cviku a jeho efektivitu.

Nově je do knihy zařazena kapitola věnovaná dynamickému strečinku a další kapitola věnovaná tomu, jak koncipovat strečinkový program tak, aby vyhovoval individuálním potřebám každého.

Sportovní výživa pro vegetariány a vegany


Je maso nezbytnou součástí naší stravy? Dokáže nám i bezmasá strava zajistit dostatečný přísun základních živin?

Maso a ryby byly v historii pro rozvoj lidských zdrojů velmi důležité. Stále se však setkáváme s větším množstvím lidí, kteří živočišné produkty do svého jídelníčku z různých důvodů nezařazují.

Autorka, sportovní výživová specialistka, čtenářům vysvětluje výhody a nevýhody (ale i potenciální rizika) sportujících vegetariánů, radí, jak se udržet v kondici, a nezapomíná ani na mnoho užitečných rad a receptů.

Hokejové bruslení – Trendy ve výuce techniky


Úspěšný trenér Jaromír Pytlík se v knize rozsáhle věnuje moderní výuce hokejového bruslení. Zabývá se též analýzou bruslařské techniky starších hráčů, její následnou korekcí a příslušným tréninkem vedoucím k zefektivnění hráčských dovedností.

Text knihy doplňuje velké množství názorných fotografií a nákresů či zcela originální komentáře vynikajících profesionálních hráčů z celého světa, v nichž se mimo jiné zmiňují o tom, co jim v jejich kariéře nejvíce pomohlo ve zlepšení právě bruslařské techniky.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Grada vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát jednu z knih
Strečink na anatomických základech,
Sportovní výživa pro vegetariány a vegany
a Hokejové bruslení – Trendy ve výuce techniky.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte jednu z knih se sportovní tématikouDo soutěže bylo odesláno 1133 tipů.

Kdo vyhrál?

Trombaron (1133, Strečink na anatomických základech), mokrpetr (1134, Strečink na anatomických základech), fiserovam (1136, Strečink na anatomických základech)

Správná odpověď

Kolik cviků najdete v knize věnované strečinku?
86 různých cviků.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeStrečink na anatomických základech (Kokkonen, Jouko – Nelson, Arnold G.)
Nové vydání bestselleru, které vám pomůže ke zvýšení ohebnosti, rozvoji svalové síly, snížení svalové bolestivosti, a tím ke zlepšení výkonu ve všech pohybových aktivitách. Autoři vybrali a podle jednotlivých svalových… více

zobrazit info o knizeSportovní výživa pro vegetariány a vegany (Grosshauserová, Mareike)
Je maso nezbytnou součástí naší stravy? Dokáže nám i bezmasá strava zajistit dostatečný přísun základních živin? To jsou snad nejčastěji diskutované otázky z oblasti výživy, kterými se dlouhodobě zabývá mnoho… více

zobrazit info o knizeHokejové bruslení (Pytlík, Jaromír)
Trendy ve výuce techniky
Úspěšný trenér Jaromír Pytlík se v knize rozsáhle věnuje moderní výuce hokejového bruslení. Zabývá se též analýzou bruslařské techniky starších hráčů, její následnou korekcí a příslušným tréninkem vedoucím k zefektivnění… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.